OT: Kako se osjecate?

Flash_666 said:
Krepano.Sinoć gledao filmove do 3.
I tužno.
Draga mi odlazi u Njemačku na tri tjedna.

Ajde,ajde brate...Umjesto da si već organizirao feštu da se konačno odmoriš ti tu cmoljiš!
Ti si mi neki muškarac i to još metalac!Daj,daaaaj....KAKVO JE TO PONAŠANJE? :? :wink:

Evo,ja već 2tj.neka viroza,hunjavica,kihalica LOL ,nos kao paprika,fjaka,kašljem k'o kobila...E,živote... :roll:

:wink:
 
ewox said:
Ajde,ajde brate...Umjesto da si već organizirao feštu da se konačno odmoriš ti tu cmoljiš!
Ti si mi neki muškarac i to još metalac!Daj,daaaaj....KAKVO JE TO PONAŠANJE? :? :wink:


:wink:

Pa to je ono kad nekog zaista voliš pa nemožeš bez njega ni dva dana. :D
 
Odlično sam,upravo sam se vratila iz a.škole... :roll: U petak polažem propise...Ima da roknem k'o kruška LOL ...
 
ewox said:
btw.baš sam ok,večeras mi je skroz nekako opuštena vibra u sobi...Slušam Tyranny of souls :p
hahaha zanimljivo e i ja san ga sinoc slusala i na slušalice i mater se probudila i upala nešto pitat , poplašila san se ko budala hehe baš san se lipo bila uživila ben mu LOL
 
Evo me u školi.
Pada kiša pa mi je dan nekako fucked up.
Sinoć sam zaspao samo tako,prvi put od kad sam u domu da sam tako brzo zaspao.Izmoren sam jedva čekam da odem kući i naspavam se. :)
 
Oblačno je,kiša jedva da pada(ali pada :) ),puše i baš mi to nekako paše...Volim kada je takvo vrijeme...točno se tada nešto probudi u meni,neka zvijer,emocije mi prorade... :wink: :evil: Čovječe... :roll:
 
Odlično

danas mi je dan opera

pogledao sam jutros dječju operu ''ivica i marica''
poslije toga upoznao krešimira dolenčića
i danas ću pogledat njegove 2 opere
''čarobna frula'' (isto dječja)
i ''seviljski brijač'' (normalna)
jedva čekam
opere su zakon
tako dobri vokali da je to strava, a i jako kvalitetno napravljno koliko sam vidio na probama
:banana: :banana: :banana:
 
Evo upravo se vratio sa partya,rođaku mi rođendan,malo se pilo,ok malo više,šutke je bilo,skakanja,dobro sam se sprijateljio sa jednom ženskom =).Joj kako je super bilo.
 
Flash_666 said:
Evo upravo se vratio sa partya,rođaku mi rođendan,malo se pilo,ok malo više,šutke je bilo,skakanja,dobro sam se sprijateljio sa jednom ženskom =).Joj kako je super bilo.

LOL

Rekoh da tri tjedna nije dugo. :wink:
 
Back
Top