Atmosfera na Helloweenu

Rainmaker_RI said:
Jel ima kakvih novosti u vezi koncerta 24.01? Jesu dosle karte u Dallas?

ima li tko propusnicu za backstage viška??
btw. rainmaker thanx za KOTSK3 ok je album (mogao bi biti i bolji) ali ima par tipično helloweenovskih stvari, a ona ''light the universe'' je fenomenalna stvar, totalno ne tipično za njih, odlična stvar koju bi volio čuti live, ali sumnjam da će ju svirat u zg-u
 
Evo i mene! Po treci put sam se registriro i sad ak mi crkne racun definitivno odustajem!!!

Sto se tice susreta za helloween ajde da i to napravimo neznam bas sve ljude sa foruma, vidim da ima novih faca!

Gul sorry sto ono jos nismo realizirali al me jebe ovaj account a i tvoj broj više nemam pošto mi je mob crko pa sam moro novi numero uzet!
 
Pa ak je to najveći problem ima preko puta tvornicce park, a ak ništ drugo svi možemo kod mene u kući pit svi vi sa foruma (ne zajebavam se)!!!
 
čmarec said:
Pa ak je to najveći problem ima preko puta tvornicce park, a ak ništ drugo svi možemo kod mene u kući pit svi vi sa foruma (ne zajebavam se)!!!
Prijatelju hvala na velikodušnoj ponudi, al kod mene je jako upitno dali ću moći doć jer počinjem civilku u ponedjeljak ovaj, al ništa na svijetu ne bi više volio nego sastati se sa svim ljudima sa foruma, zabrijati otići na Helloween, brijem da će biti zakon :headbang:
 
Rainmaker_RI said:
Sta nece u boogalu bit koncert?

ja sam sad isto čuo da je prebačen koncert :? baš mi je frend javio da je vidio plakate po zg i da piše za boogalu
 
čmarec said:
Pa ak je to najveći problem ima preko puta tvornicce park, a ak ništ drugo svi možemo kod mene u kući pit svi vi sa foruma (ne zajebavam se)!!!

Jako mi se svidja ova ideja :) ali ja cu stic u ZG vjerojatno tek oko 7 jer taj dan imam kolokvij iz engleskog majku mu...
 
Da koncert je u boogaluu sad sam vidio da je prebačen! a što se tiče civilke imaš ti pravo uzet 15 slobodnih dana! Ja sam bio u civilki kad sam sa bandom bio u poljskoj!
 
čmarec said:
Da koncert je u boogaluu sad sam vidio da je prebačen! a što se tiče civilke imaš ti pravo uzet 15 slobodnih dana! Ja sam bio u civilki kad sam sa bandom bio u poljskoj!
Ma znam da imam slobodne dane, al jebiga ne bi reko da ću ih moći iskoristiti odmah na početku služenja :(
 
01) the king for a 1000 years
02) eagle fly free
03) keeper of the seven keys
04) hell was made in heaven
05) occasion avenue
06) a tale that wasn´t right
07) power
08 mr. torture
09) if i could fly
10) future world
11) the invisible man
12) mrs. god
13) i want out
14) perfect gentleman
15) dr. stein

evo ovo je samo malo drukčija set lista (zadnjih par pjesmama je malo drukčije ali mi se ova nekakobaš sviđa) perfect gentleman :banana:
pitanja:
jel je ova pjesma hell was made in heaven po vašem mišljenju jako dobra, naime to je jedina pjesma koju ne znam sa ove set liste a i nikad ju nisam čuo.
2.na službenoj stranici piše da je koncert premješten u veći prostor. daj mi recite jel zbilja boogaloo veći od tvornice?
ja sam mislio da je manji. u tvornici nikad nisam bio
 
Iron Domek said:
Ma znam da imam slobodne dane, al jebiga ne bi reko da ću ih moći iskoristiti odmah na početku služenja :(
Pa gdje si u službi?U nekoj školi ili nekoj drugoj ustanovi?
Ne moraš tražiti slobodna dan nego se probaj nekako izvući da moraš nekaj obaviti u nekoj državnoj službi ili da moraš kod liječnika i u principu ti je to to.

Uostalom jeste li se uopće dogovorili za meeting?
 
Back
Top