OT: Kako se osjecate?

Dickinson's legacy said:
hehe ljubavni savjetnik e LOL daaaaaaaaaaamn
nije vazno kliko su vremenski skupa as long as they are happy together :)
by the way I feel fucking great heh i iden sad prat kosu pa cu bit jos bolje ;) LOL

Nisam ničiji ljubavni savjetnik,već sam samo komentirala nešto što mi je zvučalo malo smiješno :wink: Smijem li? :D

Ma,dobro sam...Kad nemože bolje! :wink:
 
Gul_Ranek said:
Ja se zadnjih 7 dana osjecam nekako lose... Prvo, prosli cetvrtak sam prekinuo sa curom, al' dobro, nisam bio strasno zaljubljen pa me proslo u roku od par dana. Samo je ostao onaj osjecaj samoce, opet si sam, moras (tj. ne moras, ali eto, ja barem tako mislim) se opet dati u potragu za nekom novom curom... Bah...

Tvoj post me je podsjetio na film High Fidelity koji sam pogledao prije par dana. :)

Valjda je i grlo vec proslo?

Iron Domek said:
Imam upalu misica zbog basketa...bice da je zato sto nisam dugo igrao a i odigrali smo dosta.

I moji misici se malo bune jer sam sjeo na biciklu nakon dosta vremena. Ali to nije nista kao bol u guzici nakon dva i po sta na sicu. LOL

Flash_666 said:
Zaljubljeno i nenaspavano.
Previše kompjutera a još moram ućit.
Onako Fucked up.
:D

Po ovome kako i napisao ispalo bi da si zaljubljen u svoj PC. :D

Flash_666 said:
2 mjeseca.
Al baš nam je super.
Znam je totalno,znam cijeli njen život i ona moj.
Volim je najviše na svijetu. :D

Tvoj PC je sigurno poseban. ;) .... Just kiddin'. Enjoy. :D
 
ewox said:
Nisam ničiji ljubavni savjetnik,već sam samo komentirala nešto što mi je zvučalo malo smiješno :wink: Smijem li? :D

Ma,dobro sam...Kad nemože bolje! :wink:
hihi nisan nista lose mislila s ovim "ljubavni savjetnik" to mi je bas nice bilo lipo je dat savjet ljudima,,, nice to see that u care heh al mi se ucinilo da tebi to izgleda nemoguce pa ti samo rekoh da nije kod svakoga to isto ,,, as long as they are happy u know :)
 
bobo gledao si high fidelity?

daj reci šta misliš o filmu i sve to.
btw ja sam prvo bio pročitao knjigu, a onda gledao film.
preporučam i knjigu



btw osjećam se zainteresirano za bobin odgovor
 
Ivan said:
bobo gledao si high fidelity?

daj reci šta misliš o filmu i sve to.
btw ja sam prvo bio pročitao knjigu, a onda gledao film.
preporučam i knjigu

btw osjećam se zainteresirano za bobin odgovor

Jesam. 2-3 puta. Svidja mi se film.
 
Evo me u školi.
Fulao sam grupu,jbg,danas moja grupa nema računalstvo,pa evo me na njemu sa drugom grupom.
Osječam se ne naspavano. :zzz:
 
Trese me proljetna alergija-still... :( Od 18h sam u pidžami...Onda mo'š mislit kak sam!Appp...CIHA!Aaaaaa....
Bilo je dobro ovih par dana,nego,k+o za inat jučer sam se išla vozit s bajkom a kako je jako puhao vjetar točno se moglo vidjeti kako nosi svu tu pelud iz šuma i s polja! :cry:
Bez obzira,napravila sam 50 km! :wink:
Al...zato mi je danas nos k'o paprika!
 
BoBo said:
Ja napravih 50 km danas. :)

Guzica mi otpada jos vise nego prije dva dana. LOL

Ja sam ok što se toga tiče...Već sam na veliko ufurana!Kupi se prikladnu opremu i OBAVEZNO biciklističke hlaćice s onim mekanim panolinom koji je sašiven među nogama!Ja ih još nisam kupila al furam od dečka...stvarno pomaže!
 
Prikladna oprema je tu, ali dok se guzica ne navikne na sic prvih tjedan-dva bolit ce.
 
BoBo said:
U smjeru jugozapada. :)

Gyor - Sokoropatka - Gyor

Well,ok! :wink: Trebao bi malo sjevernije krenuti pa da vidiš kakve bi noge imao nakon 2-3 ''lagane'' vožnjice tu po Žumberku!
 
up the irons

bobo,sigurno si na to vec odgovorio,ali posto sam ja relativno novi reci mi utkuda ti u madjarskoj..nije valjda neka madjarica u pitanju :)
 
Back
Top