OT: Maiden-world pub

Nista, Cmarec, hocemo detaljne izvjestaje o svemu! Ne ispustaj detalje! :D

I naravno, ne daj joj da slucajno pogleda ovaj forum, za tvoje dobro! :banana:
 
Gul_Ranek said:
I naravno, ne daj joj da slucajno pogleda ovaj forum, za tvoje dobro! :banana:
A ako slučajno pogleda forum, slobodno joj javi da joj mogu puno jeftinije nabaviti dvije daske, 3x15" čavla, bat od 1,5 kg i medium pakiranje bodljikavog bilja s trnjem. :cross: I snimamo "Pasija 2: the conlusion" LOL LOL
 
Gul_Ranek said:
Zivot joj se ne vrti oko Maidena?????!!!!!
:cross:

sad se osjećam usamljeno (again) LMAO
inače, sve najbolje vam želim ;)

have a KINKY weekend :D
 
ne znam po koji već put, ali je ponovno na tv-u prikazana ona snimka steve-a harrisa kako govori o biliću....
i ponovno u shpitzi
katastofa, već me to iritira, kao da ne znaju ništa drugo naći ili napravit novi intervju, pa ovo je snimljeno pred nepune 3.5godine
 
ne,kuiš bio je intervju s bilićem kao osobom i kak on sluša rock i puno glazbenika zna, i onda su taj prilog ubacili da dokažu da steve zna bilića,i onda je ante batinović reko ovo je bio stiv heris vođa ajron mejdena,kuiš malo sam zakompliciro,al o tome se radilo,uglavnom! idem na father sad u mochvaru dobio ulaznicu na nagradnoj igri! :banana:
 
BTW, vidim na Stipinom blogu da mu je danas bila promocija knjige... Hocemo li i tu dozivjeti neku promociju? Stipe? Vjerujem da nas vecinu zanimaju citati iz tvoje knjige mudrosti... :D :banana:
 
A to je bila promocija one prve, ova druga, vama zanimljivija će biti za mjesec dana.

BTW. Na kraju ove prve ima preko cijele bijele stranice bez numeracije jedan stih Adriana Smith-a. Morao sam 8)
 
Maiden croatia said:
A to je bila promocija one prve, ova druga, vama zanimljivija će biti za mjesec dana.

BTW. Na kraju ove prve ima preko cijele bijele stranice bez numeracije jedan stih Adriana Smith-a. Morao sam 8)

pa reci koji :wink:
 
Moj pokusaj pogađanja tog stiha:

Out in the dark there burns a dream,
You got to hope when you are falling,
To find the world that you have seen.
 
Back
Top