Atmosfera na Helloweenu

Ivan said:
nažalost to je večina.
meni bi bilo zakon da ako/kad budem na koncertu maidena vidim helloween kao predgrupu, ali to je sam neka vrsta sna

Kad malo bolje razmislim za Maidene mi je najbolje kad nemaju predgrupe. Na njihovom setu se fizicki i psihicki istrosim 110%, tako da predgrupe ne gledam ili gledam opusteno cuvajuci snagu za Maidene.
 
ajd ako se nekom da staviti set listu koja bi mogla biti u zg-u.
meni se ne da tražiti po netu (čitaj: počinje večernja škola)
 
BoBo said:
Kad malo bolje razmislim za Maidene mi je najbolje kad nemaju predgrupe. Na njihovom setu se fizicki i psihicki istrosim 110%, tako da predgrupe ne gledam ili gledam opusteno cuvajuci snagu za Maidene.
Maideni su ZAKON obožavam ih i sad mi je jako žao što sam bio pijan u Velikoj Gorici :cry:
 
Ivan said:
ajd ako se nekom da staviti set listu koja bi mogla biti u zg-u.
meni se ne da tražiti po netu (čitaj: počinje večernja škola)

Otprilike ovakva, ali nije sigurno jos:

Intro
King for a 1000 years
Eagle fly free
Hell was made in heaven
Keeper of the seven keys
Tale that wasn't right
Drum solo (Dani/Markus)
Occasion avenue
Mr. torture
If I could fly
Guitar solo (Sasha/Dani)
Power
Future world
Invisible man
----------------
Mrs. god
I want out
----------------
Dr. stein

Meni je ok, mada bi nesto i izmjenio al nema veze, nije ni tolki gust doc na koncert a da znas setlistu, ali 80% ovih stvari ce sigurno bit.
 
samo 3-4 stvari od ovoga nisam nikad čuo.
a gdje je ''forever and one'' i ''a little time''
ili ''time''
 
Ivan said:
samo 3-4 stvari od ovoga nisam nikad čuo.
a gdje je ''forever and one'' i ''a little time''
ili ''time''

Al zato je tu if i could fly, ako vec zelis laganice. Al volio da bude i light the universe sa novog albuma jer mi je zakon ta laganica, jos neka tipica pjeva s njim u duetu.
 
ma za if i could fly da je jedina pjesma na koncertu bi dao 500 kn da ju sammo čujem jednom (a i vidim) live
 
Rainmaker_RI said:
Svirali su je u Zadru i nije mi nis posebno ispala live.

ja kad sam nju prvi put čuo odmah sam se zapalio za helloween pa sam posudio dark ride. svidjeli su mi se helloweeni pa mi je par mjeseci kasnije taj isti lik posudio 7th son, i čuo sam maidene......
 
Ivan said:
ja kad sam nju prvi put čuo odmah sam se zapalio za helloween pa sam posudio dark ride. svidjeli su mi se helloweeni pa mi je par mjeseci kasnije taj isti lik posudio 7th son, i čuo sam maidene......

Bitno da si prepozno pravu stvar. :headbang:
 
MaidenMadness said:
ma krasno
proklete razmazene vikingske picke dobiju primal fear mi neke jebene slovence za koje nitko izvan tog parkiralista zvanog dezela nije cuo

jebem ti ja takav tretman :x
Pridružujem se čestitkama LOL
 
Rainmaker_RI said:
Ivan said:
ajd ako se nekom da staviti set listu koja bi mogla biti u zg-u.
meni se ne da tražiti po netu (čitaj: počinje večernja škola)

Otprilike ovakva, ali nije sigurno jos:

Intro
King for a 1000 years
Eagle fly free
Hell was made in heaven
Keeper of the seven keys
Tale that wasn't right
Drum solo (Dani/Markus)
Occasion avenue
Mr. torture
If I could fly
Guitar solo (Sasha/Dani)
Power
Future world
Invisible man
----------------
Mrs. god
I want out
----------------
Dr. stein

Meni je ok, mada bi nesto i izmjenio al nema veze, nije ni tolki gust doc na koncert a da znas setlistu, ali 80% ovih stvari ce sigurno bit.
Sviđa mi se setlista, super su stvari ma samo da oni mene puste na konc :bananarock:
 
..... i sta znaci ovo "-------------" pretpostavljam to da se ne zna koja pjesma, tj. iznenađenje?
 
Intro ce bit valjda onaj pocetak od king for a 1000 years, ako si cuo tu pjesmu sa novog albuma (prva je), a --------------------- znaci da ce to bit pauza kad cemo se mi derat "we want more" :)
 
Back
Top