zanimljivosti u vezi Maidena

čuo sam da je neki dan na tv-u u emisiji direkt bila neka ženska koja sluša maidene. ono kao predstavljanje fanova, pa da je ona fan maidena. kao da ima oblijepljenu sobu posterima i to. rekao mi je frend, ja nisam gledao. zna tko šta o tome?
 
Ivan said:
čuo sam da je neki dan na tv-u u emisiji direkt bila neka ženska koja sluša maidene. ono kao predstavljanje fanova, pa da je ona fan maidena. kao da ima oblijepljenu sobu posterima i to. rekao mi je frend, ja nisam gledao. zna tko šta o tome?

mrs. dickinson sa čmara ;)

super soba. za poludit!
 
znam joj buraza,isli smo na korn u ljubljanu zajedno,a cura je stvarno opsjednuta,išla je za maidenima prošle godine - češka,poljska,austrija!
ja sam ju vidio u poljskoj! To vam je inace od Hemeroida sestra!
 
da , kažem , ti znaš kako moji starci zato žive?! ne znaš , stoga cut the crap , ne idem u privatnu školu zato što mi stari sere lovu...gluposti , moji su starci već mogli imat dobar auto za moju školarinu ali su se toga odrekli...pa ti sad i dalje pametuj i moj stari je krvavo zaradio svaki cenat , ali doslovno krvavo , krvareći za ovu jebenu zemlju jer je skoro poginuo i dobio 4 metka stoga nemoj pametovat a nema niti penziju po svom činu (pukovnika) već kao obični jebeni vojnik stoga ja nemam para za rasipanje...jesu ti sad neke stvari jasnije?
starci mi grcaju u kreditima uključujući i onaj za auto jer da imaju tolko para ne bi sklapali kraj s krajem a tu je još i moja školarina...i svaka im čast što si mi priuštili milano , eto toliko , sljedeći put onakve izjave zadrži za sebe jer nikad ne znaš u kakvim ljudi okolnnostima žive :wink:
 
da barem koliko toliko pokusam vratiti na topic

neznam da li je bilo, ako je jebi ga sta ces...

nego znate li da se nicko pojavljuje u notb spotu?

on je onaj kojega su obukli kao vraga
 
Scream,soryy,ak si se uvredio ,al moji su isto u keditima,kuca, u zg je 1500000kn, koju smo uzeli, a ti si toliko svjestan pa si rukno godinu,ne podjebavam te, ja sam isto al malo smanji dozivljaje,you are not alone moj stari je isto metak popusio,pa ne govorim o tome!
 
pa nervira me to kad netko misli da ako idem u privatnu da grcam u parama bogte...gluposti i predrasude , ja znam dečka koji ide sa mnom u razred koji ponekad nema što za jest jer ide u privatnu stoga...pusti te predodžbe...
ja ti samo oću reć da nemam para jer da imam išao bi na puno više toga
 
Scream, ti si se prvo obrecnuo nan Mariju. Ona je moja divna prijateljica i nije istina da ima puno para, a ipak svugdje ide, jer po cijelu godinu skuplja samo za to...
 
nisam se ja ništa obrecnuo na nju :roll: ja i cmarec smo sredili sve tako da nema potrebe da se i drugi uplicu
 
"The sound of low-flying propelled aircraft reverberating over Valletta must have sent shivers down the spines of residents who lived through World War II, but it was not Axis planes which were making the manoeuvres yesterday but dare-devils taking part in the Aero Grand Prix.

Bruce Dickinson was expected in Malta yesterday evening. He will be flying round the harbour today (September 10th) at 11 AM and will be doing the commentary during the competition..."

Some eight teams fought it out for the Aero GP Betfair Grand Prix qualifiers in a fantastic display of dogfighting, air racing, target practice and, most of all, breathtaking aerobatic moves that seem to defy the laws of flying.

The highlight was possibly the "bombing" of a submarine, also part of the competition.

The aero racing pitched plane against plane at speeds of 500 kilometres per hour, flying just 10 metres above the water.

So far it has been an incredible experience, joyous and successful, Aero GP managing director Jeff Zaltman said yesterday. "The Marsamxett harbour provided an exhilarating backdrop for the whole event as well as a number of vantage points from where spectators could watch at a safe distance," he said.

The finals will take place today. The show starts at 11 a.m.

The organisers said they "definitely plan" to be back if they continue to have the support they have seen this year.

This is the first time the GP is being held in Malta; the first ever contest took place in Slovenia last year.
 
According to Swedish newspaper Aftonbladet, Bruce Dickinson became the witness of a flight accident while commenting the Malta Aero Grand Prix , when two planes collided (allegedly) only about fifty metres ahead of him. