Organizirano na Maidene

Status
Not open for further replies.
jebot, kako li æe ovo brzo doæi....... pripremam se psihièki za koncert.... bit æe strava.

P.S. Valjda vam je veæ poznata vijest da u osmom mjesecu izlazi novi live album Maidena, Dance of Death live...
 
Maiden croatia said:
jebot, kako li æe ovo brzo doæi....... pripremam se psihièki za koncert.... bit æe strava.

P.S. Valjda vam je veæ poznata vijest da u osmom mjesecu izlazi novi live album Maidena, Dance of Death live...

ne nisam ništa èuo o tome, a èekaj sad mi ništa nije jasno ako iziðe to za dance of death u osmom mjesecu, kada æe onda History of maiden: part 2,, ja sam ga oèekivao u studenom
 
Stipe, ajd mi reci kolika æe cijena bit što æe se još trebat dati za bus? Pošto se sad još nekoliko ljudi prijavilo! Imam još nekih akcija uz ovu, pa bi se trebao znat novce raspodjelit!
 
Sretna Vijest!!!!!

Bio sam malo skeptièan da æe ostati stara cijena puta, jer se prijavilo oko 25 ljudi, a minimum je 30 bilo botrebno da se sve nategne. No sad sam našao svemirski bus od 30 sjedala po cijeni više nego povoljnoj, odnosno taman za ovoliko ljudi koliko se do sad prijavilo. Ako se pak u iduce dane prijavi još 6 ili više ljudi, što iznosi preko 30 sveukupno, ide se u autobus sa 50 ljudi, a autobus je zadnji krik u svijetu, sa LCD monitorima, GPS navigacijom, kamerama od naprijed i odostraga, surround zvukom itd. Takoðer, cijena æe puta ostati ista, jer æe taman 6 ljudi više pokriti troškove tog velikog busa.

Veèeras æu priupisati još neke nove pristigle uplate...
 
Ma pa zašt sad taj veliki bus? ne treba 20 mjesta da budu prazna ! uzmi taj manji za koliko taman ima ljudi i umanji cijenu puta 150-200kn i svi sretni i zadovoljni! veæ par puta pokušavaš ljude skupit, ja mislim da ko se htio prijaviti prijavio se je veæ! Ima urban travel organizira prevoz u Graz pa neka tamo idu oni neodluèni! a taj veliki bus, koji æe nam ku*** sva ta tehnika kad idemo po mraku tamo, a i nazad se vraæamo po mraku-svi æe ljudi spavat! Kažam ti (odnosno predlažem) da zakljuèiš tu listu polaznika, uzmeš manji bus i svi sretni i zadovoljni!

Nisam htio oštar ispast, nego skroz prièaš o nekom profesionalizmu, a 20 dana do koncerta nezna se još ni kak se ide, ni kolko ljudi...

Pozdrav
 
Ma ovaj manji bus od 30 ljudi je riješen i cijena je za putnike ona koja je bila na poèetku, a ako se sluèajno prijavi više od 30 ljudi, cijena se neæe dizati, a imat æemo bus od 50 mjesta, to sam u gornjem postu htio reæi...

Za sad imamo 25 ljudi... Zašto ne napuniti 30 ako se veæ može...
 
The gates will be open at midday. Time schedule:

IRON MAIDEN 21.30 - ...
NIGHTWISH 19.10 - 20.40
KREATOR 17:40 - 18.40
BEHEMOTH 16:30 - 17.15
PRIMAL FEAR 15.30 - 16.10
FRONTSIDE 14:45 - 15.15
DRAGONFORCE 14.00 - 14.30


Do you have tickets on floor or sectors?
 
Postoji li sansa da mi tamo stignemo do 14? Rado bi vidio Dragonforce ako postoji ikakva sansa za to... :)
Nadalje, dali se vec znaju neki detalji? TOcno kako se ide, kad se krece, kad bus dolazi u Zg?
Hoce li apdejtana lista uskoro (mirniji cu bit kad se vidim na njoj)?

Hvala te lijep pozdrav :))

p.s. Koncert ce bit strava! :banana:
 
Ma ajde, znaš da si tu :)

Mislim da sam ranije napisao listu polaska, odnosno iz Zagreba bi se išlo oko 23h, dakle sto posto stigneš sve viditi...
 
Maiden croatia said:
of course.... floor tickets.... the cheepest but the best :)
Yeah, the greatest fun is on a floor :edmetal:

But you should know that the floor will be split. There will be a smaller sector for 3.000 - 5.000 fans, ahead the a stage. And if you would like to nter this sector you should have a special armband. The armbands will be distributed by security for free in Silesia Stadium area about 11:00.
 
Will you meet us there Domino? If we don`t make it till 11.00 there, take some armbands and give the to us! please
 
Mali Update.... U onu listu na prvoj stranici dodane su još dvije uplate, odnosno Saša Komad je uplatio za dvije ulaznice...

P.S. Na poèetku polaniranja putovanja cijena je bila 110 Eura, što je tada iznosilo oko 840kn. U meðuvremenu Euro je nešto pao, pa bi molio sve koji su uplatili da ipak raèunaju na onaj kunski dio od 840kn..... Naime, put je koncipiran tako da organizator (u ovom sluèaju ja) nemam nikakve materijalne koristi od svega, pa èak i sam plaæam onih 640kn (kartu imam na press). Cijena putovanja svedena je na minimum do bola, kako bi svi mi mogli najjeftinije doæi na odredište i vidjeti naš najdraži bend uživo. Eto, upravo zbog toga vas molim da se pridržavate prvotno dogovorene cijene. S druge strane, za ovako jeftin provod dobili smo vrhunski autobus i dva, možda èak i tri (jer put je dug) vozaèa. Drugim rijeèima, svako smanjivanje i odstupanje morao bih platiti iz džepa, što trenutno ne mogu sebi dopustiti.

P.S. U Chorzow dolazimo oko 10 u jutro po GPS izraèunu...
 
DOMINO said:
Yeah, the greatest fun is on a floor :edmetal:

But you should know that the floor will be split. There will be a smaller sector for 3.000 - 5.000 fans, ahead the a stage. And if you would like to nter this sector you should have a special armband. The armbands will be distributed by security for free in Silesia Stadium area about 11:00.

Can you get some armbands for us from Croatia and we'll buy you as much beers as you can drink and you can take a free picture with us :)
 
Tanelorn said:
and you can take a free picture with us :)
free? really? :banana:
;)

Of course I can try to take some armbands for you. But tell me please how many ones you need. And in this case, I think the best way is if someone of you will give me a phone number. Then will can call or send sms to you and tell you if I have the armbands.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top