IMFC: Moja Verzija Milana

Status
Not open for further replies.
Maiden croatia said:
pa nitko ne kaže da je nezamjenjiv.... ljudi imaju mogućnost izbora...

No, pitam se.... čemu se ja uopće živciram, da sam barem zaradio... onda bi i ovo sve imalo smisla... Ma blah...

Ono što ti ekipa želi reći je da si loš organizator. Kakav si kao vođa puta nemam pojma, neka kažu oni koji su s tobom bili, ali se okani organizacije, vidiš i sam da ti nejde.
 
u cijeloj organizaciji dvije su se stvari mojom greškom izjavlovile.

- Goran Gejić - doista ne znam kako mi se to dogodilo, ali to je zato jer mi net više nije bio dostupan, pa sam imao imena u glavi.

- Hotel. Bio je lošiji nego je izgledalo, pa sam odlučio da spavamo u skupom, jer sam znao da ćemo svi ionako ući.

Da je kojim slučajem onaj drugi bio bolji i da smo ostali, onda bi nam ostalo desetak tisuća kuna za međusobnu raspodjelu, a tad se nitko ne bi bunio...
 
Maiden croatia said:
u cijeloj organizaciji dvije su se stvari mojom greškom izjavlovile.

- Goran Gejić - doista ne znam kako mi se to dogodilo, ali to je zato jer mi net više nije bio dostupan, pa sam imao imena u glavi.

- Hotel. Bio je lošiji nego je izgledalo, pa sam odlučio da spavamo u skupom, jer sam znao da ćemo svi ionako ući.

Da je kojim slučajem onaj drugi bio bolji i da smo ostali, onda bi nam ostalo desetak tisuća kuna za međusobnu raspodjelu, a tad se nitko ne bi bunio...

zašto sve uvijek okrećeš na novac? nekima to uopće nije bitno
 
sieg heil!

ajd da i ja kažem neku pametnu!

1. Vlado (dickinson) nije sa pasicom ušo u backstage,neg se nekom slučajnošću (taman se potrefilo) sve digićke gorile bile okrenute i on se nekak provuko,I know,bio sam pored čovjeka!

2. To za odabir busa prije hotela za spavanje, radi 10 ojra...hmmmm... Ja govorim za sebe sad,ja bi radije ošo u hotel! al sam iz kolegijalnosti i radi sranja koja su do guše došla osto u autobusu,jebo 10 ojra,radije bi se naspavo ko čovjek! a ne na 1/2m2 spavat na temperaturi koja je bila sigurno oko 0 ,tolerancija +/-15%!!! imo sam 2 majce dugih rukava,vjetnamku s uloškom i opet se smrzo ko govno!

a za bus je bilo govora da će se dobiti 15 eura ko bude spavo tamo,dobilo se 10,a mi smo smještaj platili 22!!! wtf??? al dobro 10 smo dobili nazad jer nije bilo para,to kontam!

aaaaaa, ono za katedrala,ja sam isto par puta skino sveto trojstvo,al me niko nije opomenuo (bar ja nisam čuo)! al opet men je skidanje svetaca ko dobar dan!

A ja isto mislim da tu par ljudi stipi liže dupe!

konklužn! Stipe is not a bad man,al ovo sam već rekao,da svoje želje stavlja ispred svojih mogućnosti! Meni je sa Jurastransom i prošle i ove godine bilo sup..,ovaj zanimljivo! i na sljedeće putovanje idem sigurno jer je teško tolku koncentraciju budala okupit na jednom mjestu!

Al su oba putovanja bila za pamčenje!!!

kom neš smeta nek puši nogu!
 
Re: Moja Verzija Milana

Maiden croatia said:
No, tu sam se u računici zeznuo, a pri tome me omelo non-stop nazivanje svih putnika iz svih djelova Hrvatske, pa je na put pribilježeno 34 osobe.

