EVO ME NAPOKON

Status
Not open for further replies.
Nije FC samo darovi od Dallasa........
Niti je FC lupanje prazne slame........

Ako čekaš neki teatralni ulaz, da ti svi plješću, svi te tapšu po ramenu ili takvo nešto, potpuno si fulao sve.
Samo zajebavaš i odugovlačiš, stranica ti svejedno ne radi(istina rekao si u ponedjeljak ali nisi rekao koji datum i koje godine...), ne slušaš ničiji savjet, ne uzimaš ničiju pomoć, osim ako si stjeran u kut bez izlaza.
 
Nije, nije niko rekao da je, ali dobro dođe...

P.S. Ponukan vašim primjedbama, radim "sitne preinake" na stranici, koja će uglavnom od ovog tjedna raditi punom parom...
 
Maiden croatia said:
Nije, nije niko rekao da je, ali dobro dođe...

Zašto onda non-stop kada se zahukta za stranicu napominješ darove od dallasa?Šta ih onda ne tražiš prostor za webstranicu?
 
Znaš što... Ajmo mi lijepo ovako. Pošto vidim da uopće nemaš namjeru razgovarati nekim pomirbrnim i nomalnim tonom... od ovog trenutka ja nastavljam raditi na maidencroatia stranici i vratiti u veliku živost FC kojeg sam samoinicijativno pokrenuo početkom 2003. Od danas pa na dalje na ovom forumu, ali i drugdje ću naći desetak ljudi koji su spremno živo se uključiti u rad FC-a, preuzeti svoje uloge u poslu i napraviti ga jednim od najproduktivnijih ovakve vrste u svijetu. Ako ti želiš sa svoje strane napraviti isto, a ne se uključiti u rad ovoga, samo izvoli, pošto volim Maidene i tu ću se učlaniti samo da potpomognem njegov rad i tebe. Želim ti svako dobro u daljnjem radu, a sada, oprosti, imam puno posla oko toga da ovaj FC dovedem ponovno u red i da pronađem ljude koji će imati volju biti aktivni fanovi.
 
Maiden croatia said:
Znaš što... Ajmo mi lijepo ovako. Pošto vidim da uopće nemaš namjeru razgovarati nekim pomirbrnim i nomalnim tonom...
Sorry na kritikama, znam da ti ne pašu, ali kad su konstruktivne i osoba poput tebe bi ih trebala prihvatiti.
Maiden croatia said:
od ovog trenutka ja nastavljam raditi na maidencroatia stranici i vratiti u veliku živost FC kojeg sam samoinicijativno pokrenuo početkom 2003.
Sretno i puno dobrih želja k ispunjavanju svih obaveza i svaštara koje dolaze uz taj posao.
Maiden croatia said:
Od danas pa na dalje na ovom forumu, ali i drugdje ću naći desetak ljudi koji su spremno živo se uključiti u rad FC-a, preuzeti svoje uloge u poslu i napraviti ga jednim od najproduktivnijih ovakve vrste u svijetu.
Sretno i njima i također puno dobrih želja kao temelju FC-a.

Maiden croatia said:
Ako ti želiš sa svoje strane napraviti isto, a ne se uključiti u rad ovoga, samo izvoli, pošto volim Maidene i tu ću se učlaniti samo da potpomognem njegov rad i tebe. Želim ti svako dobro u daljnjem radu, a sada, oprosti, imam puno posla oko toga da ovaj FC dovedem ponovno u red i da pronađem ljude koji će imati volju biti aktivni fanovi.
Kao što rekoh, mislim da je loša ideja imati dva fan cluba na tako malu populaciju, i odričem se rada na mojoj viziji fan cluba ako imaš toliko vjere da ćeš uspijeti, moji planovi su bili drugačiji, ali ako baš želiš ponovno isprobati sreću, samo daj.
Da li ja imam vjere u uspjeh ovdje je sasvim nebitno, ali kao što rekoh, sretno. Ovaj puta barem pokaži rezultate.
 
Ivan said:
a da se malo smire strasti?

Strasti se nisu ni rasplamsale(barem ne s moje strane).
Jednostavno neke stvari mi nisu, zapravo ne zvuče mi, logične i to je to.
 
Maiden croatia said:
počet ćemo od ponediljka s radom,...
LOL s kakvim radom ?? sa lažima ??

dobro zatso neces da mi posaljes vise one dvi sugave slike iz poljske za koje te molim ima 200 godina??? ali ako ti nije problem posalji u ponediljak...
 
