OT: Maiden-world pub

Maiden croatia said:
A to je bila promocija one prve, ova druga, vama zanimljivija će biti za mjesec dana.

BTW. Na kraju ove prve ima preko cijele bijele stranice bez numeracije jedan stih Adriana Smith-a. Morao sam 8)

So understand, don't waste your time
always searching for those wasted years
Face up, make your stand
And realise you're living in the golden years


Am I right or am I right? :D
 
Maiden croatia said:
aksi je pogodila, ali samo dva zadnja stiha, ispod kojih piše; Adrian Smith 1986

ja sam bar album pogodio
btw ima adrian još masu lijepih stihova
a ne samo u tih par pjesama sa SIT-a
 
Ivan said:
ja sam bar album pogodio
btw ima adrian još masu lijepih stihova
a ne samo u tih par pjesama sa SIT-a

pa nitko nije rekao da su samo ti lijepi :?
 
arijana1807 said:
ma najljepše stihove je napisao harris blood brothers...kog to nerasplače onda stvarno...

ma definitivno je steve napisao najljepše i blood brothers te rasplače, ali ima i boljih iako i blood brothers jaaaako visoko kotira
 
Ivan said:
ma definitivno je steve napisao najljepše i blood brothers te rasplače, ali ima i boljih iako i blood brothers jaaaako visoko kotira
a koji su tebi naj ? ako se možeš odlucit barem top 3 ili tako nešto

meni bi bilo (trenutno)
Blood Brothers
Clansman
Wasted years

a nemam pojma sad mi sve dolaze u glavu teško je
 
axy said:
a koji su tebi naj ? ako se možeš odlucit barem top 3 ili tako nešto

ne mogu
trenutno možda '' The Legacy'' koja razvaljuje po tekstu, ali samo zato što taj tekst još proučavam
ali ne kažem da je najbolja
 
arijana1807 said:
kak misliš proučavaš?

čitam , pokušavam gledat i slušat je li bruce naglasio namjerno neki stih i shvatit neke metafore. i čisto razmišljat o takvoj pjesmi i uživat u njoj
 
axy said:
nije , samo je FANATIK kao i ja ... ); lol i ja u ztadnje vrijeme proučavam baš legacy ;)

pa ta je pjesma rudnik, ali zbilja
ima toliko skrivenih stvari koje možeš shvatit na milijun načina. ne bi se uopće čudio da steve jednom napiše nekave pjesme. da objavi zbirku pjesama, jer ovo je savršeno. čovjek ima talent
 
Ivan said:
pa ta je pjesma rudnik, ali zbilja
ima toliko skrivenih stvari koje možeš shvatit na milijun načina. ne bi se uopće čudio da steve jednom napiše nekave pjesme. da objavi zbirku pjesama, jer ovo je savršeno. čovjek ima talent

PA TO JE STEVE ;)

:banana: :banana:

MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO MILANO
CAN'T WAIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
CIMG2448.jpg
[/img]

el ovo hemeroid i seka mu?
 
Back
Top