Iron Maiden Spotovi

E u maiden spotu Wasted Years dave gaða lukom i strijelom, dok Steve i adrian igraju nogomet a Bruce se maèeva... Zna li netko je li se Dave Kad bavio gaðanjem lukom i strijelom, o tom nikad nisam našao neki podatak.
 
joj ovo me izluðuje, pa kakva je to 23:58 spot a i pjesma. nikak ne mogu shvatit tu su neki kradljivci raketa neke 2 bande i ona sluškinja šta plaèe. HELP
 
Dvije minute do ponoći ima simboličko značenje koliko smo blizu istrebljenja u nuklernom ratu. Ponoć je kraj, a kazaljka je bila na dvije minute za vrijeme kubanske krize početkom 60ih.
 
23:58 mi je totalno zbunjen spot, neki tipovi s palicama trèe i skaèu dok neki tam èièa neš drka po kompu. Možda æu ga do penzije shvatit kada skupim dosta mudrosti. Anyway Holy Smoke je definitivno najluði spot, Dave solira u rijeci 8) , Steve se vozi na traktoru :eek: , a Bruce je totalno napušen :banana:
 
kermit said:
23:58 mi je totalno zbunjen spot, neki tipovi s palicama trèe i skaèu dok neki tam èièa neš drka po kompu. Možda æu ga do penzije shvatit kada skupim dosta mudrosti. Anyway Holy Smoke je definitivno najluði spot, Dave solira u rijeci 8) , Steve se vozi na traktoru :eek: , a Bruce je totalno napušen :banana:
koliko sam ja cuo bruce ne samo da nepusi nego nemoze ni podnijeti dim :wink:
 
MaidenMadness said:
koliko sam ja cuo bruce ne samo da nepusi nego nemoze ni podnijeti dim :wink:

Hm... Nisam èuo za to. On valjda tolko stvari radi u životu da nema vremana ni potrebe za tim (bilo bi very bad kad bi se recimo napušio pa sjeo za boeing 747... :shock: ). U svakom sluèaju izgleda napušeno u Holy Smokeu.
 
Da, spot je prilièno loš. Bio mi je dosadan veæ pri prvom gledanju,nisu se baš nešto potrudili. Što se toga tièe animirani spotovi od Maidena su 10 puta bolji od ovoga (npr. ona 4 koji su kao specijalni dodaci na VOTB).
 
meni su dodatci na votb dobri samo onako za nasmijat se malo.....ali npr spot od wildest dreams, reanmaker, spotpci od sa virtuala i virus..su stvarno smece......za mene je ovaj spot od brucea baš dobar...
 
CroatianTROOPER said:
meni su dodatci na votb dobri samo onako za nasmijat se malo.....ali npr spot od wildest dreams, reanmaker, spotpci od sa virtuala i virus..su stvarno smece......za mene je ovaj spot od brucea baš dobar...

ma ok je, prolazna 3-ojka
 
Da, slažem se da su Wildest Dreams i Rainmaker u usporedbi sa starijim spotovima koma. Kada pogledam npr. Aces High pa ove nove imam dojam da se radi o drugom bandu. Mislim da malo previše forsiraju ovog novog kompjutorskog Eddyja.
 
kermit said:
Da, slažem se da su Wildest Dreams i Rainmaker u usporedbi sa starijim spotovima koma. Kada pogledam npr. Aces High pa ove nove imam dojam da se radi o drugom bandu. Mislim da malo previše forsiraju ovog novog kompjutorskog Eddyja.

ma nije, nije samo kompjutorski Eddie kriv, nego cijelo okruženje spotova, drukèije je totalno, ali možda i naprave sada najednom neki jako dobar spot
 
Nadam se. Bilo bi lijepo vidjeti npr. spot za Paschendale u maniri onih starih crno-bijelih spotova iz "zlatne ere" tipa Aces High, Troopera, TNOTB,... To bi bilo zakon. :)
 
kermit said:
Nadam se. Bilo bi lijepo vidjeti npr. spot za Paschendale u maniri onih starih crno-bijelih spotova iz "zlatne ere" tipa Aces High, Troopera, TNOTB,... To bi bilo zakon. :)

ali paschendale je možda malo predugaèak za spotove, ali...
 
Back
Top