Maiden croatia said:
Na večer smo krenuli tražiti naš Hostel, kojeg smo, iako smo imali mapu i njegovo mjesto ucrtano na njoj, našli tek negdje oko 2 iza ponoći. Mnogi mene krive za to, iako, kad sam već našao hotel i kad imam mapu, mislim da je to posao vozača, koje sam platio, jednako tako kao i autobus.

Maiden croatia said:
Kada smo ja i on sa njegovim autom došli u tu rupu od ulice, vidjeli smo da je hostel obični squot u kojem baš i nije sigurno spavati. Zato je i bio tako jeftin. Ako sam kriv za to, kriv sam, no kada sam išao raditi aranžman, gledao sam da sve bude što jeftinije, kao i svi mi, jer teško da bi nas išlo ovoliko da je aranžman bio 1500kn.

Jesu li tebe oni (mislim na fanove) zamolili da im pomognes u organiziranju puta u Milano ili si ti organizator puta i odgovorna osoba?

Ako si samostalno organizirao put na koncert onda to nosi sa sobom i neku odgovornost. Kako mozes promasiti broj putnika? Pa ne radis popis za shopping pa jedna stvar vise ili manje nije problem. Ne znam kako bi ja reagirao da sam morao sici s busa na granici, ali sigurno ne bi zavrsilo na ovaj nacin.

Idemo dalje. Ne osjecas se krivim zbog trazenja hotela? Sto si dan-dva prije koncerta napisao na forumu u svezi s mapama? Moze li ti netko to isprintati. Hej "netko"!!! To je osnovna stvar koju organizator mora napraviti. I to ne samo isprintati nego dobro prouciti kako doci do hotela, dvorane i svega ostalog. Vozaci su to trebali znati? Pa kako ce vozaci znati kad ni ti nisi znao kuda treba ici 2 dana prije puta. Nije Milano seledra s jednom glavnom ulicom pa cete lako naci hotel. Nece vozaci nauciti napamet cijelu kartu Milana da bi zadovoljili tvoje potrebe. Ti si trebao nabaviti detaljnu kartu grada sa svim ulicama i dozvoljenim smjerovima kretanja i pripremiti kako najlakse doci do dvorane, hotela i ostalog.

Trece. Hostel. Zivimo li u 19. stoljecu bez telefona i interneta? Tesko ti je bilo provjeriti kakav je hostel ili pitati nekoga da ti preporuci smjestaj u Milanu. Pa to bar nije problem u danasnje vrijeme. Ako sam ne mozes, a tu mogucnost ne priznajem jer si ti organizator i odgovorna osoba, mogao si zamoliti nekoga da ti pomogne. Ali ne, ti si odabrao najjeftiniji smjestaj koji si nasao jer ti je to islo na ruku zbog cijene puta. I kako bi ovaj tvoj potez trebali shavtiti oni koji su spavali u busu? Kao sto sam vec i rekao nije tebe nitko molio da im organiziras put, nego je to tvoja odluka.

Ne trebas mi dogovarati i govoriti da sam u pravu jer znam da jesam. Ti si organizator putovanja i odgovoran is za organizaciju puta. Znaci trebao si tocno znati kojim putem doci iz Zagreba preko Zadra i Rijeke u Milano i kako doci do dvorane i hotela, osigurati im smjestaj na nivou na kojem je i bilo reklamirano i osigurati im da vide koncerte. Za to su ti oni platili. Od ove tri stavke jednu si potpuno ispunio, jednu djelomicno, a jednu totalno podbacio. Da ne spominjem visak osobe na granici. Sve ostalo sto si im priustio je bila samo tvoja dobra volja i ne mogu se ovi propusti s time opravdati.

I sad na kraju mi reci da je ovo bila dobra organizacija. Nije ovo jednodveni skolski izlet na susjedni otok. Ljudi placaju put i ocekuju ozbiljnost, a kod tebe uvijek ostaju repovi i gubis i to malo ugleda sto ti je ostalo nakon organizacijskih fijaska u zadnje 3 godine.

