Iron maiden cro fan club - rasprava

Status
Not open for further replies.
BoBo said:
Jesi li konacno odustao ili cekas?

Stagniram. Ne želim raditi posao bespotrebno ali ni ne želim da mi postavljaju mine.
Zapravo ni sam više neznam kako reagirati pa pomalo puštam da vidim koje su mi opcije.
 
likvor said:
Stagniram. Ne želim raditi posao bespotrebno ali ni ne želim da mi postavljaju mine.
Zapravo ni sam više neznam kako reagirati pa pomalo puštam da vidim koje su mi opcije.

ma napravi nešto, ne daj se pokolebati. imaš ideju, imaš volju
 
Ivan said:
ma napravi nešto, ne daj se pokolebati. imaš ideju, imaš volju
Tako je uostalom mislim da bi trebalo više raditi oko fan cluba i ovog foruma.Ja sam na raspolaganju.Pokrenimo se ljudi :bananarock: :headbang:
 
Ivan said:
ma napravi nešto, ne daj se pokolebati. imaš ideju, imaš volju

Hvala na podršci ali znam zašto stagniram.
Kao što rekoh(kao papiga) blesavo je imati dva fc-a. Ako mu uspije uspije ,uspije , ako ne :evil:


Edit:
Daj već jednom tu stranicu, već si dosadan s tim najavama.
Pokaži što si napravio i the end. Ionako je vjerojatno nisi do kraja završio, pa koja je razlika sada i sutra?
 
vidis ovaj thread je kao sapunica

nepratis gro vremena i kad opet naletis na nju shvatis da se nista vaznoga jos nije dogodilo LOL


koliko vec stipe najavljuje tu stranicu LOL
 
BoBo said:
Sigurno je tako dobra kad mu treba toliko vremena. :D
ma ja sam siguran da on ima ideja ali da jos nema dovoljno mocnog alata koji bi omogucio da on pretvori svoje ideje u prejebene stranice koje ce sve ostaviti WOW u samo dva jednostavna klika misem na jedan gumb
 
MaidenMadness said:
ma ja sam siguran da on ima ideja ali da jos nema dovoljno mocnog alata koji bi omogucio da on pretvori svoje ideje u prejebene stranice koje ce sve ostaviti WOW u samo dva jednostavna klika misem na jedan gumb

Pokrenimo akciju "Pomozite Stipi" i nabavimo mu dovoljno dobru alatku.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top