zanimljivosti u vezi Maidena

BoBo said:
Ma to s MJ i BG je bilo za ispunjavanje spomenara (jesu li se tako zvali?) an pitanja tipa "Koji ti je najbolji pjevaè" i sl. :)
kako sam mrzio te spomenare. pogotovo one di si trebao kao nelijepiti svoju sliku :x
 
MaidenMadness said:
kako sam mrzio te spomenare. pogotovo one di si trebao kao nelijepiti svoju sliku :x

Mi nismo lijepili slike. Ali to je bilo predavno da bi se sjetio što smo sve radili.
 
BoBo said:
To se tebi èini da nitko nije mario. Marilo ih je jednako toliko koliko i za Bruceom.



Ma daj nema ŠANSE , Bruce dok je bio su se i kupovali albumi, No Prayer for the dyining ima možda 1 klasiènu Maiden pjesmu a sve druge vuku na ROCK, dok je Virtual Xi imao najmanju prodaju od svih (tak sam èiato) a ima minimalno 4 Odliène pjesme, No Prayer for the dyining je puno lošiji od Virtuala ali je puno prodavaniji samo radi bruca
 
Ivan said:
No Prayer for the dyining je puno lošiji od Virtuala ali je puno prodavaniji samo radi bruca

Nije to bilo toliko zbor odlaska Brucea, nego zbog Blazea. Velika večina fanova ga jednostavno ne podnosi. Da su izabrali nekoga sličnog Bruceu albumi bi se bolje prodavali.
 
BoBo said:
Nije to bilo toliko zbor odlaska Brucea, nego zbog Blazea. Velika veèina fanova ga jednostavno ne podnosi. Da su izabrali nekoga sliènog Bruceu albumi bi se bolje prodavali.
slazem se.......ali ne shavacm zasto ljudi ne podnose blazea...on je imao dobar glas IMO
 
MaidenMadness said:
slazem se.......ali ne shavacm zasto ljudi ne podnose blazea...on je imao dobar glas IMO

Zato što teško podnose promjene. Njegov najveći problem je bila turneja koja je trajala nekoliko mjeseci, a njegov glas to nije mogao podnijeti. Tijekom obje turneje morali su otkazivati koncerte zbog toga.
 
Rainmaker_RI said:
on ima glas koda se najeo èevapa i piva, a tako i izgleda...

Hehe .... problem je što ga svi uspoređuju s najboljim vokalima u metalu samo zato što je bio u Maidenima. On to nije, ali je i puno bolji od prosjeka.
 
MaidenMadness said:
vidis to s turnejama nisam znao. je da je lose pjevao bruceove pjesme, ali jebi ga..nije lagano pjevati tuðe pjesme.

Vjerojatno mu je to i uništilo glas. Nije toliki problem što je pjevao tuđe pjesme, nego ih je pokušavao pjevati na isti način, a on nema visok glas kao Bruce.
 
Ivan said:
Ma daj nema ŠANSE , Bruce dok je bio su se i kupovali albumi, No Prayer for the dyining ima možda 1 klasiènu Maiden pjesmu a sve druge vuku na ROCK, dok je Virtual Xi imao najmanju prodaju od svih (tak sam èiato) a ima minimalno 4 Odliène pjesme, No Prayer for the dyining je puno lošiji od Virtuala ali je puno prodavaniji samo radi bruca

mislim da je to zato jer Virtual i X-factor daju jedan skroz drugi osjecaj i stil glazbe, kada to slušaš to kao da ne zvuci na classic maiden....a mislim da je to pogotovo zato jer je Blaze skroz drugi tip pjevaca (nije loš, ali je drugaciji) i zbog promijene producenta, tada se je harris uhvatio producentskog posla što nije bilo baš najbolje....
 
BoBo said:
Nije to bilo toliko zbor odlaska Brucea, nego zbog Blazea. Velika veèina fanova ga jednostavno ne podnosi. Da su izabrali nekoga sliènog Bruceu albumi bi se bolje prodavali.
Cuo sam da su na audicijama namjerno izbjegavali kopije brucea, mislim da bi im se to odbilo od glavu kao što je i Judas Priestu s riperom..
A mislim da je i sam Blaze reako da su ga izabrali jer su htjeli radit nešto novo, nešto drugacije...
 
CroatianTROOPER said:
Cuo sam da su na audicijama namjerno izbjegavali kopije brucea, mislim da bi im se to odbilo od glavu kao što je i Judas Priestu s riperom..
A mislim da je i sam Blaze reako da su ga izabrali jer su htjeli radit nešto novo, nešto drugacije...

To se i vidi po izboru da je Steve htio nešto drugačije. Da su htjeli sigurno bi našli Bruceovog klona.
 
Ali vidite to je nepravda nitk se nije bunio na Gersa a na Blazea su zamalo išli Kolcima (poetski reèeno)
 
Da vam isprièam jednu zanimljivost, ovako:
Pošto je steve shvatio da ovo sa Di'annom neæe iæi razmišljao je da naðe drugog pjevaèa, a Bruce mu se svidio još od prije na nekom festivalu, i došao ga je pitat hoæe li se prikljuèit Maidenima, a Brce Kaže: ako oèekuješ da æu pjevat ko' onaj tvoj di'anno možeš iæ. A Steve æe: Da sam zadovoljan njim ne bih bio ovdje. meni je osobno to lijepa prièica za nešto VELIKO.
 
Znate li da je eddie nastao kad je Dave Murraya roðak na likovnoj akademiji izraðivao skulpturu èovjeka i pošto mu nije uspjela on se išao zezat i napravio èudovište, Profesora je to normalno šokiralo a kad je dave to vidio on je bio oduševljen i predložio Stevu da im bude maskota i tako su dobili najpoznatiju maskoti nekog benda ikad
 
Jeste li znali da je Bruce pao u laganu depresiju kad je Clive Otišao jer mu je on bio najbolji frend, a pa ne mislite li da je Nicko bolji bubnjar nego Clive, iako su se ženske palile na Cliva (tak sam èitao)
 
Back
Top