EVO ME NAPOKON

Status
Not open for further replies.
Dobrodošli u knjigu članova Cro fan cluba. Ako se želite pridružiti pogledajte pravila u rubrici Hrvatski FC. Od početka 2006 članstvo u fan clubu postaje besplatno.

Pogledajte listu svih članova FC od početka 2003 pa do danas. Pošto od početka 2006 članstvo postaje besplatno i trajno, izvršit ćemo reorganizaciju članstva u hrvatskom Maiden fan clubu na način da ćemo sve dolje napisane članove mailom obavijestiti o promjenama u fan clubu najdalje do kraja ožujka 2006. Nakon toga čekat ćemo njihov potvrdan odgovor za trajno besplatno učlanjenje u fan club. Nakon potvrdnog odgovora smjestit ćemo ih u listu trajnu članova fan cluba ili u listu bivših članova.

Stipe Juras
Iva Pejković
Tomislav Sandalj
Antonio Jularić
Joško Grmoja
Goran Paleka
Dario Rudić
Goran Čuk
Julija Kovač
Marija Tomaš
Tomislav Dušek
Klara Pipunić
Dubravko Jug
Irena Ćepulić
Tomica Rašetina
Ivan Đuran
Ivana Radovniković
Emina Arapović
Ivan Kuže
Boško Habuš
Ivan Radić
Silvestar Ćavar
Nikola Maraković
Igor Ujević
Ranko Čop
Gordan Križanec
Neven Kozjan
Marko Kremenović
Ivan Ožegović
Marin Mikloška
Sebastijan Šuran
Goran Hodak
Dario Vinceković
Irena Kruščić

Dakle, kako vidiš, ovo piše na maidencroatia stranici. Znači, od 01.04. nakon reorganizacije krenut će sadašnja realna lista članova, svi oni koji se izjasne da ne žele biti na njoj, kao vi naprimer, biti će stavljeni na listu bivših članova na koju će voditi link, odnosno, neće biti vidljiva odmah čim se krene na listu članova.
 
Što tebi zapravo nije jasno u rećenici " ne želim biti na tom FC-u i makni me s popisa"?

EDIT:
ovo govori u ime dvoje članova, a treći neka se izjasni.
 
likvor said:
Što tebi zapravo nije jasno u rećenici " ne želim biti na tom FC-u i makni me s popisa"?

EDIT:
ovo govori u ime dvoje članova, a treći neka se izjasni.
sine clanstvo u cro IMFC ti je trajno clanstvo, i nikad se vise nemozes izclanit. Neznam kako ti to niko nije spomenuo kad si se uclanjivao. :deal: ...sad ti je gotovo.... LOL
 
CroatianTROOPER said:
sine clanstvo u cro IMFC ti je trajno clanstvo, i nikad se vise nemozes izclanit. Neznam kako ti to niko nije spomenuo kad si se uclanjivao. :deal: ...sad ti je gotovo.... LOL

LOL
 
Stranica ti nije updateana(osim ako u to ne ubrajam presjebanu grafiku koju si postavio, bole oči od šarenila i pozadine, fali ti još samo nijanse fluorescentnosti, žao i stid mi je reći ali prije je bilo bolje.).Zadnji datum updatea je 13.2.2006.
Status zombija je opravdan i zajamčen.
 
Važno je da pokušava pa će možda ubosti pravu kombinaciju nakon milijun pokušaja. I ćorava koka zrno ubode. ;)
 
Posjetih Cro IMFC danas i vidjeh promjenu boje. Izgleda da metal ne moze bez crno/crveno/zute kombinacije.
 
BoBo said:
Posjetih Cro IMFC danas i vidjeh promjenu boje. Izgleda da metal ne moze bez crno/crveno/zute kombinacije.
To nije, ništa do prije dva ili tri tjedna nije ni radio. A i ova stranica je puta bolja od c64 stranice ali opet se vidi nepismenost mr.Stephana ako pročitate u gornjem lijevom uglu:
Face up
Make You stand
And realise to living
In a golden year...

Sve se pitam kako čovjek komunicira s bandovima za MMS :evil: ???
 
likvor said:
Face up
Make You stand
And realise to living
In a golden year...

LOL

Nisam to primjetio samo zato sto sam brzinski preletio preko toga.

To smao dkaoujze tioreju da je pobernto tncoo npitaasi smao pvro i znjade solvo u rmejica da bi sathivo o cmeu se psie. :)
 
likvor said:
Sve se pitam kako čovjek komunicira s bandovima za MMS :evil: ???

Pa vjerojatno je u ove 3 godine otkad se bavi organiziranjem koncerata dosao na zadovoljavajuci nivo verbalne komunikacije.
 
BoBo said:
Pa vjerojatno je u ove 3 godine otkad se bavi organiziranjem koncerata dosao na zadovoljavajuci nivo verbalne komunikacije.
S: Stipe
B: Neki band iz malezije


S: Hav..... ar ju?
B: Very good, thank you!
S: Mi... vont ju... tu plej.... on maj samting!
B: WTF??!?!??!
S: AJ VONT TU..... SEJ..... DET.... AJ..... VONT.... JU TU.... PLEJ.... ON.... MAJ EMEMES!!!!
B: ooooooooooooooooooooukej, we shall see if we have a tourdate open.
S: Grazie, aj em veri hepi end ...kak se kaže iznenađen?...eh, srprzized dat ju andrstend me so gud.
B: We are surprised tooo!!!!When will we be payed?
S: Aj must gou, aj hev anadr kol. baj -> tu-tu...tu-tu...tu-tu...
B: !?!?!?!?!??!?!??!
 
likvor said:
S: Stipe
B: Neki band iz malezije


S: Hav..... ar ju?
B: Very good, thank you!
S: Mi... vont ju... tu plej.... on maj samting!
B: WTF??!?!??!
S: AJ VONT TU..... SEJ..... DET.... AJ..... VONT.... JU TU.... PLEJ.... ON.... MAJ EMEMES!!!!
B: ooooooooooooooooooooukej, we shall see if we have a tourdate open.
S: Grazie, aj em veri hepi end ...kak se kaže iznenađen?...eh, srprzized dat ju andrstend me so gud.
B: We are surprised tooo!!!!When will we be payed?
S: Aj must gou, aj hev anadr kol. baj -> tu-tu...tu-tu...tu-tu...
B: !?!?!?!?!??!?!??!

ovo je već zlobno, don't you think? :|
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top