Iron maiden cro fan club - rasprava

Status
Not open for further replies.
Maiden croatia said:
Ma stvar je u tome da su mi slike na kompu u redakciji, a ne doma, a sad su tu nastale komplikacije, jer tu samo moram koristiti komp isključivo za posao.....

Uglavnom, tribam jednog dana uzet 10 CD-a i sve svoje stvari od tamo spržit nazad doma da mogu normalno funkcionirati, kao i web maidena koji je od tamo uploadan, no valjda ću to skoro rišiti.

And the new era of promises begins.
Long live the king!
Time..... is always on your side. But people won't be.
 
2 mjeseca neosvježavanja?
TRATATATATATATIRA!
Osvojivši nagradu za "najgore osvježavanu stranicu usprkos molbama fanova", webmaster i chef službeno-neslužbene fen stranice osvaja putovanje u redakcije iskon.hr, index.hr, t-com.hr, i kao posebnu slasticu osvaja putovanje u jameriku i posjetu redakcijskom timu yahoo.com.
Kartu može podići ili zamjeniti s kartom od MMS2005 na bilo kojem javnom WC-u u bilo kojem većem gradu RH ili u bilo kojoj poslovnici našeg sponzora "pišidrek d.o.o."
Ovu neponovljivu priliku bilo bi šteta ne uzeti, tako da prvi u Hrvatskoj mu dajemo mijesto(u gepeku) za još jednu osobu koju mrzi i može je povesti sa sobom. Također i osvaja besplatnu majicu s samo jednom zakrpom i manjom tiskarskom greškom, i natpisom >>WEBMASTER 4 EVR<<. Kako je ovo jubilarno prvo natijecanje za ovakav tip nagrade, poklanjamo mu i Instant fisherman, set za pecanje s kojim nikad nisi sam, i Plovak Samolovak, pribor pravog specijalca.
Ne zaboravite, možda ste upravi Vi sljedeći.

Webmaster4ever team.


(Da li vam je poznat stil pisanja?)
 
BoBo said:
A ima li netko volje da se uhvati vodjenja FC?

iskreno, mislim da je jednin način za izlaženje iz ove bezizlazne situacije, da se pokuša nešto sa službenim iron maiden f.c-om, i možda da ovaj hrvatski bude samo ogranak svijetskog, ili tako nešto
 
destructo said:
2 mjeseca neosvježavanja?
TRATATATATATATIRA!
Osvojivši nagradu za "najgore osvježavanu stranicu usprkos molbama fanova", webmaster i chef službeno-neslužbene fen stranice osvaja putovanje u redakcije iskon.hr, index.hr, t-com.hr, i kao posebnu slasticu osvaja putovanje u jameriku i posjetu redakcijskom timu yahoo.com.
Kartu može podići ili zamjeniti s kartom od MMS2005 na bilo kojem javnom WC-u u bilo kojem većem gradu RH ili u bilo kojoj poslovnici našeg sponzora "pišidrek d.o.o."
Ovu neponovljivu priliku bilo bi šteta ne uzeti, tako da prvi u Hrvatskoj mu dajemo mijesto(u gepeku) za još jednu osobu koju mrzi i može je povesti sa sobom. Također i osvaja besplatnu majicu s samo jednom zakrpom i manjom tiskarskom greškom, i natpisom >>WEBMASTER 4 EVR<<. Kako je ovo jubilarno prvo natijecanje za ovakav tip nagrade, poklanjamo mu i Instant fisherman, set za pecanje s kojim nikad nisi sam, i Plovak Samolovak, pribor pravog specijalca.
Ne zaboravite, možda ste upravi Vi sljedeći.

Webmaster4ever team.


(Da li vam je poznat stil pisanja?)

Predobro kompa, predobro!!!! LOL LOL
 
BoBo said:
Ne postoje ogranci sluzbenog FC. Jedan je sluzbeni, ostali su nesluzbeni.

sada mislim da mi je već krajnje vrijeme da se učlanim u službeni, je li tko od vas u njemu,. jeste li zadovoljni?
 