P.S. Ovo je komentar samo organizacijskih propusta koje smijem napisati jer ih je Stipe sam i opisao u svoj postu. Ne zalim ulaziti u ostale probleme vezane uz put je nisam s vama bio i ne znam sto se tocno dogodilo.
 
iman i ja pun kurac komentara ali necemo o tome usa san na obe dvi veceri ka ono besplatno ioako sam kupija obe dvi karte i to za njih da ukupno 800kn..., a ako nista drugo baren se necimo nikada, nikada izgubit u milanu
 
Maiden croatia said:
u cijeloj organizaciji dvije su se stvari mojom greškom izjavlovile.

- Goran Gejić - doista ne znam kako mi se to dogodilo, ali to je zato jer mi net više nije bio dostupan, pa sam imao imena u glavi.

- Hotel. Bio je lošiji nego je izgledalo, pa sam odlučio da spavamo u skupom, jer sam znao da ćemo svi ionako ući.

Da je kojim slučajem onaj drugi bio bolji i da smo ostali, onda bi nam ostalo desetak tisuća kuna za međusobnu raspodjelu, a tad se nitko ne bi bunio...

btw. postoji papir i olovka. ako želiš pošaljem ti slike kako izgledaju i di se mogu kupiti. i postoji jedna odličan poslovica koja kaže "Pametni pišu dok budale pamte".

Inače btw, dali znaš da je i u Hrvatskoj zabranjeno i kažnjivo lažno reklamiranje. Ozbiljno, ne vučem te za nos. I jesi li platio porez i prijavio ovaj put? To ti je isto kažnjivo ako nisi.

Inače za slijedeći put probaj potražiti forume gdje studenti koji su vidjeli više toga nego svi mi zajedno pričaju gdje su spavali i kak im je bilo. i skužiti ćeš da se mogu naći hosteli koji izgledaju odlično za mizernu cijenu. to isto mogu potvrditi iz druge ruke, jer kada netko poznati prijeđe od španjolske do amsterdama za 3 tjedna za nešto manje od 5000 kuna skupa s noćenjeem i putom, znači da postoji rješenje za kvalitieno jeftino spavanje u kvalitetnim hostelima.

btw. da sve se vrti oko love jer bi volio znati kako bi ti reagirao da ti netko za 1050 kuna vrati dvije čunga lunge i jedan orbit ?
 
ovak, necu ulaziti u ovu raspravu, ali mislim da bi se za slijedeci put trebalo pobrinuti oko slijedecih stvari:

-zasto Stipe uvijek sam organiziras takva putovanja? jebemu, to je stvarno velika odgovornost, i treba voditi racuna oko jako puno stvari...zasto nebi napravili neki tim za organizaciju i podijelili duznosti? netko ce se brinuti oko prijevoza, netko oko putnika, netko ce pronaci smjestaj, netko ce biti blagajnik i poslovati s novcima, a netko voditelj puta...
puno lakse bi bilo tako jer sto je dosad bila duznost jednog covjeka, sad bi se podijelilo na nekoliko ljudi...
ne mozes sam brinuti o sto stvari...
-zasto autobusom na takva putovanja? vlak je puno udobnije, sigurnije i jeftinije prijevozno sredstvo...svi veliki europski gradovi imaju zeljeznicke postaje, tak da ne vidim u cemu je problem? mozda u tome sto te autobus dofura pred samo mjesto koncerta, tamo mozes ostaviti stvari itd itd...to su u biti jedine prednosti autobusa...ali, i to se moze rijesiti...
zasto bi trebalo ici u hotel tek nakon koncerta? fino sidjemo s vlaka, odemo u hotel, ostavimo stvari, i pici na koncert...i poslije na spavanja
-trebalo bi iduci put sve to napraviti u suradnji s nekom turistickom agencijom...jebe ti se, radje platis vise, i nitko ne mora voditi racuna hocemo li naci hotel ili dvoranu...za to postoji vodic, koji ce sto posto svoj posao obaviti kako treba...


ima jos toga, napisem dok se sjetim...

nema mi smisla sad napadati nekog i srat mu kako je ovo i ono mogao bolje napraviti...treba razmisljati kako ce se ubuduce organizacija poboljsati...evidentno je da organizaciju takvih putovanja ne moze voditi jedna osoba, vec da bi se duznosti trebale podijeliti..no, to je sad jedna sasvim druga prica...
 
likvor said:
btw. da sve se vrti oko love jer bi volio znati kako bi ti reagirao da ti netko za 1050 kuna vrati dvije čunga lunge i jedan orbit ?

