Iron Maiden Spotovi

NAJKOMIČNIJI SPOT - holy smoke (buhahaha, bruce u onom polju... cvijeća nekog, s onim smajlom i franzetom ;) ) LMAO + nemogu se točno sjetiti od koje pjesme je spot, uglavnom na visionsima je, nosi kockaste šarene tajice i pojas na veeeliku kostursku glavu :shock: :shock: LOL (ima dobre noge, ali šta je previše je previše)
NAJBOLJI SPOT - varira , trenutno acess high (najbolji dio je na kraju kad lars iskoči iz naci aviona... simbolika draga) :?
NAJ NESVIĐAMISE SPOT - Can I play with madness

a nikako ne mogu skužit 23:58 spot... tematiku mislim spota. baš pomislim da shvatim i onda buum nešto šta to baci u vodu...
može netko reći svoje mišljenje o spotu da vidim kako vi to percipirate? :D :D
:evil:
 
axy said:
a nikako ne mogu skužit 23:58 spot... tematiku mislim spota. baš pomislim da shvatim i onda buum nešto šta to baci u vodu...
može netko reći svoje mišljenje o spotu da vidim kako vi to percipirate?

Nemoj se previse ni truditi. Bruce je ponekad dosta cudan sa svojim interpretacijama.
 
BoBo said:
Nemoj se previse ni truditi. Bruce je ponekad dosta cudan sa svojim interpretacijama.

da , definitivno, ali meni je baš zbog te '' čudnosti'' zakon revelations
 
Bruce ne može ne imat čudne interpretacije kad mu je dijagnosticirana hiperaktivnost hehe ... pa tip radi 10 stvari u isto vrijeme ;) ;) ali ipak, baš me zanima kako on to percipira
Ivan said:
da , definitivno, ali meni je baš zbog te '' čudnosti'' zakon revelations
Revelations .... savršenstvo ...
koje vokalne sposobnosti čovjek mora imati da bi to otpjevao kako treba ... :edlighter:, a instrumentalno awww :guitar:
@bobo - potpisujem :evil:
 
axy said:
Revelations .... savršenstvo ...
koje vokalne sposobnosti čovjek mora imati da bi to otpjevao kako treba ...
da su njegove vokalne sposobnosti još uvijek savršene onda bi on pjevao flight of icarus na early days turneji....ali pošto nisu hm... onda je OPEET pjevao revalations.. :evil:

ali bruce je moc... :metal:
 
CroatianTROOPER said:
da su njegove vokalne sposobnosti još uvijek savršene onda bi on pjevao flight of icarus na early days turneji....ali pošto nisu hm... onda je OPEET pjevao revalations.. :evil:

Ima i suprotnih primjera. Aces High. 99 je bilo neusporedivo bolje nego 84/85.
 
Ivan said:
Jeste li primjetili da su Maideni uvijek kao spotove izdavali Najlošije (najèešæe) i naj komercijalnije stvari sa albuma. npr. Can I play with, Flight, Holy, Wasted... to mi se u neku ruku i sviða jer su time pokazali da se ne žele uvlaèit fanovima u guzicu

ma nemoj mi reć da misliš da je Wasted Years najlošija i najkomercijalnija stvar sa SIT albuma???

Holy smoke je spika smiješan spot hehe
 
axy said:
ma nemoj mi reć da misliš da je Wasted Years najlošija i najkomercijalnija stvar sa SIT albuma???

najkomercijalnija definitivno, najlošija NIKAKO.
ali su npr. mogli izdat de ja vu kao singl, ali nisu jer je ipak teža za slušanje šireg kruga ljudi.
axy said:
Holy smoke je spika smiješan spot hehe

je, ali ne među boljima
 
Ivan said:
ali su npr. mogli izdat de ja vu kao singl, ali nisu jer je ipak teža za slušanje šireg kruga ljudi.

Fanovi će uvijek kupiti album tako da sa singlom moraju privući ostale, a to se najbolje postiže najkomercijalnijom stvari(ma) s albuma.
 
BoBo said:
Fanovi će uvijek kupiti album tako da sa singlom moraju privući ostale, a to se najbolje postiže najkomercijalnijom stvari(ma) s albuma.

znam, zato i kažem da nikad ne izdaju takva stvari kao de ja vu, ili npr. baš za DOD. nisu stavili za singl (zanemari duljinu pjesme sad) new frontier ili face in the sand, nego nešto što misle da će ljudima lako ''ući u uho'' NO MORE LIES *4
 
Ivan said:
znam, zato i kažem da nikad ne izdaju takva stvari kao de ja vu, ili npr. baš za DOD. nisu stavili za singl (zanemari duljinu pjesme sad) new frontier ili face in the sand, nego nešto što misle da će ljudima lako ''ući u uho'' NO MORE LIES *4
Meni je Paschendale prva ušla u uho
" (...) Cruelty has a human heart,
every man does play his part ... "
 
axy said:
Meni je Paschendale prva ušla u uho
" (...) Cruelty has a human heart,
every man does play his part ... "

i meni ali:
Home, far away. From the war, a chance to live again
Home, far away. But the war, no chance to live again
Home, far away. From the war, a chance to live again
Home, far away. But the war, no chance to live again
a tek kasnije no more lies, pa ostale
 
Journeyman
e da i Dance of Death ...
nije čak ni preteška za odsvirat
a trebate to čut i na klaviru hehe ;)
 
axy said:
Journeyman
e da i Dance of Death ...
nije čak ni preteška za odsvirat
a trebate to čut i na klaviru hehe ;)

:?
nisam čuo tak da ne znam, ali journeyman bi mogao ok zvučat :wink:
 
Ivan said:
:?
nisam čuo tak da ne znam, ali journeyman bi mogao ok zvučat :wink:
pa dobije neku blažinu tj smirenost, neznam kako da ti opišem ... uglavnom dobro zvuči ;)
 
Back
Top