OT: Kako se osjecate?

Iron Domek

Active Member
U ovom topicu pisite kako se trenutacno osjecate i kakvo vam je raspolozenje. :wink:
Ja se lose osjecam jer me pere jebacka prehlada i nos mi curi konstanto i boli me grlo.I lose sam raspolozen. :x :x
 
Osjecam se usrano. Spavao sam 4-5 sati cijelu noc bez nekog posebnog razloga.
 
:stickdance: like this!ustala sam u pola 6 jutros i osjećam se kao da sam cijelu noć spavala na stablu,ma polomljena sam... na sreću sve sam poobavljala,bila sam korisna danas da malo ubijem monotoniju za promjenu! LOL

@iron domek
ovo je kao neki dnevnik,ne?
:wink:
 
Pa ne bas kao dnevnik nego eto tako da se ljudi malo izjadaju ili podjele radost s drugima :wink:
Nocas sam zaspo tek oko 5 zbog prokletog nosa koji curi :x ali sam zato spavo do 15:00 sati :oops: .Danas mi je malo bolje nadam se da cu prije zaspati i naravno ranije se dici. :)
 
Neću nepotrebno beatat around the bush.
Osjećam se usrano.
Jebem ti veze. :D


:cross: :withstupid:
 
axy said:
Neću nepotrebno beatat around the bush.
Osjećam se usrano.
Jebem ti veze. :D


A shit,sad ti je i meni usrano kad se naša mala Axy osjeća isto!!
Čuj,da se više ne osjećaš tako,ti se nama lijepo udaj i sve muke ovog svijeta bit' će ti skraćene! :D
Šala mala! :wink:
Daaaj stara,nemoj se zbog toga bedirati,znam da je teško kad se u nekog zaljubiš ali...Pa,da,najbolje od svega su mi te neke faze,tj.najsmješnije LOL !Mislim,to govorim iz vlastitog iskustva(sjeti se samo mene prošle god.! :oops: )Fala Bogu da me prošlo!
Sad se samo mogu smijati i reći Never more,never more! 8)

I feel good!
...(pogotovo sad nakon čokolina)
:wink:
 
ewox said:
A shit,sad ti je i meni usrano kad se naša mala Axy osjeća isto!!
Čuj,da se više ne osjećaš tako,ti se nama lijepo udaj i sve muke ovog svijeta bit' će ti skraćene! :D
Šala mala! :wink:
Daaaj stara,nemoj se zbog toga bedirati,znam da je teško kad se u nekog zaljubiš ali...Pa,da,najbolje od svega su mi te neke faze,tj.najsmješnije LOL !Mislim,to govorim iz vlastitog iskustva(sjeti se samo mene prošle god.! :oops: )Fala Bogu da me prošlo!
Sad se samo mogu smijati i reći Never more,never more! 8)

I feel good!
...(pogotovo sad nakon čokolina)
:wink:

man pusti, večeras pijemo!!!

RANKO daj više odgovori da znam za cugu ;) hhihhii
 
da treba se kvalitetno unistiti od alkohola.ko sto cu i ja sutra na koncertu.inace svirace bend po imenu panonski sindrom.evo i njihove stranice http://www.panonskisindrom.com/
inace sto se tice osjecanja sve je ok osim nosa i sinusa koji se konstantno cijede :x
 
ma da? panonski svira? mislio sam da vise nisu aktivni! oni su inace iz slatine,ak vidis brku(pjevaca) reci da ga cmarec pozdravio!
 
bio sam jučer na probi u kazalištu od 16 h do 1:30 i bilo je zaaakon
napokon mi se čini da je ova predstava na savršenom putu, još malo ušmirglavanja i bit će genijalna, a i npokon sam napravio karakter i mizascenu tako da sam baš happy
:banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:

u srijedu prvi put nastupamo (nije premijera)
 
čmarec said:
ma da? panonski svira? mislio sam da vise nisu aktivni! oni su inace iz slatine,ak vidis brku(pjevaca) reci da ga cmarec pozdravio!
jebiga nisam vidio tvoj post na vrijeme...evo doso sam s koncerta i mogu reci da je bilo solidno...brka je dobar vokal a i ostali dobro sviraju :headbang:
 
BoBo said:
break a leg. :)

oho vidim da netko poznaje kazališne običaje. inače nama je to zabranjeno kod nas u kazalištu jer je jedan lik to napravio prošle godine i to 3 dana pred ključnu predstavu koja nije mogla bit otkazana, a on je (jedini uz mene) imao 3 uloge u predstavi, tako da smo morali predstavu krpat i to jaaako zeznuto. i ove ostale zakazane predstave koje su se mogle otkazat su bile otkazane.

ali hvala svejedno

(najvjerojatnije ću vas počastit slikama, pišat ćete od smijeha)
 
Back
Top