Organizirano na Maidene

Status
Not open for further replies.
30 of us will be there! we will arive around 10! than we can meet with you!Here is my phone number +38598855802
 
Putovanje u Poljsku..... Hotline.... 091 528 4445. Svi do sad prijavljeni obavezno nazvati Stipu zbog daljnjih informacija...

Prva stranica ovog topica doživjela je malu prepravku, ništa strašno, ne brinite se :)

POZOR: Pripremite putovnice obavezno!!!
 
Ljudi ko nosi Hrvatsku zastavu na koncert, trebali bi te neke pojedinosti meðusobno organizirat! Prièah danas sa Domino putem sms-a( simpa cura) kaže da æe nas èekat tamo, njene ekipe ima oko 15-20!
 
LJUDI... OD DANAS RADI OBAVIJESTI SVAKI DAN PRATITE OVAJ FORUM.

P.S. Provjerite datum valjanosti Putovnice!!!

Što se tièe meðusobnih dogovora, ajmo se malo izorganizirat ovdje na forumu.

Naprimjer: Tko æe sve nosit foto, tko digitalac, a tko profi aparat.

Tko æe donjeti zastavu, kako je rekao Èmarec? Bilo bi poželjno da ih ima više komada.

Tko æe donjet koje videokazete za gledanje.... ja æu ih uzet par...

I tako to..... dajite prijedloge za raspravu.

P.S. 1 Spliæani neka mi se obvezatno jave na 091 528 4445 (Stipe) radi obavijesti o polasku.

P.S. 2. Pošaljite mi na sms broj od Doimo da je zovnem...
 
Evo ovako: ja imam digitalac sony dsc w1 i nosim ga sigurno, samo ak neko može nabavit za sony malo veæi memory stick da i snimam koncert (audio+video) snimke ispadnu super!
Druga stvar : Imam dvde-Live after death, rock in rio, early days-i VHS- Live after death !
Ja nosim Maiden zastavu i Zastavu od Hrvatske (ak je naðem) negdje je zatrpana robom!
Broj moba od Domina je +48505841382

Stipe el se smije pušit u autobusu?
 
Some info:

You'll can buy there IM merchandise. On last Mystic Fest. IM t-shirts costed 100 zl. Besides that you'll can buy Mystic Fest. things as I know here will be some staff. On last Fest. you could buy even panties :)

And you'll can enter the stdium with photo cameras and take pics. But you'll can't get glass or other things which could be dangerous.
 
A, Domino je cura? ;-)

Nego, Stipe, ako smo mi uplatili akontaciju 200 kn, to znaci da sad moramo platiti jos 640 kn, jel' tako?

Mozda bih i ja uzeo digitalca, jedino me strah da mu se nesto ne dogodi...

BTW, sto je sa "meet & greet"?
 
DOMINO said:
Some info:

You'll can buy there IM merchandise. On last Mystic Fest. IM t-shirts costed 100 zl. Besides that you'll can buy Mystic Fest. things as I know here will be some staff. On last Fest. you could buy even panties :)

Can you pay in euro now, or still only in zloty? Is there a place where one can exchange euro to zloty at a fair rate?

A little english lesson (no offense, please) - "you'll be able to buy", or "you can buy", but not "you'll can buy". :D
 
Gul uzmi digitalac! tako da bude što više slika! Moj doðe 2 i po cigle pa ga svejedno nosim! neæeš se napit ko krava pa ga izgubit! a neæe ti ga nitko ni ukrast, ljudi tam nedolaze krast neg maidene gledat (svakako ima iznimaka) ,al jedna stvar ima to sam i ja primjetio kad ga nosim na koncerte - sputava te na neki naèin, ne možeš se sto posto opustit!


P.S. koji je omjer te valute (poljske) i kune!

pozdrav
 
ÈmareC said:
Evo ovako: ja imam digitalac sony dsc w1 i nosim ga sigurno, samo ak neko može nabavit za sony malo veæi memory stick da i snimam koncert (audio+video) snimke ispadnu super!
Druga stvar : Imam dvde-Live after death, rock in rio, early days-i VHS- Live after death !
Ja nosim Maiden zastavu i Zastavu od Hrvatske (ak je naðem) negdje je zatrpana robom!
Broj moba od Domina je +48505841382

Stipe el se smije pušit u autobusu?

Mislim da se ne bi smjelo puštiti... nisam provjerio, ali s time raèunajte, jer uvijek je i svugdje to tako pogotovo u modernim busevima. Raðe æemo stajati kad god nekom treba nego pušiti unutra.

P.S. Veæina putnika su i nepušaèi koliko znam...

