Atmosfera na Helloweenu

BoBo

Active Member
Poslušao sam 5 bootlega Helloweena na kojima se nalazi "Forever And One (Neverland)" i Deris je samo u Zadru pustio publiku da sama otpjeva "way down in Neverland" pri kraju pjesme. Na svim ostalim koncertima je on pjevao uz publiku.

We rule. :D
 
BoBo said:
Poslušao sam 5 bootlega Helloweena na kojima se nalazi "Forever And One (Neverland)" i Deris je samo u Zadru pustio publiku da sama otpjeva "way down in Neverland" pri kraju pjesme. Na svim ostalim koncertima je on pjevao uz publiku.

We rule. :D
a sta je sa cizmanogom? :D
 
A video cizma takodjer (u kombinaciji sa cizmanogom).... plus dodaci. Takodjer, kad smo veæ kod posebnosti, jeste li zamijetili da su u Zadru bila dva bisa, za razliku od svih drugih gradova, gdje se pjeva tek jedan bis...
 
"I want out" je isto što i "The Trooper" za Maidene. Možemo preživit i bez toga.

BTW Što je s upisom?
 
Iskreno ja da sam malo bliže splita i zadra bio bih na Helloweenu ali ovak ne. Ipak IF I COULD FLY je pjesma zbog koje sam prestao slušat Queen, beatles i britney pa sam poèeo s blagim metalom(synphonyc metal) u 5. razredu
 
Idem 200%, samo mislim da je bend poput Helloweena zasluzio svirke u vecim prostorima, mogli su bar u dom sportova stavit umjesto u tvornicu, al nema veze. I cuo sam da i po ostatku europe sviraju po relativno malim klubovima. Novi album je odlican i jedva cekam koncert.
Happy, happy helloween..... :banana: :banana: :banana:
 
Back
Top