EVO ME NAPOKON

Status
Not open for further replies.
ah... skuzio sam to domah, ali sad sam vec duze vrijeme izvan mogucnosti uploada..... tek cu to napraviti kad se vratim doma sa nova rock festivala.....


Hvala na zlokobnosti. Sto se tice dizajna, nije ovo nista bolje, jer dizajn je isti, samo su boje drugacije... toliko o vasim zlokobnim zapazanjima...

Sto se tice stranice, sad imam mogucnosti i ako nisam kao sad u nekoj drugoj zemlji, upload ce biti gotovo svaki dan.

A sad slobodno nastavite biti zlokobni :) iliti zlobni (ah, nepismen sam)
 
Lijep provod na Nova Rocku ... ;)
:banana: :banana:

Jeste čuli nove stvari od Gunsa*? i vidjeli axla?
ajme majko ... :? :cry:

*ako uopće možemo "gunsima" nazvati bend koji ima samo jednog originalnog člana ... a novi basist (ako se ne varam) izgleda kao mutant chucka norrisa i marilyna mansona ... UŽAS
 
Maiden croatia said:
Hvala na zlokobnosti. Sto se tice dizajna, nije ovo nista bolje, jer dizajn je isti, samo su boje drugacije... toliko o vasim zlokobnim zapazanjima...

Ajde da ti još jednom kažem, pročitaj par knjiga(imaš ih na netu za skinuti, ali ni u knjižari baš nisu preskupe) o izradi web stranica i prvo što buš zamjetio je da je na web stranicama 75% stvar boja i položaja elemenata.
Što se tiče cjelokupnog izgleda web stranice on je na ovako maloj razini gotovo nemoguć za cijelokupnu radikalnu izmjenu(osim ako neznaš raditi u flashu).
Što ti želim reći?
Da je izbor boja na sadašnjoj webstranici prosječno loš(prema zadnjim naputcima o izradi webova) ali svejedno dosta bolji nego što je bio.
Kada bi malo sjeo i proučio frontpage i/ili dreamweaver(i malo html i javascript gotovih kodova) mislim da bi svatko mogao napraviti jednu korektnu i oku ugodnu stranicu.
Btw. imaš i programe koji ti naprave izbor boja i fontova, linkova i svega automatski da se ne moraš boriti s optikom previše.
A "zlokobni"(zlobni je pravilno) komentari su tu da te malo pokrenu jer i sam znaš da si spor ko puž. :evil:
 
Pa ljudi koji vam je racku? Vidim da je par vas bilo na nova rocku, a nitko nije spomenuo da ide! Bio sam i ja!

B.t.W. imam slika poprilično i nešto video pa ak nekog zanima mogu uploadati par komada!
 
čmarec said:
Pa ljudi koji vam je racku? Vidim da je par vas bilo na nova rocku, a nitko nije spomenuo da ide! Bio sam i ja!

B.t.W. imam slika poprilično i nešto video pa ak nekog zanima mogu uploadati par komada!

Pa šta čekaš?;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top