Mislim da ti ne isplati previse. Mislim da sam negdje prije ili u nekom drugom threadu napisao razloge.
 
Pozdrav!
Ja bih se uhvatio fan cluba ali još nisam sve aspekte riješio.
Normalno, ne bih bio sam u tome i ništa ne obećajem, ali ako želite mogu vam iznijesti kako bi to izgledalo.
(Inace već sam se bio ponudio Stipi da mu pomognem oko site-a, kao što vidite ništa od toga)
Cheers.
 
likvor said:
Pozdrav!
Ja bih se uhvatio fan cluba ali još nisam sve aspekte riješio.
Normalno, ne bih bio sam u tome i ništa ne obećajem, ali ako želite mogu vam iznijesti kako bi to izgledalo.

Pa iznesi
 
Ja sam član "sadašnjeg" fan cluba.Isto kao i moja djevojka.
Razloge zašto sam se sada javio bih želio zadržati privatnim tako da ako bude potrebe ili vas stvarno zanima reći ću, ali iz solidarnosti zasada šutim(znam da se čini poznata ova izjava:evil:)
Moja ideja fan cluba je:
1. tri administratora(i ja kao jedan od izabrane trojice koja bi se samnom uhvatila u koštac s izradom fan cluba->Bobo ti mi se činiš od zasada pregledanih postova kao razumna i dovoljno fanatik osoba pa bih te htio imati kao jednog od tih administratora, dakako administratori bi se deemokratski izglasali)
2.Članstvo:nema ga. Ukoliko bi se trebalo plaćati web prostor(recimo zbog PHP podrške) mislim da bi se moglo među članovima(ukoliko ih bude kao sadašnjih 15) moglo naplatiti 15 do 50 kn(nezna točno cijenu) za najam web prostora i domene. Ja sam prvi spreman dati ali je problem što ne posjedujem ikakvu karticu za plaćanje preko neta-a.
3. Svi članovi fan cluba će uz dvotrećinsko ovlaštenje admina moći objavljivati vijesti i slično, naravno potpisani i ostalo što ide uz to.
4.Ako se žele imati članske iskaznice, na forumu ili stranici bi se ispisali kolika je točno cijena izrade jedne, međutim, mislim da je bitnije da se međusobno svi znamo i da za to netreba nikakva iskaznica ili slično.
5.Stranica bi bila nešto kao polazno okupljalište fanova u hrvatskoj, nešto kao pravi fan site, znači hrpa fanatika(u koje se i ja skromno ubrajam) koja bi komunikacijom preko foruma, maila, telefona
6. O svim promjenama bi se izglasavalo uz demokratsko-tiranijski režim(admini imaju zadnju riječ, sorry nekog reda mora biti)
7.Ništa ne obećajem, ni cd-e, ni karte za bilokakve koncerte(osim ako ne dobijemo neku milosrdnu donaciju od nekoga).Sve je više-manje zapravo okupljaje istomišljenika oko jednog područja, što po mom skrom mišljenju jedan fan club mora i biti(nema veze što se možda nećemo družiti intezicno u stvarnosti ali mislim da je internet sasvim pogodno tlo)
8.Službeni forum bi ostao ovaj(jednostvanosti radi)
9. Promjene na stranici bi se isto izglasavale preko foruma, isto da bi se
zadržala neka komunikacija među korisnicima.
10. Vijesti na stranici bi se updateale zasigurno redovitije od dosadašnjeg, to je isto jedan od razloga za tri administratora.

Imam još ideja, recite kako vam se dosada čini. Nije problem ako vam se ne sviđa.
Inače slijedeći put sam zbog privatnih obaveza tek u nedjelju popodne na netu, tako da se ne čudite što me nema sutra;)
O ostalom, kao i o izgledu stranice se demokratski dogovorimo.
Stvarno ništa ne obećajem, jer stvarno nemam podloge za ništa obećavati i neznam da li ću moći baš svaki dan držati svoje obaveze prema stranici.
Ovo je samo pokušaj da se barem nešto napravi.
Besplatnih servera ima p.k., to nije problem.(ako nekom treba dobri su www.f2g.net i www.atspace.com na kojem stoji i moja stranica za trade draconarium.atspace.com)
Cheers ljudi
 
Idemo redom.

