Iron Maiden Spotovi

MaidenMadness said:
pa u bosni da
u dalmaciji i hercegovini je di
lika, zagreb sa okolicom je gdje
za slavoniju, zagorje i istu ne znam
ali siguran sam da mozes nesto smiksati da dobijes gđe

Đe je i u dubrovačkom području. Gđe je tako teško za izgovorit da sumnjam da bi netko skratio gdje u gđe. Osim ako nisu mazohisti.
 
u slavoniji i zagorju je di i gdi.ž
A gđe su pretežito srpska sela uz granicu s Bosnom. Normalno, čast iznimkama.
 
Ma hrvatski jezik je predivan gdje nemozes razumjet covjeka koji je iz iste drzave ko i ti npr. da se sretnu neki grobnicki cakavac i purger..... bilo bi ko gluhi telefon LOL
 
Rainmaker_RI said:
Ma hrvatski jezik je predivan gdje nemozes razumjet covjeka koji je iz iste drzave ko i ti npr. da se sretnu neki grobnicki cakavac i purger..... bilo bi ko gluhi telefon LOL
ali tako ti je i drugdje
npr u njemackoj jedan prus nemoze razumjeti bavarca
 
Ako me na pumpi u Senkovcu iza Cakovca pitaju nesto moraju mi to ponoviti 3-4 puta da bih razumio.
 
BoBo said:
Ako me na pumpi u Senkovcu iza Cakovca pitaju nesto moraju mi to ponoviti 3-4 puta da bih razumio.
a ako ti govoris jos onim tipicnim splitskim naglaskom vjerovatno i ti njima trebas ponoviti 3-4puta da te razumiju :D
 
BoBo said:
Ako me na pumpi u Senkovcu iza Cakovca pitaju nesto moraju mi to ponoviti 3-4 puta da bih razumio.

od kud si baš iskop'o šenkovec, LOL LOL LOL
imam tamo rodbine i kada sam tamo ja se osjećam kao u drugoj državi, više razumijem neke slovence nego tog svog bratića,
ajme meni,
 
Rainmaker_RI said:
Al to nije spot, nego live snimka

da činjenica, ali je svejedno jedan od boljih maiden live snimaka koji su izdani kao singl (iako ni drugi nisu loši , meni je možda bolji TNOTB iz brixton)
 
woman in uniform said:
najnajdraži spot...hm...

sad da mogu izdvojiti najdraži baš i ne mogu, ali za izdvojiti bi bili wasted years (zbog ''skrivenih'' slika) the wicker man (prvi koji sam gledao), a možda i aces high, al prva 2 bi mi definitivno išla na listu od top 3/4 naj spota
 
Back
Top