OT: Maiden-world pub

kutina

oi!
Sad sam došo iz kutine sa koncerta koji je bio dobar? kolko se sjećam :drunk: :drunk: :metal: :metal: neki band iz zadra je sviro valjda! nemam pojmsa i nema veze!
Osjećam da ove dvije stvari moram s vama podjelit:
Prvo! pijemo mi tam kod nekog vrtića i dodje 4 murjaka(interventna) ja gledam wtf? al bili su ok, i kažu nam dečki idite na koncert i nemojte sranja radit jer mi u 4h nastupamo! hahahha lol!!!

a druga stvar je vic! Dodje plavusa (no hard filingz axy) na kiosk i kaze prodavacici, dajte mi cigarete! kaze prodavacica: koje ? kaze ona :ja sam! rotflmao,tak mi je dobar vic da se skroz smijem!

ajd pozdrav,idem oko ubit! još sam pijan!
 
Re: kutina

čmarec said:
oi!
Prvo! pijemo mi tam kod nekog vrtića i dodje 4 murjaka(interventna) ja gledam wtf? al bili su ok, i kažu nam dečki idite na koncert i nemojte sranja radit jer mi u 4h nastupamo! hahahha lol!!!

a druga stvar je vic! Dodje plavusa (no hard filingz axy) na kiosk i kaze prodavacici, dajte mi cigarete! kaze prodavacica: koje ? kaze ona :ja sam! rotflmao,tak mi je dobar vic da se skroz smijem!

LMAO ;) nhf, ja sam ionako prva za pričat viceve o plavušama ;)
btw, dodala sam vas svih na listu ;) :banana:
moj online community se širi buhahaha :D :evil:
 
novarock

sad malo surfam nest i vidim da su stavili na www.novarock.at#

stavili video sa 2006 (tam gdje smo ja i stipe bili)! pa ak neko oće nek baci oko na to,sa ljeve strane pise video 2006,(treba imat flash instaliran)! evo i jedne slike gdje je moj sator bio otprilike!
majkemi.jpg
 
Zaboravila sam vam se pohvalit... u srijedu sam dala zadnji ispit koji mi je potreban za uvjet (jeeee) - i to sam 4 dobila!!! tj moram još u pon ići na jedan, ali to je formalnost ... tako da sam dala godinu (wow)

ubrzo idem u zg do screama, tako da baš pričam MM-u dsa bimo mogi svi na kavu tj pijanku LOL ;) ko je iz zg(ili mu se da doći), računajte na Maiden-world meeting !
 
kad dolazis u zg. axy?

a ti sream snimi mi antologiju il ću te izjebat! LOL

P.S.ak je bad mogu ja s laptopom doc pa u nekoj birtiji to mozemo prebacit!
 
čmarec said:
kad dolazis u zg. axy?

a ti sream snimi mi antologiju il ću te izjebat! LOL

P.S.ak je bad mogu ja s laptopom doc pa u nekoj birtiji to mozemo prebacit!

nemoj mi screama dirat ;)

LOL, stižem krajem mjeseca, možda i prije.. uglavnom budem javila.
 
Back
Top