EVO ME NAPOKON

Status
Not open for further replies.
i opet svjedocimo kako stipe juras aka "the organizator" navlaci ekipu.
zalosno. izgleda da nitko ne moze sprijeciti da se doticna osoba ponasa kao seronja.
 
Koga navlaći kad nitko više FC ne shvaća ozbiljno.

Ako ništa bar ćemo saznati voli li Danijela Trbović Maidene i znali tko je Derek Riggs, a bogami i kojom rukom briše guzicu nakon sranja.

:zzz:
 
BoBo said:
Ako ništa bar ćemo saznati voli li Danijela Trbović Maidene i znali tko je Derek Riggs, a bogami i kojom rukom briše guzicu nakon sranja.

tko danijela ili derek?
a kad smo već kod brisanja guzice:
Bruce je lijevak, a na desnoj ruci nosi sat kao i svi lijevaci, ali mikrofon drži desnom? LOL
pitanje je kao i ono što je bilo prije koka ili jaje? ili jaje i koka :D LOL LOL
 
Gul_Ranek said:
Svi ljevaci? Bogami, ja nosim sat na lijevoj, a ljevak sam... I drzim teniski reket desnom rukom :D

ja sam dešnjak. samo mi je u stolnom nogometu jača lijeva
 
Neznam da li je ovo dobro mjesto ali eto:
Poruka cijenjenom webmasteru hrvatskog ironmaiden cluba na adresi ironmaiden.cmar-net.org Stipi Jurasu aka maidencroatii:
Umoljava se dotični gospodin da s popisa članova fan cluba skine cijenjenu gospođicu Klaru Pipunić i cijenjenog gospodina Dubravka Juga.
Razlog ove molbe je totalna neproduktivnost ovog fan cluba, prazna obećanja o općenitom održavanju i redovitom osvježavanju stranice fan cluba, koji bi trebao barem nekako funkcionirati. Tako da je od dotičnih osoba slika suvišna na gorenavednoj stranici i kako je naš status članova izgleda samo slika i ime i prezime na nevješto uređenoj datoteci html formata, smatramo da je najbolje se isčlaniti iz ovog fancluba i učlaniti se u službeni ili sačekati da se ovaj fan club sredi(što je po skromnom mišljenju u vremenskoj granici "nikad pa ni tad").
Zahvaljujemo se na dosadašnjoj suradnji i umoljavamo da se naš status regulira što je brže moguće, dapače bilo bi nadasve pohvalno kada bi webmaster napkon uopće i taknuo te stranice nakon ovoliko dugo vremena mirovanja.
Unaprijed Hvala
Klara Pipunić
Dubravko Jug

Zagreb
27.02.2006
 
likvor said:
Zagreb
27.02.2006

mog'o si napisat i datum učlanjenja pa da bude kao na nadgrobnim spomenicima,
učlanjen
32.13.2003
isćlanjen:
27.2.2003
:D
(baš na adrianov rođendan)
 
Ivan said:
mog'o si napisat i datum učlanjenja pa da bude kao na nadgrobnim spomenicima,
učlanjen
32.13.2003
isćlanjen:
27.2.2003
:D
(baš na adrianov rođendan)

I još da sam stavio zvučnu podlogu hallowed be thy name....i oglas u posljednji pozdrav i misu zadušnicu.too much money.....
 
likvor said:
I još da sam stavio zvučnu podlogu hallowed be thy name....i oglas u posljednji pozdrav i misu zadušnicu.too much money.....

LOL ok,
btw to ti je bio 99 post, a ovo ti je jubilarni 100
bravo likvor :banana:
 
likvor said:
Zahvaljujemo se na dosadašnjoj suradnji i umoljavamo da se naš status regulira što je brže moguće, dapače bilo bi nadasve pohvalno kada bi webmaster napkon uopće i taknuo te stranice nakon ovoliko dugo vremena mirovanja.

Pričekajte malo dok ne dođete na red. Sada skida Gul_Raneka. Već par mjeseci. LOL

Jeste li se dogovorili koga će prvo? :wink: :D
 
BoBo said:
Pričekajte malo dok ne dođete na red. Sada skida Gul_Raneka. Već par mjeseci. LOL

Jeste li se dogovorili koga će prvo? :wink: :D

Neznam da li Stipe kuži da je korištenje slika i imena i prezimena protiv nečije želje nanošenje duševne boli. Izjašnjeno je javno da se ne želi korištenje slike i imena i prezimena pa prema tome, hoćeš nećeš, trebaš se pokoriti.
A zna se da se duševna bol naplaćuje.......
 
Da, decki i cure, pomalo, jos mene nije skinuo.

Evo, jos jednom, ovim putem zamoljujem Stipu Jurasa da me makne sa spomenutog popisa clanova hrv. IMFC-a. Potpis: Ranko Cop
 
Gul_Ranek said:
Da, decki i cure, pomalo, jos mene nije skinuo.

Evo, jos jednom, ovim putem zamoljujem Stipu Jurasa da me makne sa spomenutog popisa clanova hrv. IMFC-a. Potpis: Ranko Cop
znas sta cu ti ja reci
meni se cini da ces prije ti nauciti hackirati i sam se maknuti sa popisa nego sto ce te stipe

nista pocni uciti imam ti ja neke knjige za pocetnike u pdf formatu :D
 
MaidenMadness said:
znas sta cu ti ja reci
meni se cini da ces prije ti nauciti hackirati i sam se maknuti sa popisa nego sto ce te stipe

nista pocni uciti imam ti ja neke knjige za pocetnike u pdf formatu :D

Pošalješ i meni? Jel su real ili fake?
 
Mislim da je ipak lakse probiti security sjedista hrvatskog IMFC-a pucajuci, ono, k'o u Matrixu, rijesiti dvjesto cuvara i onda se pjeske probiti na 50. kat, na vrh zgrade i tamo u uredu Oca Hr.IMFC-a i MMS-a unistiti racunalo :D
 
Maiden croatia said:
maknuto prije koji dan...
S današnjim datumom koji je 17.3.2006 i sada je 18.26 po mome računalnom satu u system trayu, samo si maknuo slike.
Imena još stoje tamo. Stoga, da skratimo, nisi maknuo troje članova koji su te to tražili. I ne izvlači se.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top