LOL

Ma opet se vec vidjeno ponavlja kad on nesto organizira. Koliko smo samo teksta ti i ja ispisali ovdje na forumu o nacinu vodjenja Cro IMFC-a i sto se na kraju dogodilo? Dovoljno je otvoriti stranice FC-a.
 
isusova brada said:
-zasto Stipe uvijek sam organiziras takva putovanja? jebemu, to je stvarno velika odgovornost, i treba voditi racuna oko jako puno stvari...zasto nebi napravili neki tim za organizaciju i podijelili duznosti? netko ce se brinuti oko prijevoza, netko oko putnika, netko ce pronaci smjestaj, netko ce biti blagajnik i poslovati s novcima, a netko voditelj puta...
puno lakse bi bilo tako jer sto je dosad bila duznost jednog covjeka, sad bi se podijelilo na nekoliko ljudi...
ne mozes sam brinuti o sto stvari...

Koliko sam se ovakih komentara na racun Stipe naslusao u zadnjih par godina. LOL

Nije bitno koliko ljudi to organizira nego kako se organizira. Ja sam sigurno deset puta vise vremena potrosio pripremajuci put na koncerte prosle godine, a organizirao sam ih samo za sebe. Nisam vodio grupu od 30 ljudi. Bez obzira sto se ovaj put organizirao pod Cro IMFC-om, to je bio Stipin "polulegalno" organiziran put u Milano. Da se nesto dogodilo na putu od koga bi naplatili odstetu? Druga stvar bi bila da ste se zajednicki dogovorali i organizirali put. Tada bi svi znali koliko kostaju ulaznice, hotel, prijevoz i ravnopravno bi podjelili troskove.

isusova brada said:
-zasto autobusom na takva putovanja? vlak je puno udobnije, sigurnije i jeftinije prijevozno sredstvo...svi veliki europski gradovi imaju zeljeznicke postaje, tak da ne vidim u cemu je problem? mozda u tome sto te autobus dofura pred samo mjesto koncerta, tamo mozes ostaviti stvari itd itd...to su u biti jedine prednosti autobusa...ali, i to se moze rijesiti...
zasto bi trebalo ici u hotel tek nakon koncerta? fino sidjemo s vlaka, odemo u hotel, ostavimo stvari, i pici na koncert...i poslije na spavanja
-trebalo bi iduci put sve to napraviti u suradnji s nekom turistickom agencijom...jebe ti se, radje platis vise, i nitko ne mora voditi racuna hocemo li naci hotel ili dvoranu...za to postoji vodic, koji ce sto posto svoj posao obaviti kako treba...

Prvo predlazes zajednicku organizaciju, a poslije odlazak preko agencije. ;)

Bus je sigurno bolje rjesenje nego vlak jer ide velika grupa ljudi i na duze relacije je sigurno jeftinije. Uz cijenu bus je i prakticniji i fleksibilniji. Kod putovanja vlakom morali bi presjedati nekoliko puta. U krajnjem slucaju mozete spavati u njemu u slucaju problema, pogotovo ljeti.