1. Razumna osoba i fanatik, ali nazalost nema vremena. :) Sto ne znaci da vam ne mogu pomoci koliko god to mogu.
2. Ideja da se krene bez clanarine je dobra jer su ljudi uvijek sumnjicavi na pocetku, posebno zbog nacina na koji radi sadasnji FC. Mozda ce na pocetku biti clanova koji nisu stvarni fanovi jer se nista ne placa, ali trenutno je najbitnije je da se fanovi okupe na jednom mjestu i da dodje do povjerenja.
7. Ako se nesto i organizira to se treba napraviti najtransparentnije moguce. Da se znaju svi troskovi i da postoje racuni za sve.
8. Mislim da je to najjednostavnije za sada i jedna briga manje za administratore. Uvijek mogu razgovarati s Jonom (adminom maiden-worlda) da doda jos neki podforum i sl. Kao i o smjestaju stranica FC-a na server maiden-worlda. Besplatno naravno.

Mislim da ne biste trebali planirati predaleko u buducnost nego FC treba postaviti na stabilne temelje s minimumom aktivnosti, ali da radi kako treba, i onda na to nadogradjivati. Mogu vam pomoci u kontaktima s drugim FCovima i fanzine-ima (znam urednike madjarskog i francuskog fanzinea, te poljskog, talijanskog i grckog FCa). U kontaktu s njima mozete dobiti neke nove ideje (kao Nicko's drum clinic npr.);
 
Hvala Bobo.
Inače mislio sam da budeš od pomoći kao news admin, možda savjetnik oko izgleda stranice, i sličnih malih caka. Nekog odgovaranja članovima ukoliko drugi od admina ne stigne ili je odsutan.
I hvala kaj ćeš se potruditi za web space.
Izgled stranice ću također staviti na manji web server da se s budućim članovima prezentira izgled i slično, prije konačnog stavljanja ne neki server.
Logiranje admina sam mislio staviti kao PHP skriptu, a sve ostalo bi bio čisti HTML. Još nije gotov izgled ali ako netko ima barem template ili stranicu koju je sam napravio koja bi se mogla upotrijebiti i svima se sviđa, nema problema, staviti ćemo njega.
Inače da se predstavim:
Zovem se Dubravko, Zagreba, nisam dugo fan, kojih 8-9 godina. Inače sam planirao napraviti stranicu koja bi bila mala svaštara o Maidenima, ali mislim da će se i to uspijeti(ne držite me za riječ kada će to biti;)

Eto ako tko hoće biti treći admin(pretpostavljam da si Bobo prešutno rekao da) neka se slobodno javi.
Eto ako bih mogao se zaletiti, neka prijedlozi počmu.I trebat će mi materijala, npr slika, objašnjenja tekstova, itd.

Malo o mom zamišljanju stranice: crveni i plavi tonovi, u stilu logo-a Maidena, i neki fan club logo, možda i slika maskota hrvatskoga eddia(recimo Eddie, nešto kao clansman ili trooper ali u našim, crven-bijelo-plavim bojama i nekoj jebenoj odori s detaljima iz svih maiden albuma.).Ali o maskoti živi bili pa vidli.
Dapače, svaki savjet i prijedlog je dobrodošao i o njemu će svi odlučivati.
Zasada se koncetrirajmo na stranicu.
Hvala.
 
likvor said:
Inače mislio sam da budeš od pomoći kao news admin, možda savjetnik oko izgleda stranice, i sličnih malih caka.

likvor said:
Eto ako tko hoće biti treći admin(pretpostavljam da si Bobo prešutno rekao da) neka se slobodno javi.

Nisam presutno rekao da. :)

Da imam vremena vec bi se uhvatio posla. Uz posao, pola godine cu provoditi izvan Hrvatske tako da nema smisla da budem admin samo radi forme.
 
well, u slučaju da ne nađem nikoga da se uz mene ovog prihvati, biti će jako teško realizirati ovu ideju.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top