OT: Maiden-world pub

hihi...mislim da su talijani koji su stajali kraj mene naucili cijelu zbirku hrvatskih psovki koliko sam urlao i psovao dok su od mene radili sardinu :D

:D

ali ne...nemres ti idiotima objasniti da jednostavno ne mozes dalje od treceg reda, i da nemres jednostavno maknuti ljude koji stoje ispred njih :)

debili...skoro sam ostao bez tenisice u tom naguravanju hehe

posebno zakon mi je bilo dok je drugu vecer neki talijan (slican hamdiji, ko i svi oni) tamo negdje u 10om redu kraj mene i marije skinuo majcu, onako ko da neki striptiz izvodi u stilu 'gle me kako imam bozanstveno tijelo i kako sam sexy',a u biti je izgledao kao propali abortus

mi smo na to poceli urlati od smijeha i urlati mu 'uuuuuuu sexyyyyyyy'
decko se sav rastuzio i htio sto prije pobjeci nekam dalje od nas, medjutim u guzvi nije mogao, pa je ostatak koncerta promatrato s nekom tugaljivom facom LOL LOL

zlo, sotona i čokoladna torta hihih :D
 
hahahaha...a di je ono kad si se derao liku iz triviuma "ljubaviiiii" i "zgodan si mi"...LOL LOL LOL
:wink: :wink:

welcome dear friend
 
isusova livada, pa to nije za javnost LOL LOL LOL

derao sam se ja i dickinsonu da mi je zgodan i tako to :D
jebiga, onaj iz triviuma je izgledao ko metalac ak nist drugo, ostali su izgledali ko da su talijanski pedercici, pogotovo basist hiih

a sto cu kad sam prilicno blesav po prirodi, a kad me uhvati euforija, onda nije dobro :D

p.s. nek bude zao ljudima iz zadra i rijeke sto se s nama nisu vozili do zagreba, jer su propustili predobru zajebanciju

segnor chmarec i njegovo direktno prevodjenje pjesama s novog albuma maidena na hrvatski, uz pjevanja afkors...najjaci si covjece, e LOL

'ove boje ne trce' hahahah :D LOL
 
ma je je , sve je to za ljude LOL LOL
isusova tratina LOL

onaj iz triviuma je macan ali je basist GAYčina samo takva LOL čak bi se i halford pored njega posramio LOL
 
da da LOL

taj trivium bi bio izvrstan band da nema tog pederskog back vokala :D

p.s. zabrinjava me ova fotka dickinsona i halforda, sumnjivo mi je to :D

dickinson se nekako smeksao...ocekivao sam da ce urlati iz petnih zila na ovog sto ga je polio vodom

uploadat cu kasnije ono o cemu sam pricao dok dickinsona netko s tenisicom pogodi pa dok mu psuje dvije minute haha LOL

moram sad u skolu, kako god tesko bilo
 
Ivan said:
:err: ok
nije se tak činilo kad sam te vidio između onih 2-ce ogromnih likova
LMAO.... kad sam tebe vidjela, bila sam se opet probila iz 50og u 3-4 red, jer se dalje totalno nije moglo. Lapane hihi :? LOL Barem ja nisam mogla lol. hihi. a talijani su dobili laktove svuda, jedan čak i koljeno u nezgodno mjesto ali nećemo o tome. Inače, neposredno prije nego sam te vidjela je mene zaštitar izvukao van, ali sam se po hitnom postupku opet vratila u prve redove.
Trebali ste vidjet facu zaštitara kad me opet vidio tamo buhahahaha :suck:

btw welcome isusova brada

EDIT: i svi ostali novi članovi foruma, hope you'll stay and enjoy here :suck: :suck:
 
ok

a zbilja mi je žao što nisam čuo to čmarecovo remek djelo

btw
tomislav
trivium nam je bar ok poslužio da se proguramo jako brzo dosta naprijed
 
Drugu vecer je pokraj mene i Deana ("Deanmi") bila neka valjda nadrogirana kvocka koja je izvodila nekakav umjetnicki ples cijelo vrijeme... What the frak, rekao bi pukovnik Tigh :D
 