Sto se tice agencije to nije potrebno jer organizacija puta ne pocinje 4-5 dana nego mjesecima prije koncerta i to je sasvim dovoljno vremena da se sve organizira kako treba. Isplati se ustedjeti na toj razlici u cijeni.
 
ako se više ikamo bude išlo pod bilo čijom organizacijom ja ću ić. stipe vas je uveo na 2 koncerta i zato super stipe,svaka čast.
sad di spavam, kaj jedem i koliko love sam dao, bilo bi me briga, vidjeti 2 koncerta je već samo po sebi dovoljno...
također backstage slikanja i ostalo bi bilo samo bonusi,al ono, ja bi dao i 1500 kn da sam imao i ovo dobio :D
 
aaaaaaah have to say,, I don't like it this way,, noo I don't,,,, pa jebemu te maidene obozavan i nemogu otic na koncert i ne kupit kartu to je meni isto koda in ukraden nesto,, znan oni imaju para njima to ne znaci puno blah blah,, al princip je princip jebemu,, i prvu vecer san kupila kartu a drugu san usla s ton pasiocon koju je ovi lauren covo da samo zato sta san platila vec kartu jebemu,,covik je da 5 pasica za 5 ljudi a to sta je to stipe uspija iskoristit i uvest oko 30 ljudi unutra,,, nije lipo nit za skidat kapu,,, to je njegova snalazljivost al sat je tu lipo,, sta nije kupije karte s novicima koje su mu ljudi morali poslat 6 miseci prije ???? pa jel bi skinija kapu i ciganinu koji te na ulici pokrade jebemu????
preneozbiljno je on to svatija jebemu,,, pa gleda je smrti u oci jebemu,, pa ljudi su ga bili spremni ubit da se nije pojavija s tim pasicama ,, pa zar mu to triba,, za sta? za koga? sta nije bilo jednostavnije lipo sve rezervirat i kupit i platit s novcen kojeg smo mu dali? a ne umirat od straha i zivcirat se cilo vrime i na kraju ne zaradit nista,, how the fuck pa di su ti novciu otisli unda jebemu?????? where the fuck ,,,,
Stipe ko osoba nije los to svi znamo i zelija je upoznat ljude s bendon i sve to al triba to puuno ozbiljnije svatit
sva srica sta je ekipa bila zakon i sta je kobncert bija predobar opa se sva ta sranja razna brzo zaborave ,,
 
Dickinson's legacy said:
pa gleda je smrti u oci jebemu,, pa ljudi su ga bili spremni ubit da se nije pojavija s tim pasicama

Izgleda da mu je strah najveci motivator. Svaki put pokusava liniju sto dalje namjestiti. ;)
 
Stipe nisam htio ništa reč jer si nas uveo na oba koncerta, ali ono drugu većer smo svi mogli izbjeć da si kupio karte za koje smo dali novce...no dobro neću više o tome jer je sve rećeno i sad se samo ponavljaju primjedbe...prošle godine sam išao u Poljsku i isto tako sam izgubio živce jer nisam bio siguran dal bum opće došo na koncert ili bum zakasnio...opet zbog organizacije i ona dva "pilota" koji su nas vozili prek pol Jurop...malo poradi na organizaciji puta da se te greške ne ponove i opet cu ići kad organiziraš nešto...jer realno gledajući sve je bilo jedno veliko iskustvo, doživljaj i pustolovina koju viđaš samo u Indiani Jones...

ekipa je zakon i zbog tog vrijedi putovat!!!!!

btw zubi slike si mogo malo smanjit a ne da budu tak ogromne, ali ona slika tenka je preeeeeeeeeeeeejebena
 
čmarec said:
-Dickinson`s legacy alo proradi na Hrvatskom! :edmad: :edmad: :edmad: LOL LOL LOL
hahaha jooj ko mi se javio,,, ti jos citat nisi naucio jebemu ,, svi smo te culi u busu jebemu ;)
++++ sad se sjetihg Juraaaas kvragu previiiise al preeevise obecajes ljudima,,, sva srica da san upoznala Dickinson tjedan dana prije jer ono kad si me zva i reka da je zagarantirano upoznavanje s Dickinsonon aaaaaah nije to stvar za zajebavat se ,,,, i ne samo sta smo zakasnili nego nema jebene sanse upoznat nejga samo tako pojavit se tu na aerodromu i to je to,,, triba dobro razmislit o mogucnostima a ne obecat nesto sta se nemoze ispunit ,, remember that please,,, ovako se samo uvaljujes sve dublje in fucking shit,,, a ne triba ti to,,,
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top