Organizirano na Maidene

Status
Not open for further replies.
Maiden croatia said:
Putovanje u Poljsku..... Hotline.... 091 528 4445. Svi do sad prijavljeni obavezno nazvati zbog daljnjih informacija...

MMS i Cro Iron Maiden F.C. vas vode na... a što prièati...

POLAND - Mystic Festival, Chorzow
Mystic Festival, Chorzow, Stadium Slaski (Silesia). Sunday 29th May 2005

IRON MAIDEN, NIGHTWISH, PRIMAL FEAR, KREATOR, BEHEMOTH, DRAGONFORCE...

Stadion je genijalan a koncert je u nedjelju.

satnica polaska nakon mnogobrojnih zahtjeva fanova je slijedeæa:

Iz splita se kreæe u 14.30, u zadru je bus u 17.45. Nakon toga se sastajemo (splitski, šibenski i zadarski fanovi), a bus polazi u 19.00h. Dolazi u Zagreb u 22.30, a nakon sastanka sa zagrebaèkim, rijeèkim, slavonskim i ostalim fanovima koji æe se ukrcati u Zagrebu, kreæemo u 23.00h.

Sat, sat ipo vremena spike, a onda spavanje, kako bismo se ujutro kad doðemo u Chorzow probudili donekle svježi i donekle odmorni. Stiže se oko 10 u jutro.

Posredstvom sponzorstva osigurali smo odreðenu kolièinu pive i sendvièa za putnike u busu, tako da vam (nam) je to gratis poklon.

Neposredno prije koncerta Maidena (još æemo se dogovoriti, odnosno dobiti odgovor managementa za termin) svi putnici autobusa (putujemo kao hrvatski Iron Maiden F.C.) imat æe kratak meet and greet sa jednim, (management æe odrediti naknadno s kojim) èlanom grupe Iron Maiden. Informacije o ovom moguæem meet and greet susretu biti æe dostupne prekosutra... ili 18.05. 2005.

Cijena povratne karte, a u to je ukljuèena i karta za koncert) stoji svega

840 Kuna,


Znaèi, da ponovimo, put i karta koštaju 840kn. Putuje se iz Splita, preko Šibenika, Zadra i Zagreba. Broj mjesta ogranièen na svega 28 (putuje se sa superluksuznim mini busom (30 mjesta). Da biste putovali s nama ne morate biti èlan hrvatskog Maiden fan cluba). Koncert je open air, a mjesta koja smo dobili su pna na travnjaku, jer naravno, jebeš tribine, ide se u prve redove...

E sad... za sve informacije zovite na 091 528 4445 (Stipe), te požurite jer ima masu zainteresiranih, bez ikakve reklame, samo onako što smo prenjeli od usta do usta.

Zainteresirani moraju uplatiti kotizaciju od 200 kuna najdalje do 25.05. 2005. ( da dobijemo karte, jer do tada nam stoji rezervacija). Ostatak novca moraju uplatiti od 25.05. do 28.05, odnosno na dan putovanja. Ako tko odustane od koncerta manje od mjesec dana prije poèetka putovanja kotizacija mu se ne vraæa, veæ biva iskorištena kao nadoknada prijevozniku koji nas vozi na koncert. Imamo dva šofera, tako da nema frke... Imat æemo i sponzore za isti i piti po putu.

MMS team i croatian Iron Maiden F.C.

P.S. Povratak iz Poljske, sat do dva nakon koncerta, ili po naknadnom dogovoru.

===================================
Lista onih koji su uplatili akontaciju od 200 kn do sada.
===================================

Stipe Juras - Zadar
Vedran Vidov - Zadar
Josip Tokiæ - Zadar
Ivan Orloviæ - Zadar
Ante Božaiæ - Zadar
Robert Šimiæev - Zadar
Stipe Segariæ - Zadar
Filip Vuèiniæ - Zadar
Ranko Èop - Rijeka
Igor Srdoè - Viškovo
Damir Èmarec - Slatina
Vlado Vuliæ - Split
Igor Ujeviæ - Split
Marko Krpan - Split
Toni Buliæ - Split
Sven kovaèiæ - Zagreb (5 uplata)
Saša Komad - Zagerb (Dvije uplate)
Boško Habuš - Zadar
Mirko Bradariæ - Split
Danijel (zaboravih prezime, napisat æu uskoro) - Zadar
Anita Butijer - Dubrovnik
Miho Marinoviæ - Dubrovnik

Sveukupno 27 od 29 ljudi koliko može primiti autobus...

Ostalo je još samo 2 slobodna mjesta. Javite se hitno.... želite li s nama podijeliti ovaj veliki koncert i doživljaj...
 
Doduše ja bi trebao platiti neku akontaciju busu ovih dana.... pokušat æu to riješiti sa zadarskim èlanovima... bude li to ok... onda ono ostalo u busu. Eto

P.S. Ipak æu kupiti karte unaprijed preko prijatelja koji tamo živi, jer na dan koncerta sve æe poskupiti za 20 zlota, odnosno oko 30 i nešto kuna...
 
