EVO ME NAPOKON

Status
Not open for further replies.
BoBo said:
"Mašala" = crnogorsko "živio", "hvala bogu" i sl. :)

Očito nisi gledao "Đekna jos nije umrla, a kad će neznamo" prije 20ak godina.

Jel ima s tim veze neki izraz "mašala šišarka" jer mi je to znala stara prije nesto spominjat prije par godina??
 
Rainmaker_RI said:
Jel ima s tim veze neki izraz "mašala šišarka" jer mi je to znala stara prije nesto spominjat prije par godina??

Nemam pojma. Ne sjecam se toga iz serije.
 
BoBo said:
"Mašala" = crnogorsko "živio", "hvala bogu" i sl. :)

Očito nisi gledao "Đekna jos nije umrla, a kad će neznamo" prije 20ak godina.

I bosanski!I albanski!I kosovski!
To je turcizam. Ima više značenja!
Mašala guzova. Mašala bureka. Mašala mala LOL.
 
evo imene sa longetom.bio kod kirurga danas jer sam sjebo skočni zglob na treningu.sad moram mirovati tjedan dana :cry: , pa na kontrolu
 
Iron Domek said:
evo imene sa longetom.bio kod kirurga danas jer sam sjebo skočni zglob na treningu.sad moram mirovati tjedan dana :cry: , pa na kontrolu

Jesi li dobio postedu u "vojsci"?
 
BoBo said:
Jesi li dobio postedu u "vojsci"?
Jesam, sad cu bar moci vise uciti i tako bi napokon trebao počet, ispiti su blizu...., ai vjerujem da cu vise visit ovdje :metal:
 
Ej, dajte ljudi pomozite.
Kada iz bookmarksa izaberem maiden fan club neće mi refreshat stranicu.
Stalno su vijesti na 21.1.2006.
Imam mozillu firefox 1.6. Veza je modemska.
;)
 
likvor said:
Ej, dajte ljudi pomozite.
Kada iz bookmarksa izaberem maiden fan club neće mi refreshat stranicu.
Stalno su vijesti na 21.1.2006.
Imam mozillu firefox 1.6. Veza je modemska.
;)

Izbrisi cache. Sigurno je bug u novoj verziji FF.

Ako ni tad ne radi probaj reinstalirat windowse.

A Ako ni to ne pomogne tebao bi upgradat PC. Imas preslab procesor i premalo memorije za stranice.
 
BoBo said:
Izbrisi cache. Sigurno je bug u novoj verziji FF.

Ako ni tad ne radi probaj reinstalirat windowse.

A Ako ni to ne pomogne tebao bi upgradat PC. Imas preslab procesor i premalo memorije za stranice.

Skužio u čemu je stvar. Kada sam se preko commodorea ukopčao na net stranica se opet ispravno prikazuje. Ispada da je sistemsko vrijeme stranice i mog pc-a bilo neusklađeno. naime moj pc je na 2006 godini a treba biti kao i commodorac na 1983 godini.
Sve to piše u source kodu stranice:
C64-screen.jpg
 
Maiden croatia said:
danas čovjeku šaljem blaze-a, a što sam donio..... desetak maiden albuma onih sa multimedijom, tri blaze albuma promo, nelkoliko maiden promo singlica u kartonskim kutijama.... valjda još nešto, zaboravio sam.... Eh, da, onaj promo intervju koji sam dao ivanu...

Stipe, nije jos nista doslo, a nisi me ni maknuo sa popisa...
 
Al je taj tip dosadan.
kako vas sve vuce za nos. nista se bitnog nije dogodilo od "redizajna" stranice.
koji kreten taj maidencroatia/tekelili
 
destructo said:
kako vas sve vuce za nos.

Zar svi? ;)

Nego mene zanima nesto oko oficijalnog FC-a. Rekao si da si clan. Planiras li ti ici na koncerte u organizaciji FC-a (kao prosle godine Pariz ili s Bruceom na Island) ili kad prednost za karte imaju clanovi FC-a (Hammersmith prosle godine)?

Ako ne mislis iskoristiti tu mogucnost mozda bi ja bio zainteresiran. :)

Samo informativno.
 
BoBo said:
Zar svi? ;)

Baš mi ne svi ali dobro


Edit:
Sorry na ovako glupoj rečenici ali probudio sam se popodne i impulzivno napisao ovaj post i tek sam maloprije skužio kako glupo i Yoda style zvuči.

Ukratko, želim reći da se slažem s Bobom i nisu svi popasli njegove(Stipine) izjave.
 
BoBo said:
Zar svi? ;)

Nego mene zanima nesto oko oficijalnog FC-a. Rekao si da si clan. Planiras li ti ici na koncerte u organizaciji FC-a (kao prosle godine Pariz ili s Bruceom na Island) ili kad prednost za karte imaju clanovi FC-a (Hammersmith prosle godine)?

Ako ne mislis iskoristiti tu mogucnost mozda bi ja bio zainteresiran. :)

Samo informativno.


jos ti nista neznam jer mi jos nista nisu ponudili.
ali ako ne budem isao definitivno dobijes postom, ali sumnjam jer cu najvjerojatnije iskoristiti barem neku pogodnost.

btw da i ste vidjeli update stranice?
 
destructo said:
jos ti nista neznam jer mi jos nista nisu ponudili.
ali ako ne budem isao definitivno dobijes postom, ali sumnjam jer cu najvjerojatnije iskoristiti barem neku pogodnost.

Vjerojatno za mjesec dva kad se budu znali svi datumi turneje.

destructo said:
btw da i ste vidjeli update stranice?

Update? Ma nije moguce. ;)

Usput ispravka krivog navoda na stranicama. Nije dvostruki, nego trostruki DVD.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top