OT: Maiden-world pub

ovo je svejedno totalni off topic pa da pitam, ima li tko slučajno pirate s kariba 2 ili x-men 3?
 
axy said:
nemam ..

kako je bilo na moru? ;)

ok, plaža, gitara, jedan dečko je prao dijelove dod pjesme , a ja sam ju pjevao i tak, samo što je iz nekog kafića oro turbofolk i neka pevaljka, ali ostalo sve ok, 1. put sam skočio sa 6 metara na glavu :banana:
 
Ivan said:
now you only have to learn croatian, and everything will be :banana:

He'll first learn how to swear in Croatian because it's the most usefull thingie in every foreign language :wink:
 
Gul_Ranek said:
So, what made you visit our little Croatian corner on this bulletin board?

Well we keep getting you all in General Chat and you all seem a nice
friendly bunch. :D

And you all seem to speak english so well :banana:

:err: Sorry I dont speak Croatian
 
likvor said:
He'll first learn how to swear in Croatian because it's the most usefull thingie in every foreign language :wink:

shit, I don't swear :D
who will make a list of most popular croatian swears
 
Ivan said:
shit, I don't swear :D
who will make a list of most popular croatian swears

with translations? swearmonger.com ->the most usefull translation site ever.
(mental memo to myself: must learn hungarian) :D LOL
 
rockin_plumber said:
:withstupid: LOL

What? In my opinion it is most usefull when you go to the foreign country that you learn minimum 1 foul word/phrase. WARNING: use with caution!;)
You'll never know when you will need something like that. In Hungary, in Debrecen on the start of dance of death tour, we encountered(not like some ufo;)) some drunken Hungarian native which did not understand not a single word of a)croatian b) english c) german, and he was pest from hell.
So i'm in deep regret that i could not told him in hungarian "piss off, you're drunk!"

...and sorry it is insultmonger.com
 
Ivan said:
imaš za čim žaliti

E stari moj da je tebe davila neka pijana budala par sati kojoj neznaš reći da ti ga je p.k. uvidio bi da su psovke nekada must be. Da smo mu barem znali reći da se makne od nas, niti to.
 
likvor said:
E stari moj da je tebe davila neka pijana budala par sati kojoj neznaš reći da ti ga je p.k. uvidio bi da su psovke nekada must be. Da smo mu barem znali reći da se makne od nas, niti to.

pa mogli ste mu getama objaniti, njegova glava i tvoja šaka, ili ga lagano odnjijeti nkome drugome :D
 
Ivan said:
pa mogli ste mu getama objaniti, njegova glava i tvoja šaka, ili ga lagano odnjijeti nkome drugome :D

Objasnili mu gestama ali ako si se ikada napio ko svinja znaš kako je teško išta shvatiti. Ali kako to misliš da je prihvatljivije fizičko nasilje nego verbalno? Ili sam te ja krivo shvatio( a nadam se da jesam)!
 
likvor said:
Objasnili mu gestama ali ako si se ikada napio ko svinja znaš kako je teško išta shvatiti. Ali kako to misliš da je prihvatljivije fizičko nasilje nego verbalno? Ili sam te ja krivo shvatio( a nadam se da jesam)!

mislim ako vas je zbilja živcirao, lupiš ga nek' se makne, ako je bio bezobrazan.
a nisam se nikad napio jer nisam probao alkohol
 
Ivan said:
mislim ako vas je zbilja živcirao, lupiš ga nek' se makne, ako je bio bezobrazan.
a nisam se nikad napio jer nisam probao alkohol
Ajde malo pouke: u stranoj zemlji nikad ne udaraš prvi nikoga! Zapravo i ići se tući samo zato kaj je lik bio naporan je jadno. Rađe mu rafalno dam najgore psovke(u mađarskoj sam čuo da imaju veze s konjskim k....) a preferiram ih odjebati na njihovom jeziku. So rađe im reći "odjebi smetaš nam" nego se zaglaviti preko noći u vlažnoj ćeliji u špičkovini donjoj s cimerom koji se zove Doris i ima sidro na podlaktici nego propustiti prvi koncert(ili ikoji koncert za koji si platio kartu) Maidena na turneji.
 
Back
Top