IMFC: Moja Verzija Milana

Status
Not open for further replies.
hvala ti..znaci,veliki pozdrav za axy...pozdrav i za brucea i za onog visokog splicanina s kojim sam bio u prvom redu u grazu na posljednjoj turneji
 
Treba jest leb i mast!

A vi malo svi backoff od stipe! ova tema se u polemike razvila,ko nece ic s njim nigdje vise,ni ne mora,uostalom niko nikoga nije ni na milano prisiljavo,sami smo to izabrali!
 
mirko123 said:
hvala ti..znaci,veliki pozdrav za axy...pozdrav i za brucea i za onog visokog splicanina s kojim sam bio u prvom redu u grazu na posljednjoj turneji

Pogledao sam tvoju sliku na web stranicama benda. Jesi li ti u Grazu bio u prvom redu na lijevoj strani i onda pri kraju koncerta pustio curu ispred sebe u prvi red zadnje dvije pjesme (curu koja je bila iza tebe cijelo vrijeme)? I tada primjetio mene s hrvatskom zastavom takodjer iza?

Licis mi na njega, a i vise od dvadestetak koncerata Maidena se uklapa u pricu.
 
za bobo:da ja sam taj,sjecam se tebe i zastave...pustio sam u prvi red neku argentinku koja je cijeli koncert vristala iza mene...graz je bio super...volim kad se prosecem u prvi red...bio sam taj tour u pragu i u poljskoj ali ne volim festivale jer je prevelika guzva...omiljeni su mi prag bec i mirnije zemlje..kad sam se proguravao u prvi red cesi su me gledali kao ratnog zlocinca..oni dodju na koncert u slapama...na death on the road je slika maidena u pragu i ja sam u prvom redu do nickovih nogu
 
Lijevo od njegovih nogu? Sa majicom Nevermore? Zakon! :D

BTW, sto tebi znaci "prosetati se" do prvog reda? Npr. u Milanu se moglo do treceg reda doci vise-manje bez problema (nesto guranja, ali nista strasno), ali dalje od toga nije bilo sanse, bez da doslovno ides trgati ruke ljudima.
 
nikad u zivotu nisam obukao nijednu majicu osim mejdena i taj put mi frend da nevermore jer je bilo hladno i bas tu me slikaju..ovaj put je u milanu bilo mirno...ja sam u istoj dvorani gledao ed hunter tour i ubili su me..bilo je toliko zestoko da sam mislio da cu poginuti
 
mirko123 said:
za bobo:da ja sam taj,sjecam se tebe i zastave...pustio sam u prvi red neku argentinku koja je cijeli koncert vristala iza mene...graz je bio super...volim kad se prosecem u prvi red...bio sam taj tour u pragu i u poljskoj ali ne volim festivale jer je prevelika guzva...omiljeni su mi prag bec i mirnije zemlje..kad sam se proguravao u prvi red cesi su me gledali kao ratnog zlocinca..oni dodju na koncert u slapama...na death on the road je slika maidena u pragu i ja sam u prvom redu do nickovih nogu

Argentinka je bila luda. Bila je ispred mene s desne strane i cijeli koncert je mahala glavom, skakala i drzala ruke u zraku. LOL
 
mirko123 said:
hej,kako se zove ona plava djevojka koja je bila sad u milanu a koja je bila na nasem koncertu u zadru.mirko...big orra.. ima veliki pozdrav..uvijek je lijepo upoznati nekoga tko obozava maiden koliko i ja

uzvraćam pozdrave i nadam se da se opet vidimo na nekom koncertu, možda i prije ;)

kad opet svira Big Orra? Jel se promijenio pjevač (bio mi je rekao da su mu našli zamjenu). :cry:
 
da,basista je pronasao vokala koji je puno bolji nego ja tako da sam ja izvisio..nema veze...ja sam ionako pjevao iz ciste ljubavi...iz benda smo izasli ja i moj sogor koji svira ritam gitaru..nije iskljuceno da jos nesto odsviramo kao big orra..ako meni u zagrebu naleti kvalitetan maiden tribute ja bih se volio ukljuciti
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top