Ovako...
Iako se dosad nikad nisam javljala na forume (konzervativno dijete:)), sad jednostavno moram. I to radi prejadne situacije u Iron Maiden fan klubu. Slušam Maidene već nekoliko godina, i moj su najnajdraži bend. Upravo mi je zato užasno gledati kako Maiden fan klub propada radi ljudi koji ga, a i sve nas fanove, uzimaju zdravo za gotovo.
Ovaj forum sam do prije nekih godinu dana redovito posjećivala i bilo mi je jako drago kaj ima još ljudi koji vole pričati o Maidenima, a saznala sam i puno stvari koje nisam znala. Nakon tog razdoblja kao da je sve zamrlo. Vodstvo fan cluba, odnosno maidencroatia posvetio se nekim drugim stvarima koje su mu, očito bile važnije. Klub, stranica, a i forum polako su zamirali, pa čak sam i ja odustala od uzaludnog provjeravanja «šta ima novog?».
Ali, ljudi nisu glupi i kad su shvatili da od toga svega neće biti ništa osim pustih obećanja, odlučili su uzet stvar u svoje ruke i nastaviti tamo di je sve stalo (likvor). Imali su moju totalnu podršku, a imaju je i sad. Vidim da su ti ljudi ipak odustali od svojih planova, ali barem su zaslužni za buđenje maidencroatie iz višemjesečnog proljetno-ljetno-jesensko-zimskog sna. Sada me jedino zanima koliko će to «živosti» on nama stvarno vratiti i hoće li nas napokon početi shvaćati za ozbiljno.
Još samo nekoliko stvari. Da bi klub uspijevao i rastao, na njemu bi trebalo raditi više ljudi. NIKAKO samo jedna osoba. Žalosno je neiskoristiti potencijale ljudi koji vole Maidene i znaju o njima. Mislim da je vrijeme da maidencroatia prijeđe preko svog ponosa (ili egoizma) i zamoli tuđu pomoć (ne znam samo zašto to nije napravio kad se posvetio mms-u).
I samo još poruka maidencroatiji: kažeš da si samoinicijativno pokrenuo IM fan klub i nitko ti to ne osporava. Ljudi ti zamjeraju kaj se za njega nisi brinuo. Nije dovoljno napraviti dijete, za njega se treba i brinuti!
 
woman in uniform said:
Ali, ljudi nisu glupi i kad su shvatili da od toga svega neće biti ništa osim pustih obećanja, odlučili su uzet stvar u svoje ruke i nastaviti tamo di je sve stalo (likvor). Imali su moju totalnu podršku, a imaju je i sad. Vidim da su ti ljudi ipak odustali od svojih planova,

Najveci problem za ozivljavanje FC-a su njegovi trenutni clanovi. Mala smo zemlja i ne moze se ocekivati velik broj clanova, a velika vecina njih je s pravom razocarana s dosadasnjim radom i trebalo bi se dosta potruditi da se ponovo aktiviraju. Zato svi koji bi i htjeli uzeti stvar u svoje ruke nisu sigurni isplati li im se to ili ne. Zasto trositi dane i dane rada na njemu za par clanova. Kad bi se javilo 10ak ljudi spreminh podrzati i aktivno sudjelovati u radu FC-a onda bi se i pokrenuo s mrtve tocke.

woman in uniform said:
Nije dovoljno napraviti dijete, za njega se treba i brinuti!

Socijalna sluzba bi mu ga vec uzela. :D
 
BoBo said:
Najveci problem za ozivljavanje FC-a su njegovi trenutni clanovi. Mala smo zemlja i ne moze se ocekivati velik broj clanova, a velika vecina njih je s pravom razocarana s dosadasnjim radom i trebalo bi se dosta potruditi da se ponovo aktiviraju. Zato svi koji bi i htjeli uzeti stvar u svoje ruke nisu sigurni isplati li im se to ili ne. Zasto trositi dane i dane rada na njemu za par clanova. Kad bi se javilo 10ak ljudi spreminh podrzati i aktivno sudjelovati u radu FC-a onda bi se i pokrenuo s mrtve tocke.

Nije stvar u broju članova i isplativosti. Problem je u sadašnjem webmasteru koji izgleda hoće i patentirati pravo na fan club zbog prve ideje o njemu. Ako će se tih par članova barem nekako uključiti i podijeliti svoje resurse za stranicu, to je već velika stvar. Nabava materijala za objavljivanje, rad i pomoć preko savjeta i kritika. Svatko pametan vidi koja kritika stoji na mjestu, i koju kritiku bi trebalo uvažiti a ne na kritiku ići riječima" jebe mi se, meni se ovako sviđa, a ako se tebi ne sviđa koga briga"(poznata izjava, zar ne?).
Ali da se pokrene fan club(kako sam ja recimo započeo) i onda da "originalni" webmaster sere zbog svoga idejnog prvenstva, reci jel bi i ti nastavio s idejom?
Lako je reći ljudima "učlanite se treba mi ljudi na popisu, ne morate ništa raditi, samo mi dajte svoja imena".
Ali već je problem naći nekoga tko bi oformio neki backbone tog fancluba(nastranu s webmasterom sada), neki članovi koji bi bili aktivni u radu. Istina, problem je održavati na nogama fan club, problem je uopće redovito updateati web stranicu, ali onaj tko ima volje bi trokirao, ali bi nekako krpao rupe u izvođenju rada u fan clubu, i nekako bi mu to išlo.
Naravno uz druge dobre duše koji bi mu pomogle.

