Maiden quiz

Ivan said:
koji je jedini kućanski posao koji bruce voli radit, a i jedini koji radi? :D

hmm ne želim znat :D
sad ga zamišljam kao mercuryja kako u odori francuske sobarice usisava pod JOKTE :D LOL
 
čini mi se da nitko ne zna (ali da vas baš i ne zanima), pa odgovor je:
iznošenje smeća
jedino o od svih kućanskih poslaova Bruce radi, jer kaže da je život prekratak da bi ga se trošilo na bespotrebne stvari
 
sh.....!!! znala san!
no,nisam tila ništa odgovarati da ti pomisliš
da nikoga ne interesira!
znaš,i ja ti volin iznositi škovace!
onako lipo uvečer,prije spavanja u pidžamici...prošetati
se kortom do kante na kojoj piše 34 i sve onako lipo
sortirati(novine u jednu vrećicu,plastične boce u drugu...)
znaš već kako to ide...

baš je zabavno.... 8)
 
ewox said:
sh.....!!! znala san!
no,nisam tila ništa odgovarati da ti pomisliš
da nikoga ne interesira!
znaš,i ja ti volin iznositi škovace!
onako lipo uvečer,prije spavanja u pidžamici...prošetati
se kortom do kante na kojoj piše 34 i sve onako lipo
sortirati(novine u jednu vrećicu,plastične boce u drugu...)
znaš već kako to ide...

baš je zabavno.... 8)

ok :err:
 
Ivan said:
čini mi se da nitko ne zna (ali da vas baš i ne zanima), pa odgovor je:
iznošenje smeća
jedino o od svih kućanskih poslaova Bruce radi, jer kaže da je život prekratak da bi ga se trošilo na bespotrebne stvari

ali to nije kućanski posao ... hmmm
 
LOL LOL LOL sta ovaj jos nece pitat,, pogledala san samo zadnju stranicu i eeeeeeh too fucking funny :) skroz nebitne stvari sinko :)
Bruce voli brokule hihihi i kakav alex sad pobogu ???? odakle ti kopas ta cudesa eeee LOL
 
Dickinson's legacy said:
LOL LOL LOL sta ovaj jos nece pitat,, pogledala san samo zadnju stranicu i eeeeeeh too fucking funny :) skroz nebitne stvari sinko :)
Bruce voli brokule hihihi i kakav alex sad pobogu ???? odakle ti kopas ta cudesa eeee LOL
pa alex mu je brat
 
Ivan said:
pa alex mu je brat
hell no :) i sta radi taj Alex odakle ti sad on e
jebate pa ti to sve ucis napamet jebemu,, ja san procitala onu run to the hills biografiju ko i druge knjige sta san zapamtila zapamtila jebemu nema tu nekog ucenja "bitnih pojmova" e,,,, i kliko se sican Bruce nema brat iako je to toootalno nebitno ,, ima sestru ito mladju i to je to
 
Dickinson's legacy said:
hell no :) i sta radi taj Alex odakle ti sad on e
jebate pa ti to sve ucis napamet jebemu,, ja san procitala onu run to the hills biografiju ko i druge knjige sta san zapamtila zapamtila jebemu nema tu nekog ucenja "bitnih pojmova" e,,,, i kliko se sican Bruce nema brat iako je to toootalno nebitno ,, ima sestru ito mladju i to je to
ima brata
 
Back
Top