OT: Maiden-world pub

GrimReaper said:
hm i meni se teško ubacivati u neke vaše privatne spike koje tu na forumu iznosite, a ovima najnovijima to valjda ide na živce. nemam pojma.

koje pvt spike=? :?
 
GrimReaper said:
neke vaše spike koje samo vi kužite...

:? LOL
pa to je normalno kad smo duže ovdje nego vi novi, naravno da se bolje znamo, jer se duže družimo, a ineki od nas su se upoznali međusobno
 
pa što se ne ubacite u te naše "pvt spike" ? LOL mislim niste valjda asocijalni? (kad je jedna moja frendica bila izvalila da je ona asocijalistička buhahahaaha :D LOL LOL :rolling on the floor laughing out loud: )

:withstupid: KOJI DAN bokte e!

Odo ja... cyall tomorrow ;)
 
Budući da je BoBo malo reorganizirao forum, imam prijedlog... još jedan ;) buhahaha

budući da je ova tema nekako tema za "svaštarenje" mogli bi svi mi tu pisat onakve offtopic postovce kad vam pukne. da BoBo ne mora trošit 3-4 sata dnevno na brisanje ;) :D

LOL
pa ako hoćete
a ja idem vani ;)
 
ovo je iz drugog topica post, ali radi bobine reorganizacije ga stavljam tu

axy said:
ajde dobro, nemoj odmah sve napadat ;) ti si agresivac, znaš? LOL :D

da, možda i jesam, ali hoću da se zna koje su teme strogo o maidenima
 
e, može jedno tehničko pitanje:
imam kopirani dvd (kupljen u bosni na placu) Pirati s kariba, sam što on nema menu i special features kao ni odabir titlova. jel ima tko kakvu ideju kako mogu ubacit titlove, jer su ovi jako loši? problem je što ga moram gledat u programima koji pokreću dvd-e, znači ne mogu u bs-playeru
 
Ivan said:
e, može jedno tehničko pitanje:
imam kopirani dvd (kupljen u bosni na placu) Pirati s kariba, sam što on nema menu i special features kao ni odabir titlova. jel ima tko kakvu ideju kako mogu ubacit titlove, jer su ovi jako loši? problem je što ga moram gledat u programima koji pokreću dvd-e, znači ne mogu u bs-playeru

Well imam ideju ali ti se više isplati da si recimo kupio pirate s kariba koji su dolazili s jednim dnevnim novinama ili da ih posudiš u videoteci i spališ na dvd ili ih i čak i ripaš u divx/vcd/svcd format
 
likvor said:
Well imam ideju ali ti se više isplati da si recimo kupio pirate s kariba koji su dolazili s jednim dnevnim novinama ili da ih posudiš u videoteci i spališ na dvd ili ih i čak i ripaš u divx/vcd/svcd format
pa još nisu izašli na dvd-u
sorry zaboravio sam napisat da je ovo dvojka.
a još je neko vrijeme neće bit na dvd-u
 
Re: ICQ!

čmarec said:
Ljudi ajd ko ima icq,okacite svoje brojeve ovdje ! moj je 319-007-759
Ak odeš na profile vidjet ces da mozes utipkati svoj broj da ti bude kao jedan od kvadratiće skupa s pm, web i slično.
 
čmarec said:
vidmi,al nevidim ! tj. kad stisnem taj tvoj button nevidim ti broj

Onda ti se otvori stranica na kojoj ti sve to piše.Uostalom kada staviš pokazvač miša na taj gumbić, zadnjih 9 znakova ti je ICQ broj.
 
Re: ICQ!

čmarec said:
Ljudi ajd ko ima icq,okacite svoje brojeve ovdje ! moj je 319-007-759

BTW.axy sam već našao!

hmm a nisi me dodao na listu? jer nisam dobila authorization request? koji ti je nick..?
 
Back
Top