Iron Maiden Spotovi

ma ne kapite me. pa jesu live opaki (naravno da live znači kad Maideni sviraju live. pa ne valjda ja LOL) ... i da napisah klavir umjesto klavijature koje se kao "podrazumijevaju" za live izvedbe, ali govorim o svojoj vlastitoj home made izvedbi na klaviru (još uvijek nemam klavijature, pa ono ... )
LOL LOL
 
axy said:
ma ne kapite me. pa jesu live opaki (naravno da live znači kad Maideni sviraju live. pa ne valjda ja LOL) ... i da napisah klavir umjesto klavijature koje se kao "podrazumijevaju" za live izvedbe, ali govorim o svojoj vlastitoj home made izvedbi na klaviru (još uvijek nemam klavijature, pa ono ... )
LOL LOL

ok LOL :err:
 
dobar, svaka čast, jedan od boljih maiden spotova definitivno, samo što ovaj nisu radili maideni, a najbolje mi je kad bruce pjeva
in the smoke, in the mud and lead
a ono vojnik gazi u blatu, zakooon
 
Ivan said:
dobar, svaka čast, jedan od boljih maiden spotova definitivno, samo što ovaj nisu radili maideni, a najbolje mi je kad bruce pjeva
in the smoke, in the mud and lead
a ono vojnik gazi u blatu, zakooon

Ima jos par scena koje su na isti nacin povezane s tekstom.
 
Ivan said:
dobar, svaka čast, jedan od boljih maiden spotova definitivno, samo što ovaj nisu radili maideni, a najbolje mi je kad bruce pjeva
in the smoke, in the mud and lead
a ono vojnik gazi u blatu, zakooon
valjda znas tko je radio taj spot ? :evil:
 
CroatianTROOPER said:
valjda znas tko je radio taj spot ? :evil:

Zna. :) Trazio je da mu posaljem DVD verziju, a na to mora cekati dok se ne vratim, pa sam se nakon dugog razmisljanja sjetio da bih mogao napraviti 256kbps verziju i staviti je na "You tube". Originalna verzija je 400+ MB.
 
axy said:
vidjeh...
baš pročavam Adriana lol ;) :D LOL :oops:

Za njega mi je bilo najteze naci djelove za solo jer su vecinom imali fokus na ostale, a imao sam 6 koncerata. Zato je sredisnji dio bio dosta dobro pokriven gdje je on u glavnoj ulozi. Intro i outro su isto tako bili malo tezi.
 
BoBo said:
Za njega mi je bilo najteze naci djelove za solo jer su vecinom imali fokus na ostale, a imao sam 6 koncerata. Zato je sredisnji dio bio dosta dobro pokriven gdje je on u glavnoj ulozi. Intro i outro su isto tako bili malo tezi.

ma neznam dali se to samo meni čini jer njega prvog gledam, ali ful imam filing da se njega najmanje prikazuje općenito u večini spotova. uzmimo npr TROBB, njega je vidjet forši 3-4 puta i to ful nekako mutno, najviše se naravno vide steve i bruce, nicko i janick manje, a dave tek nešto više od adriana

e da, središnji dio di on svira je ful dobar ;) i like it
 
axy said:
ma neznam dali se to samo meni čini jer njega prvog gledam, ali ful imam filing da se njega najmanje prikazuje općenito u večini spotova. uzmimo npr TROBB, njega je vidjet forši 3-4 puta i to ful nekako mutno, najviše se naravno vide steve i bruce, nicko i janick manje, a dave tek nešto više od adriana

e da, središnji dio di on svira je ful dobar ;) i like it

Mozda je to samo osjecaj jer ga zelis vise vidjeti pa ti se cini da ga je malo u odnosu na ostale. :)
 
BoBo said:
Ima jos par scena koje su na isti nacin povezane s tekstom.

ovu sam istaknuo jer mi je prva zapela za oko, ni ne sumnajam daih ima još, ali ova mi je bila najdojmljivija, a i ulovio sam ju ''na prvu''
 
axy said:
ma neznam dali se to samo meni čini jer njega prvog gledam, ali ful imam filing da se njega najmanje prikazuje općenito u večini spotova. uzmimo npr TROBB, njega je vidjet forši 3-4 puta i to ful nekako mutno, najviše se naravno vide steve i bruce, nicko i janick manje, a dave tek nešto više od adriana

e da, središnji dio di on svira je ful dobar ;) i like it

ma ne znam, je da nije isturen kao bruce, ali u spotovima je to inače tako da fokusiraju pjevača, ali zato se sjeti početka rir-a, to je nešto najsavršenije, onaj njegov početak koncerta, pravi razbijač leda, i još tako dobar rif, pa ne može svaka klinka dić na noge 200 000 ljudi
 
Ivan said:
ma ne znam, je da nije isturen kao bruce, ali u spotovima je to inače tako da fokusiraju pjevača, ali zato se sjeti početka rir-a, to je nešto najsavršenije, onaj njegov početak koncerta, pravi razbijač leda, i još tako dobar rif, pa ne može svaka klinka dić na noge 200 000 ljudi

e svaki put kad gledam taj početak RiR-a se naježim kad Adrian istupi i krene početni riff. e jebemu to je onako zwerski, on prava faca rastura za početak... ma perfect.
 
GrimReaper said:
e svaki put kad gledam taj početak RiR-a se naježim kad Adrian istupi i krene početni riff. e jebemu to je onako zwerski, on prava faca rastura za početak... ma perfect.

o tome ti pričam
 
BoBo said:
Mozda je to samo osjecaj jer ga zelis vise vidjeti pa ti se cini da ga je malo u odnosu na ostale.

Naravno da ga želim vidit više hehe.
Ne, really, mislim da je ipak malo "zapostavljeniji" od ostalih, bez obzira na to želim li ga ja vidjet il ne.

Ivan said:
ma ne znam, je da nije isturen kao bruce, ali u spotovima je to inače tako da fokusiraju pjevača, ali zato se sjeti početka rir-a, to je nešto najsavršenije, onaj njegov početak koncerta, pravi razbijač leda, i još tako dobar rif, pa ne može svaka klinka dić na noge 200 000 ljudi

GrimReaper said:
e svaki put kad gledam taj početak RiR-a se naježim kad Adrian istupi i krene početni riff. e jebemu to je onako zwerski, on prava faca rastura za početak... ma perfect.

da naježim! uff... (cenzura) ... :oops:
pa ipak je to Adrian! :inlove: LOL
 
Koliko sam primjetio dok sam gledao Death On The Road, Adrian se najvise isticao....solaže,pokreti....sve.....Adrian=Legenda
 
Back
Top