IMFC: Moja Verzija Milana

Status
Not open for further replies.
likvor said:
Do maidena nije teško doći ak vas je do 5 komada. Pogledaj na slikama i svudgje ih je po par komada u backstageu, ne 34.

Da, a od cijele dvorane od 20 000 ljudi samo nas 5 želi doći u backstage???? smiješno....

Umjesto da shvate kakvu su povlasticu dobili, oni..... ma blah

P.S. Nemoj koristiti riječi tipa "srati" kakve koristiš u zadnjem postu. To bi bile neprimjerene riječi čak i za one koji su putovali.

Da.... ono obećavam i ono što sam obećao će tako biti uz klauzulu, ako najmanja sitnica ne bude kao što je obećano, onda mogu sav novac pitati natrag :wink:
 
za likvora:jebi ga,ja potpuno shvacam i tebe i stipu..ali jedino je stipe pokusao organizirati milano..ja sam tocno znao na sto ce to sliciti...ali ljudi su gledali 2 dana maidene za redom..to se ne moze platiti..nijedna agencija nije radila koncert jer znaju da to ljudi ne mogu platiti..stipe je pokusao improvizirati a to je uvijek katastrofa
 
Maiden croatia said:
Da, a od cijele dvorane od 20 000 ljudi samo nas 5 želi doći u backstage???? smiješno....

Umjesto da shvate kakvu su povlasticu dobili, oni..... ma blah

P.S. Nemoj koristiti riječi tipa "srati" kakve koristiš u zadnjem postu. To bi bile neprimjerene riječi čak i za one koji su putovali.

Da.... ono obećavam i ono što sam obećao će tako biti uz klauzulu, ako najmanja sitnica ne bude kao što je obećano, onda mogu sav novac pitati natrag :wink:

Ma dobro nije bed, vidio ih i ja i to ne uz tvoju pomoć, so?.
Ja sam dokaz da nije teško samo se treba potruditi.
Oprosti ako sam ti povrijedio kršćanski nježnu dječju dušu.
 
Ajde Stipe ne kukaj ka malo dijete. Ista prica se ponavlja svaki put. Prvo pocnu kritike korisnika, onda das svoju verziju, onda oni uzvrate s jos vise pitanja, a ti zavrsis s patetikom.

Blaze 2004.
MMS 2004.
Put u Poljsku na Maidene
MMS 2005.

I sad mi reci da si normalan kad iza ova cetiri velika projekta ti ides organizirati jos i put u Milano i opet ostanes u MINUSU?!?!?! Da ne spominjem jos desetke projekata koje si najavljivao i nisi ni zapoceo, a kamoli doveo do kraja. Niti organiziras kako treba i jos uz to ostanes u minusu.

Sorry na ovom tonu, ali stvarno nisi normalan u svom mazohizmu.
 
Maiden croatia said:
2008 ću naravno organizirati putovanje sa nevjerojatnim aranžmanom uz profesionalnog vodiča i karte na ruke, sa smiješno malim cijenama i još ću NAMJERNO zaraditi i kasnije ću vam se pohvaliti koliko sam zaradio. Aranžman će biti tako smješno jeftin da nećete moći doći sebi koliko će biti jeftin, a pritom ću uvesti stavku povrata sveg novca, ako se i najmanji i beznačajni dio aranžmana ne ispuni.

I sto onda nakon svega napravis. Najavis organizaciju sljedeceg puta.

Unuci ce ti vracat dugove.
 
mirko123 said:
za likvora:jebi ga,ja potpuno shvacam i tebe i stipu..ali jedino je stipe pokusao organizirati milano..ja sam tocno znao na sto ce to sliciti...ali ljudi su gledali 2 dana maidene za redom..to se ne moze platiti..nijedna agencija nije radila koncert jer znaju da to ljudi ne mogu platiti..stipe je pokusao improvizirati a to je uvijek katastrofa

Bravo improvizacija je prava riječ. A jebi ga nadam se da će se jednom opametiti i pokušati nešto ovakve magnitude napraviti korektno bez improvizacija. Mada neznam da li će moji unuci htjeti ići s njim, možda im Maideni nće biti toliko napeti :wink: )
 
BoBo said:
I sto onda nakon svega napravis. Najavis organizaciju sljedeceg puta.

Unuci ce ti vracat dugove.
I ne samo to nego kada se spomenu financije, samo zašuti i počne jadikovati.
 
ma dobro, tu nije neki minus pretjeran, ni poljska..... sve je to podnosivo. No Blaze i MMS su druga priča.... to će izaći na vidjelo vrlo skoro. Prikupio sam više manje sve podatke, pa to obećavam objavit najdalje do veljače 2007.

ŠTO SE TIČE ORGANIZIRANIH PUTOVANJA, TO JE UGLAVNOM PROŠLO OK......

