Organizirano na Maidene

Status
Not open for further replies.

Maiden croatia

Active Member
Putovanje u Poljsku..... Hotline.... 091 528 4445. Svi do sad prijavljeni obavezno nazvati zbog daljnjih informacija...

MMS i Cro Iron Maiden F.C. vas vode na... a što prièati...

POLAND - Mystic Festival, Chorzow
Mystic Festival, Chorzow, Stadium Slaski (Silesia). Sunday 29th May 2005

IRON MAIDEN, NIGHTWISH, PRIMAL FEAR, KREATOR, BEHEMOTH, DRAGONFORCE...

Stadion je genijalan a koncert je u nedjelju.

satnica polaska nakon mnogobrojnih zahtjeva fanova je slijedeæa:

Iz splita se kreæe u 14.30, u zadru je bus u 17.45. Nakon toga se sastajemo (splitski, šibenski i zadarski fanovi), a bus polazi u 19.00h. Dolazi u Zagreb u 22.30, a nakon sastanka sa zagrebaèkim, rijeèkim, slavonskim i ostalim fanovima koji æe se ukrcati u Zagrebu, kreæemo u 23.00h.

Sat, sat ipo vremena spike, a onda spavanje, kako bismo se ujutro kad doðemo u Chorzow probudili donekle svježi i donekle odmorni. Stiže se oko 10 u jutro.

Posredstvom sponzorstva osigurali smo odreðenu kolièinu pive i sendvièa za putnike u busu, tako da vam (nam) je to gratis poklon.

Neposredno prije koncerta Maidena (još æemo se dogovoriti, odnosno dobiti odgovor managementa za termin) svi putnici autobusa (putujemo kao hrvatski Iron Maiden F.C.) imat æe kratak meet and greet sa jednim, (management æe odrediti naknadno s kojim) èlanom grupe Iron Maiden. Informacije o ovom moguæem meet and greet susretu biti æe dostupne prekosutra... ili 18.05. 2005.

Cijena povratne karte, a u to je ukljuèena i karta za koncert) stoji svega

840 Kuna,


Znaèi, da ponovimo, put i karta koštaju 840kn. Putuje se iz Splita, preko Šibenika, Zadra i Zagreba. Broj mjesta ogranièen na svega 28 (putuje se sa superluksuznim mini busom (30 mjesta). Da biste putovali s nama ne morate biti èlan hrvatskog Maiden fan cluba). Koncert je open air, a mjesta koja smo dobili su pna na travnjaku, jer naravno, jebeš tribine, ide se u prve redove...

E sad... za sve informacije zovite na 091 528 4445 (Stipe), te požurite jer ima masu zainteresiranih, bez ikakve reklame, samo onako što smo prenjeli od usta do usta.

Zainteresirani moraju uplatiti kotizaciju od 200 kuna najdalje do 25.05. 2005. ( da dobijemo karte, jer do tada nam stoji rezervacija). Ostatak novca moraju uplatiti od 25.05. do 28.05, odnosno na dan putovanja. Ako tko odustane od koncerta manje od mjesec dana prije poèetka putovanja kotizacija mu se ne vraæa, veæ biva iskorištena kao nadoknada prijevozniku koji nas vozi na koncert. Imamo dva šofera, tako da nema frke... Imat æemo i sponzore za isti i piti po putu.

MMS team i croatian Iron Maiden F.C.

P.S. Povratak iz Poljske, sat do dva nakon koncerta, ili po naknadnom dogovoru.

===================================
Lista onih koji su uplatili akontaciju od 200 kn do sada.
===================================

Stipe Juras - Zadar
Iva Pejkoviæ - Zadar
Vedran Vidov - Zadar
Josip Tokiæ - Zadar
Ivan Orloviæ - Zadar
Ante Božaiæ Zadar
Robert Šimiæev - Zadar
Stipe Segariæ - Zadar
Filip Vuèiniæ - Zadar
Ranko Èop - Rijeka
Igor Srdoè - Viškovo
Damir Èmarec - Slatina
Vlado Vuliæ - Split
Igor Ujeviæ - Split
Marko Krpan - Split
Toni Buliæ - Split
Sven kovaèiæ - Zagreb (5 uplata)
Saša Komad - Zagerb (Dvije uplate)
Boško Habuš - Zadar
Mirko Bradariæ - Split
Danijel (zaboravih prezime, napisat æu uskoro) - Zadar

Sveukupno 27 od 29 ljudi koliko može primiti autobus...


Ostalo je još samo 2 slobodna mjesta. Javite se hitno.... želite li s nama podijeliti ovaj veliki koncert i doživljaj...
 
BoBo said:
Potebna je samo volja i uvijek se može naæi rješenje.
da je bar tako, ako živiš sa starcima koji te jedva puste u bjelovar na koncert misliš da æe me pustit u poljsku?
 
Ivan said:
da je bar tako, ako živiš sa starcima koji te jedva puste u bjelovar na koncert misliš da ce me pustit u poljsku?
vidis ja imam starce koji su po opisu slicni..ali kad je bio koncert u vg zacudjujuce mirno su prihvatili cinjenicu da idem na koncert usred mature(taj dan sam imao pismeni dio mature iz matematike a iduci iz hrvatskog)

samo im objasni da ti je to vazno i slicno i vjerujem da ce imati razumjevanja i pustiti te.......uz male kompromise s tvoje strane
 
si ti normalan? moji starci su me u zg pustili i rekli su da mi je to zadnji koncert dalje od bjelovara dok ne budem 18. pa stara mi je vjerouèiteljica, bila je pošizila kad je vidjela da se one šestice ore na tv-u. a kad sam trebao iæi u zg trebao sam se naæ s deèkima na dogovorenom mjestu u 5 sati, a u 16.50 me starci nisu htjeli pustit iako sam išao gledat papu i bio jako dobar zadnjih mjesec dana. ali ako su maideni u hr idem 100%. mislio sam pobjeæi sad u poljsku ali neæu, strpit æu se još 2.5 godine (nadam se samo da se maideni neæe raspast do tada)]
 
Ivan said:
mislio sam pobjeæi sad u poljsku ali neæu, strpit æu se još 2.5 godine (nadam se samo da se maideni neæe raspast do tada)]

stigao bi do granice, dalje sumnjam
 
ma imam putovnicu is sve, ali opet ne mogu prijeæigranicu bez dozvole roditelja jer sam maloljetnik
 
Ivan said:
ma imam putovnicu is sve, ali opet ne mogu prijeæigranicu bez dozvole roditelja jer sam maloljetnik
da :?
vidis to nisam znao
ali kako kaze matan iz prosjaka i sinova
sta ce postenom coviku putovnica :D
 
Urizen said:
haha, još si mlad :D

ali neke stvari veæ sada znam. kao npr. da nikad neæu podnosit rap, tehno, dance ili narodnjake. radije bi skoèio sa neke zgrade nego to slušao
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top