Iron Maiden Spotovi

Ivan said:
Jeste li primjetili da su Maideni uvijek kao spotove izdavali Najlošije (najèešæe) i naj komercijalnije stvari sa albuma. npr. Can I play with, Flight, Holy, Wasted... to mi se u neku ruku i sviða jer su time pokazali da se ne žele uvlaèit fanovima u guzicu

:shock: :x argh...nemoj mi Wasted Years napadat. IMHO jedna od najboljih HM pjesama uopce i jedna od najboljih Maiden-ovih pjesama :)
najbolji spot bi isao Trooperu iako 2 Minutes To Midnight i The Clairvoyant nisu daleko :)
 
Pa ne možete očekivati Paschendale ili Dance of Death spotove kad i ove kraće i komercijalnije pjesme ne puštaju.
 
BoBo said:
Pa ne možete oèekivati Paschendale ili Dance of Death spotove kad i ove kraæe i komercijalnije pjesme ne puštaju.

ja ne znam kak je vama, ali se meni Dance Of Death nije pretjerano svidio. Brave New World je genijalan album, IMHO jedan od najboljih. ali Dance Of Death ostavlja nekako mlak osjecaj...nije to ona zestina koju bi ocekivao od Maidena.
 
BoBo said:
Pa ne možete oèekivati Paschendale ili Dance of Death spotove kad i ove kraæe i komercijalnije pjesme ne puštaju.
bas sam danas gledao live after death i bruce se osvrnuo tamo na taj problemcic ne sviranja maidena na tvu. rekao je da je to zato sta maideni ne zele prodavati razne pizdarije pa da ih zato ne stavljaju. eto neke stvari su se promijenile u vezi maidena ali ih i dalje ne pustaju
 
MaidenMadness said:
bas sam danas gledao live after death i bruce se osvrnuo tamo na taj problemcic ne sviranja maidena na tvu.
LOL haha....još su se i 85 žalili kako ih ne puštaju na TV i radio....ma nece ih nikad puštat.
ali maiden je još uvijek bez ikakve mediske promidžbe sposoban napunit npr. madison square garden u NY, što vec samo govori kolko je bend jak...
 
Bit će prvi bend koji će svirati na Parku prinčeva bez da ih puštaju na TV i radiju.
 
Još nije službeno potvrđeno, ali je stadion bookiran.

Jendako kao i Graspop dan ili dva kasnije.
 
ovo sam našao na IMBB:

EMI France have announced that IRON MAIDEN will play in Paris at the Parc-des-Princes, on either June 24th or 25th of next year. As previously reported, The History Of IRON MAIDEN - Part 1; The Early Days double DVD is to be released on Monday, November 8th on EMI, appropriately almost exactly 25 years to the day since the band first signed to the British label

HE!" :D ....baš lijepo da se opet šuška o nekim koncertima, turnejicama...
 
a ja sam naèuo da bi trebali svirati uskoro U budimpešti, ali da imaju problema s organizatorom
 
CroatianTROOPER said:
Jeli to sigruno, ili su to samo price za pariz ???

Znaš li koliko bi došlo gorivo do Pariza i natrag? Oko 200 eura. Avionska karta za jednoga dođe 300 eura.

Samo može li Lada to izdržati i mogu li ja s njom u EU.
 
Samo stari znaš ti koji bi to bija show kad bi mi s Ladom došli iz Splita za Pariz......(bez uvrijede ali ja mislim da bi lada eksplodirala do pariza) :D
 
BoBo said:
A èemu ti služi Google?

http://www.webenet.com/internetglossary.htm

A ha, a ja sam mislio da je to još jedna skraæenica kao TNOTB za the number of the beast, mislio sam da je to neki album ili pjesma od Maidena pa nisam znao za što je.
 
Back
Top