@woman in uniform
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
lijepo rečeno ovo zadnje. Treba shvatiti da ako su nekome maideni svetinja i želi nešto posvetiti maidenima, trebao bi misliti i na fanove, a ne samo na sebe.
 
likvor said:
... hoće i patentirati pravo na fan club zbog prve ideje o njemu ...

Ne vidim neki problem s tim. Da ga ja zelim pokrenuti to me ne bi zaustavilo. U svakom slucaju bi se potrudio da se vidi da to nije "stari" FC.
 
likvor said:
Oni nekada znaju i puknuti pa onda nekad ipak mora intervenirati socijalna služba.

ericu claptonu je pukao i dobio je dijete, koliko sam čuo da on koristi 2 :shock:
 
hehe, ne mogu a ne odoljeti.
hihihi.
tjedan dan prođe, a sere li ga netko sere. Ma super je.
Samo da kažem da bi mu trebalo čitav server s tom mitskom stranicom(jebaga đavo, njegov fan club je uhvatljiv isto kao i nessie) ugurati u šupak i to bez vazelina. Dapače, mislim da bi mu se to i svidjelo.
Ajde da vidimo kavu će sada ispriku dati i tko ce sve biti kriv za nepokretanje.
mozda mu je tesko naci 10 ljudi koji ga podržavaju.
Ja mislim da bi se trebalo bez obzira vodio on taj fc ili ne izjasniti šta želite.
li rjecima a ne a, b ili c opcijama.
Meni je svejedno jer sam u brit fanclubu(hvala maidencroatia, hvala ti puno, dao sam oko 300 kuna stranicam zbog tvoje nesposobnosti, i mogu ti reci da mi nije zao ni lipe) i ne zelim imati posla s tim lažljivim pederčinom kojemu je najbitije da stavi slike od neke maloljetne fufice na svoj blog i da stavi svoje slike na blog(VELIKI EGOTRIP)
ne zelim da se uopce ovaka klub predstavi sluzbenom fen klubu(iako mislim da mc uopce i nema te "energije" za to) jer zamislite koja bi to bruka bila da se procuje kakvog jadnog "vođu" fca imamo, koji bi mi predmet sprdnje bili za naše susjede po muzici.
nadalje zelio bih samo napomenuti koliko ljudi koje poznam od 16 do 27 godina je upoznato s maidenima i bili bi ponosni na jedan fc za hrvatsku ali ne zele biti ni blizu lazljivca koji se predstavlja kao veliki fan maidena.
ali ne, to nije sve. onaj koji se upise u fan club na doticnoj stranici dobiti ce specijalne poklone: sprzeni cd sedmi sin sedmog sina i veliku kurcinu u supak od webmastera stranice. ljudi ne propustite senzacionalnu priliku kakve se ne bi postidio ni elton john.
 
LOL

destructo said:
Ja mislim da bi se trebalo bez obzira vodio on taj fc ili ne izjasniti šta želite.
li rjecima a ne a, b ili c opcijama.

Dosta je ljudi komentiralo ovu situaciju oko FC-a, pa sam htio na jednostavni nacin pomoci zainteresiranima koji bi ga vodili da vide koliko je ljudi zainteresirano za tu ideju i na koliko se njih mogu osloniti za pomoc. Samo jednostavna anketa.
 
destructo said:
nadalje zelio bih samo napomenuti koliko ljudi koje poznam od 16 do 27 godina je upoznato s maidenima i bili bi ponosni na jedan fc za hrvatsku ali ne zele biti ni blizu lazljivca koji se predstavlja kao veliki fan maidena.
ali ne, to nije sve. onaj koji se upise u fan club na doticnoj stranici dobiti ce specijalne poklone: sprzeni cd sedmi sin sedmog sina i veliku kurcinu u supak od webmastera stranice. ljudi ne propustite senzacionalnu priliku kakve se ne bi postidio ni elton john.

( LOL ) ma daj nije baš tako
 
Ivan said:
( LOL ) ma daj nije baš tako
hmmmm....
barem jedno 15 ljudi bi pristupilo fc-u kada bi fc bio u redu sa svime.
ali kada netko sere svima u facu, i ljudi to shvate, sta mislis da se dogadja?
odjebu ga. jos kada tip zasere sam sebe na cmaru, onda sta reci. i jos su vidjeli i njegov blog. i kako ga fanaticno nadopunjava egoizmima.
da li si i ti bio u njegovom fc-u?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top