Ja æu obuæ ders 11 što mi ga je Steve Harris dao i uzet æu na poklon potpisani CD grupe Raw Bau (Slaven Biliæ) ako vidim Harrisa.
 
Gul_Ranek said:
A, Domino je cura? ;-)

Nego, Stipe, ako smo mi uplatili akontaciju 200 kn, to znaci da sad moramo platiti jos 640 kn, jel' tako?

Mozda bih i ja uzeo digitalca, jedino me strah da mu se nesto ne dogodi...

BTW, sto je sa "meet & greet"?

Naravno.... još 640, no svaki dodatak je dobrodošao.... Naravno, na dobrobit svih, jer meni ništa ne ide u džep..... saèuvaj bože....

Doduše, nisam platio ulaznicu, jer æu dobiti photopass da slikam iz prvog reda...

P.S. Uzmi digitalca..... dobro doðe.... P.S. Ima li ko profesionalnog da mi posudi kad budem ispred prvih redova i slikao.

P.S. 2 Èmarec, treba li ti xd kartica ili ona velika???
 
ÈmareC said:
Gul uzmi digitalac! tako da bude što više slika! Moj doðe 2 i po cigle pa ga svejedno nosim! neæeš se napit ko krava pa ga izgubit! a neæe ti ga nitko ni ukrast, ljudi tam nedolaze krast neg maidene gledat (svakako ima iznimaka) ,al jedna stvar ima to sam i ja primjetio kad ga nosim na koncerte - sputava te na neki naèin, ne možeš se sto posto opustit!


P.S. koji je omjer te valute (poljske) i kune!

pozdrav

A raèunaj da ti je to negdje

1KN je 1.73PLN - Dakle.... sve je jasno....
 
Pa neznam sad koja je to! Uglavnom za sony-dig. fotoaparate, Znam da postoji memory stick to je ona "obièna" i memory stick pro! trebala bi mi barem 512 mb (svejedno koja od te dvije)! to ti je pola sata videa skoro vrhunske kvalitete!
 
ÈmareC said:
Gul uzmi digitalac! tako da bude što više slika! Moj doðe 2 i po cigle pa ga svejedno nosim! neæeš se napit ko krava pa ga izgubit! a neæe ti ga nitko ni ukrast, ljudi tam nedolaze krast neg maidene gledat (svakako ima iznimaka) ,al jedna stvar ima to sam i ja primjetio kad ga nosim na koncerte - sputava te na neki naèin, ne možeš se sto posto opustit!

P.S. koji je omjer te valute (poljske) i kune!

pozdrav

Da, to je istina - necu se napijati :D

Kad smo vec kod kradje, hocemo li moci ruksake i ostale stvari ostaviti u autobusu? Ne da mi ih se bas tegliti sa sobom na koncert, rado bih ih ostavio u busu.

BTW - 1 euro = 4,15 zloty
 
Pa jasno da æeš moæi stvari ostavit u autobusu! tamo ina dost mjesta, barem ostavit ruksak na sjedalu na kojem sjediš!

Gle mene odgovaram na pitanja kao da sam ja organizator LOL
 
Naravno da æeš moæi ostaviti stvari u busu.

P.S. Èuo sam da poljski fan club nakon koncerta organizira after party pa ako svredim mogli bismo dva sata nakon koncerta malo tamo, a onda... doma :)
 
Maiden croatia said:
Naravno da æeš moæi ostaviti stvari u busu.

P.S. Èuo sam da poljski fan club nakon koncerta organizira after party pa ako svredim mogli bismo dva sata nakon koncerta malo tamo, a onda... doma :)

a jer æete to imati party samo sa fanovima, ili i sa maidenima?
 
Pa dobrojutro da sa fanovima, ak se maideni nisu udostojili napraviti meet&greet onda svakako ni na party neæe doæ!
Stipe probaj to riješit! Bilo bi to jako dobro!
 
Gul_Ranek said:
Can you pay in euro now, or still only in zloty? Is there a place where one can exchange euro to zloty at a fair rate?
We pay only in zloty in Poland. I think you won't have any problems with exchanging money. I was talking with my firend who stay in touch with Mystic. He said that Mystic would be selling their staff only in Polish zlotys, but they didn't know what with bands' stuff. It's possible, that they will have prices in zlotys and euros. But people form Mystic says that it depends frm bands.
Gul_Ranek said:
A little english lesson (no offense, please) - "you'll be able to buy", or "you can buy", but not "you'll can buy". :D
Oh, thank you :) "you'll can buy" looks strange :p
 
Dobili smo još dva èlana......

Anita Butijer - Dubrovnik
Miho Marinoviæ - Dubrovnik

Lista se tako popunjava a mjesta sve manje.......

Kad æe više ta druga subota :) :banana:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top