zanimljivosti u vezi Maidena

Pa Èovjeèe jel vi ne kužite? On Je Znao što hoæe u životu i zato je radio kao raznosivaè mlijeka, a Cijele noæi vježbao. pa iskreno ja ga više volim nego druge on mi je ipak najdraži. A Jel znate da je on odrastao u siromašnoj obitelji?
 
BoBo said:
Ništa. LOL
ok then :D

pa ja cu reci neku zanimljivost vezanu za maidene
dakle za one koji ne znaju postoji tv program zvan cartoon network. i na njemu se pustaju crtici (ko bi rekao :D ). ima jedan crtic koji se zove samurai jack. i ima jedna episoda kada jack izgubi pamcenja pa mu jegov frend skot pomaze da ga vrati. u jednom gradu nalete na nakog starog mornara koji im zeli ispricati pricu "which has everything it has love, , death, revenge, an albatross, sea creatures....." a prica se zove the rime of the ancient mariner :D . i kad odlaze od tog starca on za njima vice "come back here and listen to the nightmares of the sea" :D

rekao bi da je autor tog crtica maiden fan :D
 
Ljudi nije li ovo jadno da na svakom forumu razgovaraju samo MaidenMadness i Bobo? PA REGISTRIRANO VAS JE 1993. ODITE V RIT. A Sad Da Doðe IRON MAIDEN svi biste se tam nacrtali. Pa dajte malo probudite ovaj Forum? Bobo I MaidenMadness ja æu bit vaš Treæi Mušketir je MAIDENI NE UMIRU! A Šta Nitko Ne zna Kak je Harris Napisao The NUmber Of The Beast.
 
Ljudi znate li da se Janick nikad ne priprema za koncert? On Samo izleti van i svira dok se adrian pozorno priprema
 
Ivan said:
Pa Èovjeèe jel vi ne kužite? On Je Znao što hoæe u životu i zato je radio kao raznosivaè mlijeka, a Cijele noæi vježbao. pa iskreno ja ga više volim nego druge on mi je ipak najdraži. A Jel znate da je on odrastao u siromašnoj obitelji?

Pa i ja sam s 10 godina reako "Ja ću biti to i to." i onda sam nakon puno godina to i postao. Zatim sam rekao "Ja ću radit to jer mi je to gušt, a ne ono drugo.". To i radim. Još mi samo treba malo više love. :D Valjda će i to s vremenom doći.
 
Ivan said:
Ljudi nije li ovo jadno da na svakom forumu razgovaraju samo MaidenMadness i Bobo? PA REGISTRIRANO VAS JE 1993. ODITE V RIT. A Sad Da Doðe IRON MAIDEN svi biste se tam nacrtali. Pa dajte malo probudite ovaj Forum? Bobo I MaidenMadness ja æu bit vaš Treæi Mušketir je MAIDENI NE UMIRU! A Šta Nitko Ne zna Kak je Harris Napisao The NUmber Of The Beast.
pa vecina registiranih ne govori hrvatski ;)

nemam pojma kako je harris napisao number of the beast :oops:
 
Ivan said:
Ljudi znate li da se Janick nikad ne priprema za koncert? On Samo izleti van i svira dok se adrian pozorno priprema

Ma odakle vadiš te informacije?

Znam da mi je netko rekao da je vidio Brucea na DOD turneji kako razgovara na mobitel par sekundi prije nego što je trebao istrčati na binu.
 
Tipovi The Number of the beast je nastao dak je steve Kasno Gledao film The Omen i onda je usnuo noænu moru pa kad se probudio je napisao The Number of The Beast. A Stevov je omiljeni album Killers, dok je bruceov Piece Of Mind. Slažete li se samnom da je Revelations Najbolj pjesma Koju je Bruce Sam Napisao?
 
Ivan said:
Tipovi The Number of the beast je nastao dak je steve Kasno Gledao film The Omen i onda je usnuo noænu moru pa kad se probudio je napisao The Number of The Beast. A Stevov je omiljeni album Killers, dok je bruceov Piece Of Mind. Slažete li se samnom da je Revelations Najbolj pjesma Koju je Bruce Sam Napisao?
slazem se s tobom....jebena stvar
 
Pa Bar je informacije lako naæi, Internet, stariji fanovi, bla,bla,bla. A mogu li vam odati jednu tajnu a da me zbog tog ne prezirete?
 
A pa valjda Maiden Madness si gledao Rock in Rio? Pa Koliko se Oni Samo Pripremaju i zagrijavaju.
 
nemogu prezirati covjeka o kojem sve sto znam je da mu je nickname(a samim time vjerovatno i pravo ime) ivan i da je fan iron maidena :D
 
Ivan said:
A mogu li vam odati jednu tajnu a da me zbog tog ne prezirete?

Da si ti Adrian Smith i da ljetuješ u Hrvatskoj. I nekoga si uzeo da ti prevodi.
 
Ljudi ja imam 15 godina i maidene slušam samo 1,5 godinu. A Ako si gledao koncert onda si trebao gledat i drugi cd Day In The Life . Pa Tam Ti Ima Dosta Tih Stvari,kak se pripremaju, ovo ono. Imam Ti Ja Ak Trebaš?
 
Back
Top