Iron Maiden Spotovi

Ljudi ja sam na Internetu skidao spotove i sad mi se skida Die with your boots on i prisoner, a tko zna možda nije spot ali me zanima što je. Tk sam skinuo spot od Still life a to nije spot nego samo uživo vjerojatno piratski snimljeno, ali zato hoæu pogledat. I nitko nebi smio poreæi da u Rainmakeru su svi najbolje obuèeni
 
Ivan said:
Ljudi ja sam na Internetu skidao spotove i sad mi se skida Die with your boots on i prisoner

Samo kao live verzije, nema spotova.

Ivan said:
I nitko nebi smio poreæi da u Rainmakeru su svi najbolje obuèeni

Ma daj molim te. Izgledaju užasno. Točno onako kako to modni kreatori zamišljaju da izgleda "rockerski stil". To je bilo s namjerom da dođu do šire poblike, ali i tako se spot nije vrtio na MTV-u.

Užasan šminkerski spot.
 
BoBo said:
Ma daj molim te. Izgledaju užasno. Toèno onako kako to modni kreatori zamišljaju da izgleda "rockerski stil". To je bilo s namjerom da doðu do šire poblike, ali i tako se spot nije vrtio na MTV-u.

Užasan šminkerski spot.
kakva pjesma takav i spot :wink:
 
Ivan said:
Ljudi ja sam na Internetu skidao spotove i sad mi se skida Die with your boots on i prisoner, a tko zna možda nije spot ali me zanima što je. Tk sam skinuo spot od Still life a to nije spot nego samo uživo vjerojatno piratski snimljeno, ali zato hoæu pogledat.

sine to su ti isječci sa Maiden England videa
 
BoBo said:
Ma daj molim te. Izgledaju užasno. Toèno onako kako to modni kreatori zamišljaju da izgleda "rockerski stil". To je bilo s namjerom da doðu do šire poblike, ali i tako se spot nije vrtio na MTV-u.

Užasan šminkerski spot.



Ma daj pa smiju se i oni nekad drukèije obuæi, a da bruce nema uvijek onaj Traper prsluk i one hlaèe s nekim kvadratiæima iako bi dao silne pare za te hlaèe
 
Ivan said:
Ma daj pa smiju se i oni nekad drukèije obuæi, a da bruce nema uvijek onaj Traper prsluk i one hlaèe s nekim kvadratiæima iako bi dao silne pare za te hlaèe

Naravno da smiju, ali i ja mogu imat mišljenje o tome. Šminka.
 
Pa valjda znaš kak se privatno oblaèe kao normalni ljudi dobro možda se samo Adrian malo Rokerskije nego obièni ljudi, a ovi ostali se oblaèe možda i malo preobièno za METAL ZVIJEZDE
 
Ivan said:
Pa valjda znaš kak se privatno oblaèe kao normalni ljudi dobro možda se samo Adrian malo Rokerskije nego obièni ljudi, a ovi ostali se oblaèe možda i malo preobièno za METAL ZVIJEZDE

Ma koga briga kako se privatno oblače. Taj spot je smiljen s namjerom da izgledaju kako izgledaju, a to je da budu "cool". "Cool" prema onome što mediji misle da je "cool".
 
BoBo said:
Ma koga briga kako se privatno oblaèe. Taj spot je smiljen s namjerom da izgledaju kako izgledaju, a to je da budu "cool". "Cool" prema onome što mediji misle da je "cool".


OK a možda zato da izgledaju malo mlaðe, pa ipak su oni veæ u godinama (šala)
 
Ma i oni su čudni. Snimaju takav spot koji MTV ne želi prikazivati jer nisu zanimljivi za mlađu publiku, umjesto da naprave video za Paschendale ili Dance of Death. Mnogo više ljudi bi kupilo single samo da vide spot.
 
Da ali za to je Adrian lijepo rekao oni da hoæe mogu stavit neku malo rokerskiju pjesmu i rasprodat album imat 1mjesto Top liste ali to jednostavno nije ono što oni žele jer ovako imaju 29 godina karijere a onako bi se raspali nakon 15 godina maksimalno
 
CroatianTROOPER said:
baš sam sad ponovo prevrtio VOTB i mogu vam rec da po meni flight of icarus i be quick or be dead 2 najbolja spota od maidena.

ma kak'i bola :D

pored Holy Smoke LOL LOL LOL
 
Uh, izdvajati najbolji spot je prilicno tesko jer ih obozavam sve, ali najdrazi mi je nekako Wicker Man, ono, nakon Blaze su morali napraviti jedan brzi i atraktivni spot da se fanovi razbude, a i Wasted Love je odlican--ma ima ih tu jos hrpa, okay mi je i Trooper-isto nabijeno adrenalinom i energijom...
 
A Èitao sam negdje da je spot od Wicker Man režirao neki tip koji je prije nudio Maidenima da im režira spot, ali da su oni ga odbijali jer su imali režisere. Pa su mu sad dali šansu i da su dosta zadovoljni. a Da im je on nudio da im režira spotove besplatno jer je njihov veliki fan
 
Jeste li primjetili da su Maideni uvijek kao spotove izdavali Najlošije (najèešæe) i naj komercijalnije stvari sa albuma. npr. Can I play with, Flight, Holy, Wasted... to mi se u neku ruku i sviða jer su time pokazali da se ne žele uvlaèit fanovima u guzicu
 
ali time što stave najlošije stvari za spotove ipak pokazuju da su totalno drukèiji od drugih, U hr ( a i u USA i UK) ti 95% svih glazbenika stavi najbolje pjesme kao singlove.
 
Back
Top