zanimljivosti u vezi Maidena

Ok i ako nisi Bruce ti kaže da nisu ni sotonisti ni nosioci sotonine rijeèi ni ništa od tih sranja, iako je Bruce Ateist to mi je fora što kaže i da nije sotonist
 
Ivan said:
Ok i ako nisi Bruce ti kaže da nisu ni sotonisti ni nosioci sotonine rijeèi ni ništa od tih sranja, iako je Bruce Ateist to mi je fora što kaže i da nije sotonist

jesam...gledao sam. ja cijelo vrijeme tvrdim da maideni nisu sotonisti. to je ono sto pokusavam svima reci i pokazati. samo sto su ljudi uvjereni u neke pizdarije koje totalno ne stoje.
 
Chasing the redskins back to their holes
Fighting them at their own game

Raping the women and wasting the men
The only good Indians are tame

It feels good to be proud
And be free and a race
That is part of a clan

Maideni su rasisti!!!! Mrze indijance i crnce!!!! LOL

Površni neinformirani licemjeri koji misle da se razumiju u sve. :roll:
 
BoBo said:
Chasing the redskins back to their holes
Fighting them at their own game

Raping the women and wasting the men
The only good Indians are tame

It feels good to be proud
And be free and a race
That is part of a clan

Maideni su rasisti!!!! Mrze indijance i crnce!!!! LOL

Površni neinformirani licemjeri koji misle da se razumiju u sve. :roll:


:err: :? ne znam kak da shvatim ovaj tvoj post. pozitivno ili negativno :?
 
Bobo obeæajem ti istuæi æu te kad te vidim LOL (shvati kao šalu) ma daj pa i oni moraju od nekud vuæi inspiraciju pa ne mogu stalno pjevat o ljepotama života, asamo mi reci što misliš vole li ili mrze Ruse (uzmi u obzir Trooper ali i Mother Russia)
 
da baš ne bude da pomislite da ja ne znam više zanimljivosti o maidenima. Maiden greške(iako mi nije drago govoriti o njima moram ih spomenuti jer ih ima) 1.Raising Hell-pjesma Iron maiden janick krivo otpjevao back vocala (uzviknuo Iron maiden kad nije trebao)
2.a Real Dead One -pjesma Where Eagles dare Bruce Krivo otpjevao poslije" It's snowing outside the rumbling sound
of engines roar in the night.
The mission is near the confident men
are waiting to drop from the sky." rekao je Into the night they fall through the sky
No one should fly where eagles dare.
a trebao je The Blizzard goes on but still they must fly
No one should go where eagles dare.
ali ok pa smije se i njima dogodit koja takva "sitna" greškica iako sam siguran da 90% ljudi na koncertu to neæe uopæe skužit. nemojte krivo shvatit ovaj post
 
a èovjeèe pa nemam ja uopæe bootlega, ja imam studijske i koncertne ali samo Officialne i još Zagreb, ali imam vremena ja sam tek šegrt u ovom poslu i još moram dosta nauèit o maidenima tek sam poèeo :oops: :wink:
 
Bruce ne zna èitat note (gle imam nešt zajednièko s njim) i upoznao sam prijateljha od tipa koji ima Adrianovu majicu kupljenu na nekoj internet aukciji, H ju je nosio na brave new world tour. a ako tko zna kakvu maiden aukciju please javite mi.
 
To mu je posao.

Sve pjesme s DOD je naučio napamet tijekom snimanja albuma. Stare je otprije znao, osim CIPWM koju nisu svirali godinama.

Ostala je samo LOTF. I za to mu je trebalo pola turneje.
 
MaidenMadness said:
sa maiden fansa maiden trivia prozorcic

At the age of 17, Bruce was expelled from his school for urinating in the headmaster?s dinner
:shock: :shock: LOL
ž

u mojoj vam je skoli tradicija da se u ovo doba napravi marunada ... i bude natjecanje tko æe napraviti najbolu fritaju ... znaèi par ekipa po troje se natjeèe ... uglavnom, jucer cijelo se drustvo nalilo ko stoka ... po sobama rigaju ne znaju za sebe ... a ja (jedina trijezna) s jos dvije mrtve kuham ... i ovoj izleti malo povracat ... i onako ... malo u ta jaja ... sad sto cemo ... nis nitko nije vidio ... mi to spekle ... stavile persina za miris ... u ziriju ... cetvero odgajatelja ... ravnatelj i nekoliko ucenika ... i oni to jedu :p ... a jos ovaj jedan odgajatelj izjavi kako je miris odlican ... eto ... bolje nije moglo ispast niti da smo planirale ... bljak !!! :| :D ...
 
Back
Top