Ja bih trebao doci oko 4-5 popodne.

Da bi ste upali na Polish IMFC Party trebate se javiti organizatoru jer ce ulaz biti dozvoljen samo za one koji ce biti na listi gostiju. Upad ce biti 2-3 eura (1 pivo ukljuceno).
 
Achtung ljudi iz Zagreba!!!

Pošto izgleda, a tako mi se i èini da u Poljsku nitko sem ja neide iz Slavonije (tj. smjer Osijek-Zagreb), mogli bi se naæ u subotu da napravimo neki warm-up Poland štatijaznam party! Da se razumijemo imam ja tam brata i dost frendova, al mi je mutavo s njima bauljat kad oni neidu na koncert!

Pa ako je netko zainteresiran nek ostavi broj mobitela da se dogovorimo oko pojedinosti!

P.S. Imam ja u Zg. kuæu pa možemo kod mene brijat!!
 
P.S. Oni nedavno prijavljeni Dubrovèani još se premišljaju oko moguæeg puta, tako da..... ako se tko prije javi.... ima onda još 4 mjesta tek toliko da znate raèunati...
 
Dakle ovako.

PAŽNJA!!!

Jedan èlan iz zadra višom silom neæe moæi iæi, no spreman je platiti cjelokupnu svoju rezervaciju ako se nitko nov ne prijavi.

No pazite sad....

On poklanja svoju ulaznicu bilo kome novome tko odluèi krenuti na put. Zbog toga....... svi ostali koji se još niste prijavili, a želite...... prvi ili prva koja se javi cijena je 640kn za put i za ulaznicu.

Nemojte ovo propustiti....
 
ma bit æe to ok... imaa još upita, a ako ne bude.... sredit æu je i svog džepa.... znaš... meni je samo važno da se ide... to je ono najvažnije...

zato sam i stavio ovako nisku kartu.... ona pokriva pun bus i ni kune više nebi zaradio da je pun.

No.... još 6 dana pa :banana: :banana: :banana: :edmetal: :blaze: :edmetal: :blaze: :headbang: :blaze: :headbang: :banana: :beardance: :bananarock: :trooper: :blaze: :trooper: :bananarock: :cheers: :drum: :guitar: :cheers: :drunk: :kinkyfruit: :bananadance: :bananarock: :trooper: :headbang: :banana: :blaze: :edmetal:
 
ma što oni znaju... biti æe sunce do bola :)

Uglavnom, na ovim istim stranicama još popodne je bilo sunèano za nedjelju... Prominit æe se prognoza još par puta.
 
Ma neæe bit kiša, bit æe možd malo oblaèno, al sa puno sunca!
P.S. el nitko iz Zagreba ne želi brijat prije koncerta, ja sam u Zg u subotu u 17.00 (otprilike) !
 
Tanelorn said:
Ma samo da ne pljusti kisa za vrijeme koncertica, sve ostalo nije bitno. :banana:

ÈEKAJTE MALO;
a zamislite kako bi vam bilo fora da vam kiša padne samo na rainamakeru, iako sumnjam da æe ga svirati jer sviraju starije stvari, ali to bi bio vrhunac Maiden teatralnosti, brzi pljusak samo na rainmakeru, WOW
 
Ivan said:
ÈEKAJTE MALO;
a zamislite kako bi vam bilo fora da vam kiša padne samo na rainamakeru, iako sumnjam da æe ga svirati jer sviraju starije stvari, ali to bi bio vrhunac Maiden teatralnosti, brzi pljusak samo na rainmakeru, WOW

E to, kisu opravdavam jedino na Rainmakeru :)

Btw imas mozda kakvu setlistu koju sviraju na ovoj turneji? Da otprilike znam kakav ce izbor stvari biti?
 
Tanelorn said:
E to, kisu opravdavam jedino na Rainmakeru :)

Btw imas mozda kakvu setlistu koju sviraju na ovoj turneji? Da otprilike znam kakav ce izbor stvari biti?

ma ne znam, nemam ništa sigurno toèno, ali bi se najvjerojatnije složio sa onim tipom koji je napisao setlistu, pod Iron maiden dio ovog foruma, pa pod temu Early days tour setlist i na 2. stranici te teme
 
Tanelorn said:
Btw imas mozda kakvu setlistu koju sviraju na ovoj turneji? Da otprilike znam kakav ce izbor stvari biti?

Pa zar ti nije gust ne znati setlistu?

I tako ces je znati jedino poslije koncerta u Pragu.
 
BoBo said:
Pa zar ti nije gust ne znati setlistu?

I tako ces je znati jedino poslije koncerta u Pragu.

Ne :) Ja sam jedan od onih sto si vole spoilat surprise :)
Cisto me zanima sta ce svirat... a inac emi je totalno svejedno jer sta god da bude ja sam sretan ko djete na tuti :banana: :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top