OT: Kako se osjecate?

up the irons

bobo,sigurno si na to vec odgovorio,ali posto sam ja relativno novi reci mi utkuda ti u madjarskoj..nije valjda neka madjarica u pitanju :)
 
Re: up the irons

mirko123 said:
bobo,sigurno si na to vec odgovorio,ali posto sam ja relativno novi reci mi utkuda ti u madjarskoj..nije valjda neka madjarica u pitanju :)


pa da ima madjaricu plavu,vjerovatno nebi sam pekao kolace :evil: am i evil...
 
Re: up the irons

mirko123 said:
bobo,sigurno si na to vec odgovorio,ali posto sam ja relativno novi reci mi utkuda ti u madjarskoj..nije valjda neka madjarica u pitanju :)

Bila je iza tebe u Grazu. ;)

čmarec said:
pa da ima madjaricu plavu,vjerovatno nebi sam pekao kolace :evil: am i evil...

Ajme ako ovo procita morat cu ribati pod u kuhinji cijelu noc. :cry:
 
Re: up the irons

BoBo said:
LOL

Ti ne bi vidio salu ni da te opali po licu. ;)
hihihihi stvarno e LOL LOL LOL

to san skontala jos u busu kad smo u milano isli jebemu i pa je na istu bazu par puta hihi
jebemu al sve on to smireno fino idje objasnit a damn
Ivane daj se opusti malo jebemu :bananarock:
 
Re: up the irons

BoBo said:
LOL

Ti ne bi vidio salu ni da te opali po licu. ;)
pa i ja sam se šalio :? a to što sam nametao :? ovih je zato što su mi sad ti smajlići baš fora :?
(nisi valjda zbilja mislio da ja mislim da će te cura natjerat da ribaš pod :? , samo mi se nije dalo stavljat 500 LOLova)
 
Re: up the irons

Ivan said:
pa i ja sam se šalio :? a to što sam nametao :? ovih je zato što su mi sad ti smajlići baš fora :?
(nisi valjda zbilja mislio da ja mislim da će te cura natjerat da ribaš pod :? , samo mi se nije dalo stavljat 500 LOLova)

Good one. :p
 
Osjecam se ODLICNO!!!!

it_splash880.jpg
 
Super sam...Prehlada me prošla još onaj dan kad su Slovenci poslali ulaznice za Ljubljanu LOL LOL LOL ...
Predivan je dan a ja moram učiti... :( :) :D
 
Back
Top