Filmovi koji su povezani s Maidenima

btw pošto nitko nije pitao mislio sam da svi znate kakve veze ima film Rock star sa maidenima

ok evo još jedan film:
School of Rock
tko tu zna kakve ima veze s maidenima?
 
ah, tako ti i u novom filmu Gorana Kulenovića ''Pjevajte nešto ljubavno'' Hrvoje kečkeš nosi majicu Iron maiden (ne znam koju jer nisam gledao filmu nego mi je frend to rekao, a on ne zna koja je majica)
i u onom oprosti za kung-fu isto netko ima majicu Iron maiden koliko se sjećam
a i u jednom nastavku bitanga i princeza (isto nisam gledao) se valjda pojavljuje netko s majicom Iron Maidena
 
čmarec said:
u bitangama tarik nosi tnotb mislim,a u onom prvom keckes nosi rtth,ali nisam siguran!
ne bi znao nisam gledao ni jednu
to mi kažu frendovi
a ako ćemo o majicama koje se nose u filmovima
onda imate u filmu ''vražji nicky'' (u kojem glume adam sandler, harvey keitel...)
kad vam taj nicky dođe na zemlju i upozna 2 ''metalca'', jedan od njih nosi majicu x factor
 
u jučerašnjoj NMK-i bila je neka spika o brojevima mobitela i u grospićkinom je bio ....666.... pa je kunič (rene bitorajac) reka :
six, six, six the number of the beast
i simulirao kao da svira gitaru
 
Ivan said:
ah, tako ti i u novom filmu Gorana Kulenovića ''Pjevajte nešto ljubavno'' Hrvoje kečkeš nosi majicu Iron maiden (ne znam koju jer nisam gledao filmu nego mi je frend to rekao, a on ne zna koja je majica)
i u onom oprosti za kung-fu isto netko ima majicu Iron maiden koliko se sjećam

u oprosti za kung-fu onaj brat od Mire nosi majicu od IM . i ti si skuzio u bitangama nekog tipa u pozadini sa majicom od IM :D
 
Snake666 said:
rock star nema veze sa maidenima . samo sa judas priestom
jel si siguran?
pogledaj malo bolje vrata kombija
s unutarnje strane
Snake666 said:
u oprosti za kung-fu onaj brat od Mire nosi majicu od IM . i ti si skuzio u bitangama nekog tipa u pozadini sa majicom od IM :D
ne ja sam govorio za novi film kulenovića, a ne za bitange i princeze

kulenović i kečkeš su obojica i u filmu (pjevajte nešto ljubavno) i u seriji (bitange i princeze) ali ja sam rekao za film, pobrkao si
 
nis cudno sto sam pobrkao . pisem na tri foruma istovremeno , imam 7 zurnih raprava na msnu i radim neki propali web site . covjek se ponekad malo zbuni 8)
 
Snake666 said:
nis cudno sto sam pobrkao . pisem na tri foruma istovremeno , imam 7 zurnih raprava na msnu i radim neki propali web site . covjek se ponekad malo zbuni 8)
da, ali u jadnoj hrvatskoj kinematografiji koja godišnje izdaje oko 3 filma zaboravit jedan je kao odrezat čovjeku nogu LOL
 
Snake666 said:
istina . hrvatsku kinematografiju bi trebalo ukinut

:shock: :shock: :shock:
nadam se da se zezaš :shock: :shock: :shock:
sorry ako si se zezao ali ako nisi:
JEL SI TI PUK'O?

pa kako očekuješ da će hrvatska kinematografija jačat ako se snima samo 3 dugometražna filma godišnje (u zadnjih par godina mislim da je malo više)
pa ne možeš ukinut kinematografiju, samo što je u hrvatskoj slučaj da mi očekujemo od 3 filma koja se godišnje snime da ćemo nešto napredovat.
HM?
pa to ne znam tko može
ima toliko kvalitetnih glumaca koji samo čekaju neki dobar film da se krene snimat
samo u hrvatskoj je problem što ako hoćeš snimit film moraš ili:
a)imat jaaako dobre veze u ministarstvu
B) biti bogat
c) biti već jako priznato filmsko ime
a plus još masu manjih stvari


a osim problema režisera tu je i problem scenarista i toga što se uzimaju scenariji koje odabere tko zna 'ko i onda se prema njima rade filmovi a ne prema nekom zbilja dobrom scenariju, ali to je mito i korupcija a to je već druga priča


ali nikako ne možeš reći da treba ukinut hrvatsku kinematografiju
za dokaz i tome su ipak par vrijednih filmova posebno:
1) kako je počeo rat na mom otoku (koji su svi gledali već 1000 puta, ali je dobar film)
2) 2 igrača s klupe

po meni ako ništa zbog toga treba spomenut hrvatsku kinematografiju

(samo pogledaj koliko ameri snime godišnje filmova, a koliko ih dođe u kina tj. koji zarade)
 
za rat na mom otoku i Maršal skidam kapu . ali ja sam mislio na ove danasnje filmove koje snimaju , nemaju veze s icim . ali vise volim gledat klasike od jugoslavenskih filmova kao Tko to tamo peva , U gori raste zelen bor , Kapelski kresovi i to. hrvatska kinematografija je bila jaka krajem devedesetih . ovo sada je meni katastrofa . jedino je iznimka Duga mračna noć ali ne mislim na seriju nego na film
 
Snake666 said:
za rat na mom otoku i Maršal skidam kapu . ali ja sam mislio na ove danasnje filmove koje snimaju , nemaju veze s icim . ali vise volim gledat klasike od jugoslavenskih filmova kao Tko to tamo peva , U gori raste zelen bor , Kapelski kresovi i to. hrvatska kinematografija je bila jaka krajem devedesetih . ovo sada je meni katastrofa . jedino je iznimka Duga mračna noć ali ne mislim na seriju nego na film
Flash_666 said:
E pogledaj ti 2 igrača s klupe.
Film je prefenomenalan.
čovjek ti je sve dobro rekao
btw pogledaj samo koliko srbi snimaju filmova godišnje, pa su zat tako dobri. nisu ni oni odmah počeli snimat remek djela


u ničijoj zemlji ti 2 od 3 glavne uloge nose hrvati, što ti je pokazatelj da hrvatska ima dobrih glumaca
(obavezno pogledaj ničju zemlju ako nisi)
 
gledao sam niciju zemlju . osim glavnih ima i sporednih glumaca hrvata kao recimo Tetak iz vecernje skole kojeg su na pocetku ubili srbi
 
Back
Top