Gul_Ranek said:
Drugu vecer je pokraj mene i Deana ("Deanmi") bila neka valjda nadrogirana kvocka koja je izvodila nekakav umjetnicki ples cijelo vrijeme... What the frak, rekao bi pukovnik Tigh :D

lol daj doleti na msn tamo smo ;) pa da nam to kažeš šta je bilo
 
Dickinsoooneee zgoooodan siii miiiiiiii
hehehehe jebemu kako je dobro bilo
ma e ja san mislilča da ce Dickinson cili pismu il bar kad je zavrsi kresat onom budali sta ga je polija sve po spisku a on skoro pa nista,,, ocekivala san bar 10-15 fuck fucking fuckers da spomene ;) daamn Bruceeee
al nema veze zato je meni svaka druga bila "prokleti digici" jebemu kako in je lipo to u facu rec,,, aargh mrzin taljane glupe,, necu nikad vise u italiju na koncert,,
a oni mali sta se skida,, ja san mu se jos i "fuuuj" zaderala heeh al kako nas je pogleda i rastuzija se ;) hehehehe LOL
Isusove zice za gitaru ;) damn Tomo legenda si jebemu ;)
nego jebemu ja trazin onu bratovu i svboju up the irons croatian flag ko budala po busu i sad je vidin tu na slici s Harrison ,, how the fuck??? juras kako je to svrsilo tamo??? damn Hemeroid ce namlatit nekoga ta je zastava s njim bila 3 puta na maidenima,,,
eh da i stevane posalji mi sliku s malon Harissovon na mail kad budes moga,, i da neznan ko je slika onu s onin covikon sta je sta kraj stagea kad smi mi bili tamo pa se scream s njin slika neznan kako se zove i sta je on al eto,, (heheeh sad ce mi Ivan vjerojatno objasnit,,, ko i u busu za Harrisa i Smitha hehehehe)
daaamn it was fucking awesome,,, Isusove traperice hehehe
aaah jebemu,,,, a di nan je baletan sad,,, hehe drugi put necu na maidene nego u kazaliste gleat baletana iz busa sa hot legsima kako pokazuje svoju muskost ;)
cheerssss ya all
 
first of all, welcome, stay and enjoy your stay ;)

kako je lijepo vidjet rastuću populaciju na forumu!!!!!! :D

Dickinson's legacy said:
al nema veze zato je meni svaka druga bila "prokleti digici" jebemu kako in je lipo to u facu rec,,, aargh mrzin taljane glupe,, necu nikad vise u italiju na koncert,,
a oni mali sta se skida,, ja san mu se jos i "fuuuj" zaderala heeh al kako nas je pogleda i rastuzija se ;) hehehehe LOL

go for it girl! LOL :suck: :suck: buhahahahaha :evil:

Dickinson's legacy said:
(heheeh sad ce mi Ivan vjerojatno objasnit,,, ko i u busu za Harrisa i Smitha hehehehe)

a šta to? I wanna know... ;) IVANE zini! LOL
 
axy said:
ma ke, izlaktarila sam ih isu mogli ni napred ni nazad
:edmetal:

Nisam ovako laktario vec odavno
Jos veci gust jer sam laktario glupe talijane.

:evil: :evil: :evil:
 
Marinx said:
:edmetal:

Nisam ovako laktario vec odavno
Jos veci gust jer sam laktario glupe talijane.

:evil: :evil: :evil:

ah,... ,mi labinjani ;)
ej man ja danas stižem doma, malo sam još bolesna ali ako ozdravim do sutra idemo pit ;)
 
axy said:
ah,... ,mi labinjani ;)
ej man ja danas stižem doma, malo sam još bolesna ali ako ozdravim do sutra idemo pit ;)

Moze moze, samo ako ne budem radio na upadu u X. Sutra je Boobs (valjda se tako zovu, ili nesto slicno). Sviraju rock obrade

:cheers:
 
koje sliku iz backstagea?
ja nisam slikao ništa.
ne znam na koju misliš? sa doug hallom?

(btw o mojim nogama ćemo kasnije, ali se mogu vidjet lijepo u predstavi u kojoj 10-ak minuta trčim u tajicama što ljudi vode pod najodvratniji dio predstave)
 
Ivan said:
koje sliku iz backstagea?
ja nisam slikao ništa.
ne znam na koju misliš? sa doug hallom?

(btw o mojim nogama ćemo kasnije, ali se mogu vidjet lijepo u predstavi u kojoj 10-ak minuta trčim u tajicama što ljudi vode pod najodvratniji dio predstave)

ovo je bio post kao odgovor na onaj dugački marijin post, tj. dickinson's legacy
 
axy said:
first of all, welcome, stay and enjoy your stay ;)

kako je lijepo vidjet rastuću populaciju na forumu!!!!!! :D



a šta to? I wanna know... ;) IVANE zini! LOL
hehe thank you thank you ;)
ma ja se zajebavala da neznan na nekin slikama ko je to,,, i ono vidi oovi isti Harris i tako te gluposti a Ivan me svaki jebeni put ozbiljno svatija i objasnjava mi hehe ;)
 
Back
Top