zanimljivosti u vezi Maidena

Ivan said:
Bruce JE NAPISAO GITARISTIÈKI DIO ZA BRING YOUR... ali se janicku nije svidio pa ga je prepravio. Ne Ali mogu ti nabavit ak hoæeš i u dvdu. Ljudi Možete li vjerovati da je Bruce Prvo poèeo slušat BEATLES i to njihov singl SHE LOVES YOU a tek onda Purple, a Adrian je poèeo slušat Purple jer mu je sestra jednom ostavila cd-ove na podu pa ih je on samo htio preslušat i onda se ZAPALIO ZA TO.
sta fali beatlesima :? bolji su nego 99% glazebinka danasnjice
 
MaidenMadness said:
sta fali beatlesima :? bolji su nego 99% glazebinka danasnjice



Pa ja Ipak mislim da su preslabi jer pjevaju ko cure a o njima se govori kao o velikim rokerima, Jel to ima smisla a Bruce ih je prestao slušat jer je shvatio da imaju B-stranu iako ja ne kužim šta je pod tim mislio?
 
Tko je ono napisao da se steve razvodio kad je bruce odlazio za to nigdje nisam èuo?
 
Ivan said:
Pa ja Ipak mislim da su preslabi jer pjevaju ko cure a o njima se govori kao o velikim rokerima, Jel to ima smisla a Bruce ih je prestao slušat jer je shvatio da imaju B-stranu iako ja ne kužim šta je pod tim mislio?
a sta bi ocekivao za pocetak 60tih....prije ikakvih naznaka hard rocka :? pod b stranu mozda je mislio ba imaju i losu stranu :?
 
Ivan said:
Tko je ono napisao da se steve razvodio kad je bruce odlazio za to nigdje nisam èuo?
neznam ali nesto sam cuo kao da je bruce otisao iz maidena jer je navodno nesto mutio sa steveovom zenom :roll: iskreno mislim da je netko gledao malo previse sapunica
 
MaidenMadness said:
neznam ali nesto sam cuo kao da je bruce otisao iz maidena jer je navodno nesto mutio sa steveovom zenom :roll: iskreno mislim da je netko gledao malo previse sapunica



Kad veæ spominješ sapunuce ja sam èuo da je Bruce Glumio u Par tv serija i u par sapunica od toga. Znaš lišta o tom
 
Ivan said:
Kad veæ spominješ sapunuce ja sam èuo da je Bruce Glumio u Par tv serija i u par sapunica od toga. Znaš lišta o tom
cuo sam nesto slicnog ali nemam pojma o kojoj se sapunici radi ili kad je to bilo.. ako bi vec trebao pogadati pretpostavio bih da se radi o nekoj engleskoj sapunici i rekao bi da je rijec o eastendersima posto je to jedina uk sapunica za koju sam ja cuo
 
Pa bruce je svestran èovjek pjeva, piše knjige, glumi, maèeva se, Si èuo onu prièu kak je bruce komentirao publiku svijeta???
 
Ivan said:
Pa bruce je svestran èovjek pjeva, piše knjige, glumi, maèeva se, Si èuo onu prièu kak je bruce komentirao publiku svijeta???
ne bas.....o benu sve sta ti ja pratim je kad ce novi album i turneja......i tu i tamo ako cujem nesto smjesno/neobicnpo vezano uz bend
 
Ipak je jedna nepravda u Maidenima, nije mi jasno zašto su svi plakali za Bruceom a dok je adrian otišao nitko nije mario, pa Virtual XI je 6 puta bolji album od No Prayer For the Dyining, ali kad su neki jednostavno zatupljeni Bruceom iako je ADRIAN LEGENDA ISTO. a gdje je sad Blaze jer planira imat kakvu grupu il æe stalno bit solo?????
 
Znate ono dok su Bruca pitali Gdje je najbolja publika? on kaže Amerikanci dolaze na naš koncert ko i na Madonin njima je to samo izlazak ništa više, Europljani su najbolji fanovi oni pjevaju sve naše pjesme od poèetka do kraja, ali su Japanci malo èudni oni cijeli koncert sjede i na kraju plješæu
 
Ivan said:
Ljudi Možete li vjerovati da je Bruce Prvo poèeo slušat BEATLES i to njihov singl SHE LOVES YOU

A ja sam slušao Michaela Jacksona i Boy Georga kad sam bio klinjo. LOL
 
Ivan said:
Ipak je jedna nepravda u Maidenima, nije mi jasno zašto su svi plakali za Bruceom a dok je adrian otišao nitko nije mario, pa Virtual XI je 6 puta bolji album od No Prayer For the Dyining, ali kad su neki jednostavno zatupljeni Bruceom iako je ADRIAN LEGENDA ISTO. a gdje je sad Blaze jer planira imat kakvu grupu il æe stalno bit solo?????
pa koliko sam je upoznat ide mu dosta dobro solo pa nevidim razloga za novom grupom. jebi ga bruce je vokal a odlazak vokala i adriana nije isto. imas na tonu u najmanju ruku dobrih gitarista ali pjevaca bruceovog raspona glasa je malo :| tako da je ipak veci gubitak bruca od adriana, makar mi je adrian po meni u top 5 gitarista ikad
 
MaidenMadness said:
neznam ali nesto sam cuo kao da je bruce otisao iz maidena jer je navodno nesto mutio sa steveovom zenom :roll: iskreno mislim da je netko gledao malo previse sapunica

LOL Daj molim te. LOL
 
BoBo said:
A ja sam slušao Michaela Jacksona i Boy Georga kad sam bio klinjo. LOL
vidis prve grupe koje su meni svidile su bile motorhead, black sabbath i led zeppelin (maideni ne od njih samo fear of the dark) :D
 
Ivan said:
Kad veæ spominješ sapunuce ja sam èuo da je Bruce Glumio u Par tv serija i u par sapunica od toga. Znaš lišta o tom

Samo je glumio glazbenika u "Paradise Club" koji je emitiran i na našoj TV.
 
Ivan said:
a gdje je sad Blaze jer planira imat kakvu grupu il æe stalno bit solo?????

A što je "Blaze"? Grupa kao i sve ostale, samo što se zove po njemu. Nije to solo projekt. Svi sudjeluju.
 
Ivan said:
Ipak je jedna nepravda u Maidenima, nije mi jasno zašto su svi plakali za Bruceom a dok je adrian otišao nitko nije mario

To se tebi čini da nitko nije mario. Marilo ih je jednako toliko koliko i za Bruceom.
 
MaidenMadness said:
vidis prve grupe koje su meni svidile su bile motorhead, black sabbath i led zeppelin (maideni ne od njih samo fear of the dark) :D

Ma to s MJ i BG je bilo za ispunjavanje spomenara (jesu li se tako zvali?) an pitanja tipa "Koji ti je najbolji pjevač" i sl. :)
 
Back
Top