Atmosfera na Helloweenu

Iron Domek said:
Kolko znam žena od pjevača Helloweena je iz Zadra i baš mi je žao što nisam bio prije kad su bili u Zadru, ali 24.1. najvjerojatnije idem.Pozdrav Zadru, a najviše Zadrankama :wink:

da i ja imam istu informaciju
 
Iron Domek said:
Kolko znam žena od pjevača Helloweena je iz Zadra i baš mi je žao što nisam bio prije kad su bili u Zadru, ali 24.1. najvjerojatnije idem.Pozdrav Zadru, a najviše Zadrankama :wink:

Dobro znas. Nisam bio al su mi frendovi pricali (koji ljetuju u Zadru) da ju je lik ZAPROSIO pred svima. Iako ne znam kolko mu mogu vjerovat....

E, posto sam nov u tim sranjima, moze mi neko objasnit di je najblizi "ducan" dallasa?
 
Jaspel said:
Dobro znas. Nisam bio al su mi frendovi pricali (koji ljetuju u Zadru) da ju je lik ZAPROSIO pred svima. Iako ne znam kolko mu mogu vjerovat....

mislim da je taj lik pobrkao pjevača helloweena i stipu, stipe je navodno zaprosio curu prije helloweena pred svima na stageu


Jaspel said:
E, posto sam nov u tim sranjima, moze mi neko objasnit di je najblizi "ducan" dallasa?

mislim da ti je tkalčićeva 7, ja tamo sve kupujem
 
Ovaj imam samo jedan problem hebiga.Počinjem civilnu službu (vojska)16.1. u Našicama.Moliću boga da me puste 24.1. u Zagreb na Helloween i na sastanak Maiden worlda jer bi se baš volio naći sa svima koji će doći.Ma valjda će me pustiti. :err:
 
Jel zna neko ko ce bit predgrupa, ili barem koju bi vi pregrupu htjeli. Mislim da ih po sjevernoj europi suportira primal fear, ali to se ovdje sigurno nece desiti. Ja i volio da bude vega, oni znaju dobro zagrijat rulju.
 
e gle čuo sam da će pregrupa bit neki domaći bend a treba samo prijavit se i dati svoju biografiju i te stvari.tako sam barem čuo.evo prilike hrvatskim neafirmiranim bendovima.GRAB IT!!
 
Iron Domek said:
e gle čuo sam da će pregrupa bit neki domaći bend a treba samo prijavit se i dati svoju biografiju i te stvari.tako sam barem čuo.evo prilike hrvatskim neafirmiranim bendovima.GRAB IT!!

E jebiga, ja imam bend ali zasade samo obrade sviramo, tk smo nesto sitno poceli svoje stvari radit, al nadam se da ce uletit neki kvalitetan bend, samo nije neki gothic ili black kao npr. phantasmagoria (ili kako se vec pise), taj mi je bend presmjesan.
 
prospect je predgrupa helloweenu u zagrebu.
mislim da su oni slovenci (predgrupa jesu sigurno) ali nemoj me držat za riječ nisam 100% da su slovenci
 
ma krasno
proklete razmazene vikingske picke dobiju primal fear mi neke jebene slovence za koje nitko izvan tog parkiralista zvanog dezela nije cuo

jebem ti ja takav tretman :x
 
MaidenMadness said:
ma krasno
proklete razmazene vikingske picke dobiju primal fear mi neke jebene slovence za koje nitko izvan tog parkiralista zvanog dezela nije cuo

jebem ti ja takav tretman :x

LOL LOL LOL
1% je šansa da će oni jednog dana postat najveći slovenski bend, u svakom slučaju ćemo moći komentirati tko je bolji murderdollsi ili oni.
 
MaidenMadness said:
ma krasno
proklete razmazene vikingske picke dobiju primal fear mi neke jebene slovence za koje nitko izvan tog parkiralista zvanog dezela nije cuo

jebem ti ja takav tretman :x

Njihova je ulaznica mnogo skuplja, posebno u Norveskoj.
 
BoBo said:
Njihova je ulaznica mnogo skuplja, posebno u Norveskoj.
pa neka stave 200 kuna ulaznicu ali da imamo primal fear kao predgrupu meni jos bolje jer bi mi onda predgrupa bila napetija od glavne grupe buduci da nikad nisam bio veliki fan helloweena
 
MaidenMadness said:
pa neka stave 200 kuna ulaznicu ali da imamo primal fear kao predgrupu meni jos bolje jer bi mi onda predgrupa bila napetija od glavne grupe buduci da nikad nisam bio veliki fan helloweena

Znas kako stvari stoje s koncertima. Nije bitno misljenje par fanova nego vecine. Vecina je da vidi Helloween za sto manje love.

Ako se slusa samo srce onda se dogodi MMS.
 
BoBo said:
Vecina je da vidi Helloween za sto manje love.

nažalost to je večina.
meni bi bilo zakon da ako/kad budem na koncertu maidena vidim helloween kao predgrupu, ali to je sam neka vrsta sna
 
Back
Top