OT vidite li se u Big Brotheru???

oh, moj vječiti san, big brader. :banana:
ićiću. naravno. zašto? kao svaki uistinu mudar stanar velike kuće velikog brata, zbog novih iskustava :D
naravno, ne gine mi nakon tjedan dana zaključiti da se (kako? zašto?) u Kući nema šta novo raditi
nema veze. nakon tjedan dana ionako te svi mrze i ideš van. u nove pustolovine. :withstupid:
 
moonlight sonata said:
aaaa :(

a baš bi vas bilo dobro sve zatvoriti u ludu kuću LOL LOL LOL

hehe...tek tada bi do izražaja došao njihov novi slogan - bez milosti :evil:
 
hehe...tek tada bi do izražaja došao njihov novi slogan - bez milosti

LOL LOL a kak bi tek bilo kad bi ti bila onaj ˝strašni˝ glas koji daje dnevne/tjedne zadatke...

fakat bi bilo zabavno gledati. mislim da se nebi prestala cerekati
 
moonlight sonata said:
jednostavno ne vjerujem kak se tu ljudi odbijaju šaliti na svoj račun

ili na račun glupog reality showa


živnite!

mislim da trenutno nema nikog osim nas ovdje da živne.

i ja sam diva. divna diva na divanu. :D
 
Gul_Ranek said:
Ti, ali u slucaju da i Stipu uzmu, onda ce to biti pravo krvoprolice. :D

Stipu? Neki Stipe je već tam. LOL Jel to vaš Stipe? Priznajte da jest. Onaj. Ćela. Mičić. Adrenalin. Onaj Stipe "ja mislin da san hiiperaaktivan" LOL
 
Ixch up said:
Stipu? Neki Stipe je već tam. LOL Jel to vaš Stipe? Priznajte da jest. Onaj. Ćela. Mičić. Adrenalin. Onaj Stipe "ja mislin da san hiiperaaktivan" LOL
Nije, i bolje da neznaš koji Stipe.
Jebote ko u Harry Potteru "He-who-must-not-be-named"
 
Evo da vam se javim iz BB kuće... ovdje je ful dobro, ima net, neke kamere koda sam bjegunac i još neki ljudi tu, šta ja znam.. Mislim da ću brzo izać.. :(
 
The Pharaoh said:
Evo da vam se javim iz BB kuće... ovdje je ful dobro, ima net, neke kamere koda sam bjegunac i još neki ljudi tu, šta ja znam.. Mislim da ću brzo izać.. :(

Zasto to mislis?Mozda si pre-ne-drustven,hahaa...kada bolje pogledam,cijelo vrijeme si online,nije moguce da nemas nikakav zadatak a i da ni jedne bolje trebe nema kojoj bi koj' trenutak poklonio... :wink:
Bit ce noga u dupe,a? LOL
 
Back
Top