zanimljivosti u vezi Maidena

da napokon sam se to sjetio pitati
ona prejebena verzije fear of the dark sa best of the beasta
da li tko zna di je to snimljeno...mislim da li je to prvi puta izdano na beast of the beastu ili je izdano na nekom prije izdanju......
 
MaidenMadness said:
da napokon sam se to sjetio pitati
ona prejebena verzije fear of the dark sa best of the beasta
da li tko zna di je to snimljeno...mislim da li je to prvi puta izdano na beast of the beastu ili je izdano na nekom prije izdanju......

joj nemam tu best of the beast, ali znam da mi je fear bio èudan . odlièno pitanje.
 
Taj FOTD je snimljen je na Doningtonu '92, izasao i na Live At Donington i na A Real Dead One.

Sto se tice Willie Orwontee - to je zapravo izgovor rijeci "will he or won't he" (mi bi rekli "hoce-nece") - Adrian se pomalo umorio od turneja i svega, tako da se na turneji SSOASS stalno neckao, nije bio od volje, nije znao sto ce sam sa sobom. Zato su ga tako prozvali.
 
ja znam da su oni ljudi koji su pjevali u doningtonu Heaven can wait bili zapravo ljudi iz grupa koje su nastupale to veèe prije Iron Maidena, a znali tko iz kojih grupa su to sve èlanovi?(bilo koga)
Ja ne prepoznajem nikoga.
 
Ivan said:
ja znam da su oni ljudi koji su pjevali u doningtonu Heaven can wait bili zapravo ljudi iz grupa koje su nastupale to veèe prije Iron Maidena.
hm....prvi put to cujem, ja sam uvijek mislio da su to neki posebni fans koji su imali tu privilegiju.
Odake ti to da su to èlanovi gurpa koji su svirali prije IM ??
 
CroatianTROOPER said:
hm....prvi put to cujem, ja sam uvijek mislio da su to neki posebni fans koji su imali tu privilegiju.
Odake ti to da su to èlanovi gurpa koji su svirali prije IM ??

ne znam, mislim da sam to èuo od nekih tipova koje sam upoznao na moru. ali zbilja bi moglo biti, jer ona ženska ima dijete u rukama dok pjeva, pa sumnjam da bi išla s malim djetetom na takav koncert. a i vidiš da se nitko od njih ne ljepi za Brucea. da su fanovi odmah bi ga išli dotaknut...
 
Ivan said:
ne znam, mislim da sam to èuo od nekih tipova koje sam upoznao na moru. ..
hahah LOL
maa to su ti gluposti...izmišljaju, to je neka njihova fantazija pa govore. Nemoj virovat ta sranja.....izmišljotine...
Neznam uopce odakle tim ljudima tako glupe ideje....
 
ma znam i ja da inaèe ulaze fanovi na heaven ali u doningtonu nisu bili. uostalom poslušaj šta bruce kaže kad oni doðu
 
Na donningtonu su im bili neki roðaci, te ljudi koji su dobili raznorazne nagradne igre.....

Sve je to pisalo, pa tko zna pažljivo èitati je opazio
 
evo nesto sta bih rekao da je zanimljivo
bruce dickinson se je aktivno bio bavio politikom i bio je clan konzevativne partije.
steve harris je naucio svirati bass kad mu je bilo 17 godina na fender telecasteru kojeg je platio 40 funti
 
MaidenMadness said:
steve harris je naucio svirati bass kad mu je bilo 17 godina na fender telecasteru kojeg je platio 40 funti

ovo sam znao,
a ovo šta kažeš za partiju, jel je to neka partija slièna ovima u bivšoj jugi?
 
Ivan said:
a ovo šta kažeš za partiju, jel je to neka partija slièna ovima u bivšoj jugi?

LOL

Konzervativci i laburisti su dvije najvece stranke (ili partije) u VB. Ako netko kaze partija, ne znaci da stranka ima komunisticki metalitet.

Iako niti jedna nije previse daleko. ;)
 
BoBo said:
LOL

Konzervativci i laburisti su dvije najvece stranke (ili partije) u VB. Ako netko kaze partija, ne znaci da stranka ima komunisticki metalitet.

Iako niti jedna nije previse daleko. ;)
pa inace sluzbeno konzervativci su desnicarski orijentirani za razliku od ljevicarski orijentiranih laburista
 
Back
Top