Blagi minus je samo zato jer se proračun radio na non-profit način. Ubuduće će biti jeftinije, ali drugačije :evil:
 
mirko123 said:
ovi ljudi ne razumiju koliko si ti zivaca,mobitela i vrimena potrosija da bi organizira milano

Ocito nije dovoljno kad je ocekivao od putnika da mu isprintaju karte, od vozaca da mu pronadje hotel ili kad mu je bio putnik viska.
 
publika u milanu je bila tako-tako..ja volim maidene vise nego sebe ali ovaj set list je promasen..novi album je odlican ali ovo se ne radi..zasto se nije sviralo infinite dreams ili children of the damned ili....na out of the shadows i legacy nitko u publici nije mrdnuo
 
karte sam isprintao sam, ali uvijek je bolje kad ih ima više..... hotel je bio na karti, nisam ja taj koji će ga tražiti, nego vozač..... bar bi tako trebalo biti, no ja sam kriv što to nisam dovoljno doro definirao s agencijom....
 
moj zakljucak u svezi ovoga...ljudi,isli ste na put koji je improviziran,koji je radjen ne da bi stipe zaradio,isli ste na put koji nema veze sa agencijskim aranzmanima,sljedeci put razmislite ali koliko god je stipe kriv to je posljedica njegove velike zelje koja nije u skladu s financijskim mogucnostima a samo pokusajte shvatiti koliko je taj covijek imao briga prije dolaska u milano i u tijeku boravka tamo..
 
Maiden croatia said:
karte sam isprintao sam, ali uvijek je bolje kad ih ima više..... hotel je bio na karti, nisam ja taj koji će ga tražiti, nego vozač..... bar bi tako trebalo biti, no ja sam kriv što to nisam dovoljno doro definirao s agencijom....

Kako ce vozac znati kako doci do hotela kad je grad pun jednosmjernih ulica i zabranjenih skretanja? Jesu li znali prije puta gdje je hotel? Jesi li ih pitao prije puta tko treba znati put do hotela?

Ja sam u Parizu prosle godine s autom koji sam prvi put u zivotu vidio bez problema izasao iz grada i vratio se u rent a car. Da sam dosao pripremljen kao ti onda bi jos uvijek trazili Belgiju i Graspop festival.
 
mirko123 said:
moj zakljucak u svezi ovoga...ljudi,isli ste na put koji je improviziran,koji je radjen ne da bi stipe zaradio,isli ste na put koji nema veze sa agencijskim aranzmanima,sljedeci put razmislite ali koliko god je stipe kriv to je posljedica njegove velike zelje koja nije u skladu s financijskim mogucnostima a samo pokusajte shvatiti koliko je taj covijek imao briga prije dolaska u milano i u tijeku boravka tamo..

To nitko ne osporava, ali problem je sto ce se isto ponoviti na sljedecem putu. Zadnje 3 godine su potvrda za to.

Nekome sam rekao da bi s normalnom agancijem sve bilo u redu bez problema i vidjeli bi jedan koncert. Sa Stipom je organizacije bila katastrofa, ali su vidjeli dva koncerta.

Zato uvijek idem u vlastitom aranzmanu. Jest nesto skuplje, ali zato uzivam na putu i koncertu.
 
i ja uvijek idem s autom i spavam u jeftinom hotelu...nas 4 smo putovali do milana za 1100 kuna...sto se tice back stagea..varaju se svi oni koji misle da je njih lako uloviti
 
mirko123 said:
i ja uvijek idem s autom i spavam u jeftinom hotelu...nas 4 smo putovali do milana za 1100 kuna...sto se tice back stagea..varaju se svi oni koji misle da je njih lako uloviti
Pravo da ti kažem, prvenstveno idem radi koncerta(zapravo i jedni razlog) ako ih vidim vidim, ako ne ne.
Super ih je vidjeti ali idem radi koncerta.
 
slazem se..mene je osobno harris besplatno uveo na virtual tour u budimpesti i to se ne zaboravlja..osobno ih sve volim ali moj jedini bog je stiv...meni mozes reci "tko jebe isusa " ali ne i "tko jebe harrisa"
 
mirko123 said:
ali jedino je stipe pokusao organizirati milano..stipe je pokusao improvizirati a to je uvijek katastrofa

jedino je stipe pokušao organizirati milano. istina. zašto nisu drugi? (samostalno kao stipe) zato jer neki ljudi shvaćaju svoje mogućnosti i shvaćaju da je organizirati ovakvo putovanje izuzetno težak posao, kojeg ne može svatko KVALITETNO obavit. Svaka čast Stipi na pokušaju organizacije, ali očito mu ne ide (počevši od MMS-a nadalje): Stipe i sam znaš da sam te ja među malobrojnima branila i na čmaru i ovdje zbog MMS-a, ali ovo je prelilo čašu.

Ovakva kupovanja simpatija ljudi stalnim kvazi organiziranjem novih koncerata te neće dovest nigdje Stipe. Bolje se smiri kojih godinu, dvije , vrati dugove i osovi se na noge pa onda možeš mirne duše organizirati put. Nitko ti neće ni a reć. Ovo je stvarno i iskreno prijateljski savjet. Riješi prvestveno svoje probleme, a onda obećavaj organizaciju ovog i onog. Bolje će bit i tebi i drugima.

P.S. Ovo nema veze s temom ali moram reć - postoje i drugi koji žive na pašteti, čisto da se zna. Npr Ivan (jelda Ivane??) i ja (izgubila sam 9kg samo ovaj mjesec, a ne jedem normalno nego živim na dvopeku i namazima od 9.mj da bi si priuštila ovo putovanje, kao i svaki novi album ili išta od Maidena). I ne bunim se - tako je jer sam sama to izabrala. Možda je glupo ali jebiga, meni ima smisla. Zato sam sada bolesna LOL

E a sada idem jest dvopek ... a ne danas jedem normalno jer mi je stara dobre volje :D
 
hej,kako se zove ona plava djevojka koja je bila sad u milanu a koja je bila na nasem koncertu u zadru.mirko...big orra.. ima veliki pozdrav..uvijek je lijepo upoznati nekoga tko obozava maiden koliko i ja
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top