OT: Maiden-world pub

evo , ja sutra idem na more na par dana pa sam prije odlaska poželio pozdravit sve članove ovog foruma :wink:

uživajte , budite dobri i slušajte maiden :banana:
 
Scream for me said:
evo , ja sutra idem na more na par dana pa sam prije odlaska poželio pozdravit sve članove ovog foruma :wink:

uživajte , budite dobri i slušajte maiden :banana:


što se prvog tiče - naravno da hoćemo ;) pa ljeto je hehe
što se drugog tiče - ovisi o tome šta smatraš pod "dobri" :evil:
što se trećeg tiče - jel ovo maiden forum ili? LMAO :D

Ajde Scream, uživaj i ti ;)
 
Scream for me said:
evo , ja sutra idem na more na par dana pa sam prije odlaska poželio pozdravit sve članove ovog foruma :wink:

uživajte , budite dobri i slušajte maiden :banana:
da, sretno ti bilo :wink:
 
ajde novi dajte malo slikica, malo pišite, nema vas baš ,,, ;) Ivan tebi nije palo na pamet rješit onaj stipetov upitnik? Scream je na moru pa ajde ali ti ;)
 
axy said:
a pa baš biš mogao, da te malobrojno novo članstvo upozna ;) pripadnice ženskog roda hehe ,,a ne samo jedna je hmm
anyway

upoznao sam se ja i sa girl on the edge
ma nije mi sad do pisanja o sebi, bilo bi predugačko, možda koji drugi put
 
Maiden croatia said:
toliko o kolegijalnosti...

ma ne da mi se jer se ja zbilja ne znam kratko predstavljat, to mi je mana što cijeli moj razred zna, a sad sam i malo depresivan i nadrkan ovih dana tak da bi moglo ispast zbilja glupo,
a ljuti se ako hočeš ali ima još ljudi koji se nisu predstavili
bobo, npr?
ipak je on tu car :wink:
 
Ivan said:
ma ne da mi se jer se ja zbilja ne znam kratko predstavljat, to mi je mana što cijeli moj razred zna, a sad sam i malo depresivan i nadrkan ovih dana tak da bi moglo ispast zbilja glupo,
a ljuti se ako hočeš ali ima još ljudi koji se nisu predstavili
bobo, npr?
ipak je on tu car :wink:

ali BoBeta smo VIDJELI buhahahaha

LOL šalim se, pa napiši kad ti se bude dalo, nanke da će svijet propast ku ne napišeš... meni si ionako na kavi rekao dosta toga, tak daa mene osobno ne bedira LOL :D
 
nego ima li ko soundtrack od starog he man crtica(dakle ne novog) u mp3?
:?

jeb'ga nostalgija trip
ako ima i jos ako je sa onom starom jugoslavenskom sinkronizacijom(sive lubanje silom ja imam moc :D ) to bi bilo perfect :)
 
MaidenMadness said:
nego ima li ko soundtrack od starog he man crtica(dakle ne novog) u mp3?
:?

jeb'ga nostalgija trip
ako ima i jos ako je sa onom starom jugoslavenskom sinkronizacijom(sive lubanje silom ja imam moc :D ) to bi bilo perfect :)

čroo ;) budem pitala Zoltana, on to gleda, pa ti javim :suck: :D
 
Zanima me dal mi može netko staviti popis pjesama na onom paris dvd (kaj je sniman s 2 kamere)...

planiram skinuti s neta, pa me zanima koja je set lista.
 
ajde piši nešto, želim prisustvovat tom događaju
btw ne vidim šta piše na H-ovj slici na tvom avataru
 
Back
Top