OT: Kako se osjecate?

Osjećam se pre-dobro bez obzira na proljetnu alergiju i sve simptome vezane uz nju...Bila sam doma na moru,odlično se zabavila i vratila se na kontinent :) ...Danas sam uglavnom ljenčarila i grijala se na suncu kao gušterica (dok su drugi radili...aaaa brižni...) :p I to mi je baaaš dooobro! LOL
 
Iron Domek said:
Lose sam raspolozen jer Bayern gubi 2:0 :x :x :x :x a kladio sam se na njih. :roll:

Što se tiče toga baššš sam happy što su milanese dobili :banana:
Inače sam danas fantastičnog raspoloženja ma koliko me god neki pokušavali oneraspoložiti!Buhaha,ne uspijeva im! LOL 8) :wink:
 
Iron Domek said:
Lose sam raspolozen jer Bayern gubi 2:0 :x :x :x :x a kladio sam se na njih. :roll:

Kad se kladiš na gluposti LOL :D . Ja sam se danas npr. kladila u to da ću prije popit 3 krigle piva nego lik 3 čaše od 2 deca piva.

Naravno da sam pobijedila. LOL
 
axy said:
Kad se kladiš na gluposti LOL :D . Ja sam se danas npr. kladila u to da ću prije popit 3 krigle piva nego lik 3 čaše od 2 deca piva.

Naravno da sam pobijedila. LOL

koja zena,bem ti sve¨!
 
:banana: :banana: :banana: :banana:

OBJAVLJEN JE RASPORED PREDSTAVA NA BOK festu

bit će luuudo

a i imam premijeru u ponedjeljak

sudeći po pljesku na predmpremijeri bit će jaaaako dobro
 
Ja se zadnjih 7 dana osjecam nekako lose... Prvo, prosli cetvrtak sam prekinuo sa curom, al' dobro, nisam bio strasno zaljubljen pa me proslo u roku od par dana. Samo je ostao onaj osjecaj samoce, opet si sam, moras (tj. ne moras, ali eto, ja barem tako mislim) se opet dati u potragu za nekom novom curom... Bah...

Uz to, zadnja dva-tri dana imam nekakav usran okus u ustima (zapravo u grlu) i nikako da me prođe... Kao da imam nekakavu upalu grla, ali nemam... For crying out loud...
 
Ma ne raazumiješ.Fucked up sam zbog ne naspavanosti.
A sretan sam što sam zaljubljen.
Naime presretan i taj osjećaj mi je tako dobar.
 
Pa zavolio sam :D
Cura mi je super.
Obožavam je,ne mogu bez nje.
Jako smo vezani i jako smo si slični.
Sretan sam napokon sam našao neku curu koja me razumije,tj . koja je slična meni.
U mnogoćemu smo slični. :)
 
Flash_666 said:
Pa zavolio sam :D
Cura mi je super.
Obožavam je,ne mogu bez nje.
Jako smo vezani i jako smo si slični.
Sretan sam napokon sam našao neku curu koja me razumije,tj . koja je slična meni.
U mnogoćemu smo slični. :)

Pa,koliko ste to skupa da si je čak zavolio?
 
Flash_666 said:
2 mjeseca.
Al baš nam je super.
Znam je totalno,znam cijeli njen život i ona moj.
Volim je najviše na svijetu. :D

poslat ću ti pm da ovdije ne trajbam bzvz!
 
hehe ljubavni savjetnik e LOL daaaaaaaaaaamn
nije vazno kliko su vremenski skupa as long as they are happy together :)
by the way I feel fucking great heh i iden sad prat kosu pa cu bit jos bolje ;) LOL
 
Back
Top