Atmosfera na Helloweenu

Ja sam mislio skoknut do Ljubljane dan prije jer sam mislio da ce bit u tivoliju, al posto je ipak u mediaparku onda ipek picim u ZG.
 
ej ljudi, ajmo napraviti mali maiden world sastanak prije samog koncerta,
rainmaker dolazi, mm vjerojatno, likvor je iz zg-a (valjda), trooper možda, stipe gotovo sighurno tamo, a i ja vjerojatno, ima nas za sastančić
 
Ivan said:
ej ljudi, ajmo napraviti mali maiden world sastanak prije samog koncerta,
rainmaker dolazi, mm vjerojatno, likvor je iz zg-a (valjda), trooper možda, stipe gotovo sighurno tamo, a i ja vjerojatno, ima nas za sastančić

Dobra ideja, ja sam za, malo cemo iskopirat cmar meeting. :)
 
Rainmaker_RI said:
Dobra ideja, ja sam za, malo cemo iskopirat cmar meeting. :)
da oni svoje meeting imaju uz par boca jeftinog vina tipa ribar
da pokazemo da smo na visem nivou mi cemo piti s kvalitetom - jagermeister :D
 
MaidenMadness said:
da oni svoje meeting imaju uz par boca jeftinog vina tipa ribar
da pokazemo da smo na visem nivou mi cemo piti s kvalitetom - jagermeister :D

Bolje pelinkovac. I moram smanjit taj alkohol, u zadnje vrijeme malo pretjerujem.
 
Ivan said:
ej ljudi, ajmo napraviti mali maiden world sastanak prije samog koncerta,
rainmaker dolazi, mm vjerojatno, likvor je iz zg-a (valjda), trooper možda, stipe gotovo sighurno tamo, a i ja vjerojatno, ima nas za sastančić
Iako nejdem na koncert, pokušat ću doći barem na jednu pivu. :cheers:

(i da iz zg-a sam;)
 
Ja bum doso na koncert, valjda (to ce mi bit prvi, ipak). Ici cu vjerojatno sa frendom i njegovim bendom i njegovim bratom koji ce ic sa svojim bendom, ne znam dal ste culi za Zadrugu.

P.S. bas sam lijepo zapetljao recenicu :D
 
MaidenMadness said:
da oni svoje meeting imaju uz par boca jeftinog vina tipa ribar
da pokazemo da smo na visem nivou mi cemo piti s kvalitetom - jagermeister :D

LOL LOL (ja ne pijem alkohol ali za druženje sam)

BoBo said:
Zato sto sam trenutno 120 km udaljen od Budimpeste, a 260 km od Zagreba.

jeli fer raditi meeting bez administratora, sorry bobo o tome nisam ni razmišljao
 
BoBo said:
LOL

Pa sto cu vam ja za meeting? Ne sastajete se zbog mene.

pa ali nije li malo glupo imati meeting maidenworlda bez glavnog hrvata na maiden worldu.
ti si nešto kao marko marulić: on je ''otac hrvatske književnosti'',
a ti ''otac hrvatskog dijela maden worlda'' LOL LOL
samo se šalim, ali bilo bi dobro kad bi mogao biti tamo
 
Ivan said:
ti si nešto kao marko marulić: on je ''otac hrvatske književnosti'', a ti ''otac hrvatskog dijela maden worlda'' LOL LOL

LOL

Je, to cu ukljuciti u svoj zivotopis ako jednu od najvaznijih stavki. LOL
 
BoBo said:
LOL

Je, to cu ukljuciti u svoj zivotopis ako jednu od najvaznijih stavki. LOL

pa možda ako jednog dana budeš probavo dobiti posao kao pomoćnik steve-a lazarusa, roda ili eventualno caveman-a :D
 
Ivan said:
pa možda ako jednog dana budeš probavo dobiti posao kao pomoćnik steve-a lazarusa, roda ili eventualno caveman-a :D

Lazu treba sef, a ne pomocnik kako FC funkcionira. ;)

Ali mi smo navikli i na gore. ;)
 
Kolko znam žena od pjevača Helloweena je iz Zadra i baš mi je žao što nisam bio prije kad su bili u Zadru, ali 24.1. najvjerojatnije idem.Pozdrav Zadru, a najviše Zadrankama :wink:
 
Ako bude bilo snijega ili leda na cestama 100% ne idem. U Zadar sam isao prvenstveno jer ih nikad nisam gledao uzivo i zbog nostalgije za 80ima. Otkada je Kai otisao nisam veliki fan, a oba Keeper albuma su mi na TOP 10 listi. Nakon njegova odlaska osjetilo se da tijelo vise nema glave. Pokusali su na sve nacine vratiti slavu, ali im to nije uspjelo. Zato je Kai s Gamma Ray napravio pravu stvar.

Takodjer moram raci da nisam slusao novi album jer sam previse lijen da ga nabavim, najvise zbog toga jer ne vjerujem da se puno vise razlikuje od prethodnih.
 
Back
Top