OT: Maiden-world pub

čmarec said:
ja idem u Slavonski Brod danas na neki konc,pa ak je neko u blizini broda možemo se napit!

jel ti stalno tako putuješ okolo? mislim ono iz zg do labina potegnut za festival nije baš mala udaljenost ;) svaka čast man ;)
 
Pa da.ja tak brijem po cijeloj Hrvatskoj,radim preko studentskog, pa mi je to gust! to mi je brija upoznavat nove ljude! nabacit cu par slika iz broda uskoro!
 
e ide li ko na blind guardian u ljubljanu 14.10.?

ja i par frendova bi htjeli ali neznamo ima li jos karata

treba se kupiti i naci prijevoz jer nema sanse da idem u ljubljanu autom nakon sto sam procitao kakve su se stvari dogadjale na dtu prosle godine kada su razbijeni neki automobili hr registracija :|
 
LMAO... čmarec, studentski život rocks!!!! (i know) LOL

nego, MM, ja sam mislila otić maybe, neznam jer sam i na waspu 16.10 pa mi je gluo jedan dan otićća i opet se vraćat, a opet šta ću cijeli dan u ljubljani... ;) kako si ti zamislio sve to? možda ima čmar organizirani prijevoz?
 
MaidenMadness said:
pa onako ne znam
nisam nista razmisljao

vjerojatno busom otici tamo i nazad ako cu ici

ajd ako budeš išao javi par dana prije da mogu dignut lovu (imam limit 1000 svaki dan samo) :D
 
aha i ovdje bg i wasp
ja planiram otici na oboje, lijepo vlakom 14. u ljubljanu, 15. krenuti za maribor, vjerojatno se naci s frendovima iz celja, spavati kod njih ili nesto, jos ne znam tocno di cu/sto cu, onda lijepo 16. na wasp i nakon toga prvi vlak/nesto doma :wink:
organizirani prijevoz mi je bzvz jer sam onda ogranicena i ovisim o necemu, radje ovako, iako nisam jos sve isplanirala, ovo je vise pregledavanje danih mogucnosti
 
Girl_On_The_Edge said:
aha i ovdje bg i wasp
ja planiram otici na oboje, lijepo vlakom 14. u ljubljanu, 15. krenuti za maribor, vjerojatno se naci s frendovima iz celja, spavati kod njih ili nesto, jos ne znam tocno di cu/sto cu, onda lijepo 16. na wasp i nakon toga prvi vlak/nesto doma :wink:
organizirani prijevoz mi je bzvz jer sam onda ogranicena i ovisim o necemu, radje ovako, iako nisam jos sve isplanirala, ovo je vise pregledavanje danih mogucnosti

e a jel bi mogla ja uletit s tobom? mislim zbog noćenja i to, platit ću ako treba ;)

@ astarte --- dobrodošla na forum ... (dečki će te pozdravit poslje, nešto nisu pričljivi danas) LMAO
 
jucer sam se osiso,prvi put nakon pun kurac! nije puno,sam vrhove i malo stanjio kosu,a poco sam istu pustat 8.12.2004.kad sam bio na machine headu! :metal: :metal: :metal:
aab.jpg

sa.cmar-net.org!
 
Back
Top