Organizirano na Maidene

Status
Not open for further replies.
posjet

zna mozda tko od vas koliko ulaznica je pusteno u prodaju za poljsku?
koliko ljudi se ocekuje?
 
We hope the stadium will be full! (almoust 60 000 people) :D

Next confirmed bands for Mystic Fest are: polish Behemoth and german Kreator!
 
Stipe Juras - Zadar
Iva Pejkoviæ - Zadar
Vedran Vidov - Zadar
Josip Tokiæ - Zadar
Ivan Orloviæ - Zadar
Ante Božaiæ Zadar
Robert Šimiæev - Zadar
Stipe Segariæ - Zadar
Filip Vuèiniæ - Zadar
Ranko Èop - Rijeka
Igor Srdoè - Viškovo
Damir Èmarec - Slatina
Vlado Vuliæ - Split
Igor Ujeviæ - Split
Marko Krpan - Split

Danas stiglo još šest uplata

Toni Buliæ - Split
Sven kovaèiæ - Zagreb (5 uplata)

P.S. Kako to na žalost u Hrvatskoj biva, opet neki kasne, iako su za rok znali dosta prije. Ja sam sa Poljacima produžio nešto rok, no nije u tome bit.... Ljudi.... ovo su ozbiljne stvari i poštujte rokove. One koji su se prije javili, a još nisu uplatili, mi još èekamo. Neka uplaæuju novac na previðeni naèin. Za sad dakle ima 21 plaæena prijava. 3 više od malog busa, a 14 manje od minimuma za veliki bus. No, pošto imamo meðu prijavljenima veliki broj sigurnih koji nisu uplatili, ipak se ide velikim busom.
 
DOMINO said:
We hope the stadium will be full! (almoust 60 000 people) :D

Next confirmed bands for Mystic Fest are: polish Behemoth and german Kreator!

DOMINO? Z Polskego FC? :p sorry for off...
 
Dodao sam kompletnu listu onih koji su uplatili u tvoju prvu poruku. Pregledaj je li sve ok.
 
Sve ide po planu..... štoviše, pomakli smo rok za prijave, jer nas ima tridesetak, pa æemo pokušati pronaæi još koga, jer nam organizator garantira ulaznice... Smatra kako tako veliki prostor neæe biti tako lako rasprodan...

Inaèe.... MAIDENCROATIA stranica æe od sutra pa na dalje malo živnuti...
 
The final line up on Mystic Fest.:

IRON MAIDEN
NIGHTWISH
KREATOR
BEHEMOTH - polish band
PRIMAL FEAR
FRONTSIDE - polish band
DRAGONFORCE
 
Ljudi, što se tièe puta, sve je za sad ok i pozitiva, tako da se ne brinete zbog nedostatka postova, intezivno radim na meet and greet susretu, kad budem ima nešto konkretno javim se...
 
Sad oko 30, no pošto smo dobili delay za narudžbu karata, sad æu krenut sa zadnjom kampanjom i to preko èmara, web-zine-ova i novina, ako se skupi 40, onda super.... a moglo bi se zalomiti i više...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top