OT: Maiden-world pub

likvor said:
Ajde malo pouke: u stranoj zemlji nikad ne udaraš prvi nikoga! Zapravo i ići se tući samo zato kaj je lik bio naporan je jadno. Rađe mu rafalno dam najgore psovke(u mađarskoj sam čuo da imaju veze s konjskim k....) a preferiram ih odjebati na njihovom jeziku. So rađe im reći "odjebi smetaš nam" nego se zaglaviti preko noći u vlažnoj ćeliji u špičkovini donjoj s cimerom koji se zove Doris i ima sidro na podlaktici nego propustiti prvi koncert(ili ikoji koncert za koji si platio kartu) Maidena na turneji.

definitivno, :wink:
bez riječi sam
 
likvor said:
Ajde malo pouke: u stranoj zemlji nikad ne udaraš prvi nikoga! Zapravo i ići se tući samo zato kaj je lik bio naporan je jadno. Rađe mu rafalno dam najgore psovke(u mađarskoj sam čuo da imaju veze s konjskim k....) a preferiram ih odjebati na njihovom jeziku. So rađe im reći "odjebi smetaš nam" nego se zaglaviti preko noći u vlažnoj ćeliji u špičkovini donjoj s cimerom koji se zove Doris i ima sidro na podlaktici nego propustiti prvi koncert(ili ikoji koncert za koji si platio kartu) Maidena na turneji.

čroo
u svakom slučaju, nije ti bilo ugodno ... bed
 
Neznam šta mi je sada došlo, gledam death on the road i ful me hvata neki bed. Nešto neodređeno, ne mogu to uopće opisati.
Trenutno sam na wildest dreams, slušam tj gledam dionicu 2:10 - 3:00 (da, Adrian ;) ) i ful me neke emocije briju (nepovezano uz adriana nego uz Maidene).
Prije sam na journeymana i no more lies počela plakat ko budala (a u informatičkoj sam, ljudi su me pitali ku me treba vozit na hitnu ku sam u depresiji??? ) oh well

neznam zapravo bi jednostavno bi htjela reći da su ovi lyricsi ful izražavaju mene prije nego sam otkrila maidene i poslije. koliko god to čudno ili fanatično zvučalo. a u kukuruz.!

And I just feel I can be anything
That all I might ever wish to be
And fantasize just what I want to be
Make my wildest dreams come true


tako nekako se osjećam otkad sam počela slušat maidene. vam se desilo ikad da mislite da nešto ne možete i onda poslušate can I play with madness i dođe vam ono : don't need no key to unlock this door, gonna break down the walls, break out of this bad place.. " ... well that's what i'm talking about

When I remember back to how that things just used to be
And I was stuck inside a shroud of misery
I felt so disappointed deep inside myself


a ovo je bilo prije nego sam ih slušala. točno se sjećam kako su mi svi govorili da sam se ful promjenila kad sam ih počela ful aktivno slušat. na bolje. valjda. ma boli me, meni je bilo grejt. sad ćete me proglasit ludom, ali u njima sam nalazila poticaj za sve šta mi je trebalo.

I couldn't find a way to break away my hell

baš oni su taj način .. mislim da sam rekla već gore.


When I'm feeling down and low
I know I'll never be the same again
I just remember what I am
And visualize just what I'm gonna be


znam da su oni još uvijek tu, i sama pomisao na to da ih jednog dana neće biti me ubija u pojam. imam filing da će tog dana jedan jaaaaako velik dio mene umrijeti, i tako me toga strah. mrzim ovakva razmišljanja ali j***** kad mi je sada došlo. sve ću ih otet i sačuvat makar u formalinu LOL.
znam da ima još krdo ljudi poput mene, poput vas, koji ih obožavaju i koji bi dali sve za njih, i to je ono šta me drži u ovakvim trenucima.

neznam kako ćete na ovo reagirat, ali jednostavno sam morala ovo izbacit iz sebe. Još dan danas ne mogu vjerovat kako oni sami (nemojte ovo krivo shvatit, pogotovo šta se adriana tiče), njihove pjesme, glazba - kako u meni izazivaju (skoro) fizičku reakciju. Neznam dali uopće postoji objašnjenje za to da me neka njihova stvar može dignut kad sam u bedu ali i zbedirat kad sam sretna. samo tako.
Neki dan sam išla na more i svirala je ATSS, samo sam stala sa strane ceste i stavila je na sav glas, kad je završila sam se sjela u auto i krenula dalje kao da ništa nije bilo, a svi u autu su me gledali kao da sam luda.
Zapravo nije mi jasno zašto, ali kad god pričam sa nekim freakom kao šta sam ja, uvijek ispadne da smo svi bili više manje sami u našoj fanatičnosti. U školi, u društvu. Imaš frendove, ali nitko ne kuži, barem ne u smislu u kojem bi ja htjela. Svima je to koliko ja volim maidene simpa, ali zapravo misle da sam malo šenula. Jeste se vi kada osjećali tako ?

...

Reincarnation of me, live again...

svaki put kad stavim njihov cd, dvd da svira, osjećam se kao da ih čujem prvi put, sretna sam kao malo dijete. nemogu ni opisat taj filing, pa ću stat na ovom. eto.

Ono really, sorry jednostavno sam morala ovo napisat. nemam pojma koji mi je kukuruz. ako mislite da sam luda, zaboravite na ovaj post, eto. A ja ću i dalje brijat onu moju:

FOR ETERNITY, I FOLLOW ON,
THERE IS NO OTHER WAY ..
 
a to je ono o čemu smo ja i ti pričali..... svi smo mi u istom takvom, možda još i fanatičnijem filmu. Ne bih mogao imati curu (više) a da ne dijeli sa mnom ljubav prema maidenima, ma što drugi mislili o tome...
 
Evo budu ći da su ostale teme više manje bookirane, iskoristit ću ovu da pozdravim nove članove.

Serbian Beast, Scorpyo, Van Ripper ... welcome! ;)

...and enojy your stay :suck:
 
axy said:
Evo budu ći da su ostale teme više manje bookirane, iskoristit ću ovu da pozdravim nove članove.

Serbian Beast, Scorpyo, Van Ripper ... welcome! ;)

...and enojy your stay :suck:

pridružujem se pozdravima. dobro došli stari (na fourumu novi) maiden fanovi :D:D
 
ma ja ne mogu komentirat ovdje preeeeeviše ste postali ovaj tjedan ja to ne mogu pročitat sve imam sigurno 3 sata čitanja, nemoguće sad
forum živi :banana:
(samo je malo glupo što se to događa samo kad maideni izdaju album)
 
ovo je otvoreno 150 tema u 5 dana, maiden najezda, sorry ali ima zbilja glupih tema do bola
 
Ivan said:
ovo je otvoreno 150 tema u 5 dana, maiden najezda, sorry ali ima zbilja glupih tema do bola

ma ima al dobro da se nekaj događa. sada se ulogiram svakih 2 sata i imam kaj za vidit. dobro dođe i radije me a ne prije sam svaka 2 dana došo da bi neš vidio... :)
 
Back
Top