EVO ME NAPOKON

Status
Not open for further replies.
Maiden croatia said:
evo, krenulo jučer sve ispočetka, no vjerojatno nisi vidio, pa ako svejedno želiš da te maknem kaži... također ako želiš nazad 100kn kaži i nema frke...

S druge strane, ako želiš ostati, onda ti šaljem upit, želiš li se malo uključiti aktivno u rad FC-a kako bi ga napravili boljim...

Vidim da nista nije krenulo, pa brisi! Sjecam se da su mi se obecavali neki cd-i od Blazea, ali ni od toga nista. Dakle, jos jednom, brisi me sa te liste.
 
Ok, brisnem te danas, ili sutra, a Blaze-a ćeš dobiti, tako da budemo kvit... Naime, CD te još uvijek čeka, nije dan ili prodan nekom drugomu, već jednostavno mojom greškom nije poslan...
 
Maiden croatia said:
Ok, brisnem te danas, ili sutra, a Blaze-a ćeš dobiti, tako da budemo kvit... Naime, CD te još uvijek čeka, nije dan ili prodan nekom drugomu, već jednostavno mojom greškom nije poslan...

Proslo je tjedan dana, Stipe, daj to ucini, pobogu! Zar je toliko tesko to napraviti? Vidim da ti nije tesko svaki dan postati blog... A onaj CD sto nije poslan... Ako nisi u dvije godine ulovio vremena, onda stvarno...
 
u ponediljak će ti 100% biti poslan, a nosio sam ga i na HELLOWEEN.

Da razjasnim situaciju oko bloga. Njega možeš postat odasvuda, pa i iz cyber caffe-a odakle sad pišem, no sa uploadom web stranica malo je to teže, pa preferiram da to radim od kuće. Uveo sam Vipov vodafone bežični internet prije koji dan, ali redovito imam poteškoće (što je do vip-a) i rekli su da će mi to otkloniti za koji dan. To je, eto, malo potrajalo, pa zato ne mogu u miru uploadti. No pošto mi je cyber caffe od HG spota 10 m udaljen od stana, razmišljam tamo prebaciti bazu i uploadati, samp što su skupi, maju im, 20kn na sat...
 
ne vjerujem.....ne samo sto si uspio zamazat oci ljudim s tzv darovima nego opet ispocetka brljavis s tim pristupom internetu. btw koje si uopce darove i donio? sigurno dvd mms2005!
gle ovako, kako mi je dosta da ti govorim da si seronja daj barem pokusaj malo stati i smiriti se i nesto napraviti kako treba.
 
danas čovjeku šaljem blaze-a, a što sam donio..... desetak maiden albuma onih sa multimedijom, tri blaze albuma promo, nelkoliko maiden promo singlica u kartonskim kutijama.... valjda još nešto, zaboravio sam.... Eh, da, onaj promo intervju koji sam dao ivanu...
 
prijo kad vec svima saljes molim te posalji i meni one dvi slike iz poljske na e-mail ili na pvt za koje te molim ima pola godine .....to ti je 2min posla !!! :x
 
to ćeš dobiti danas, štoviše, uploadat ću ti ih javno na ovom forumu da svi vide kako si lijep LOL

Očekuj to kroz neka dva sata
 
CroatianTROOPER said:
:) nije šala, covjek mi je stvarno napokon poslao te dvi slicice. Inace to su slike di me je on uslikao u prvom redu.

"Mašala" = crnogorsko "živio", "hvala bogu" i sl. :)

Očito nisi gledao "Đekna jos nije umrla, a kad će neznamo" prije 20ak godina.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top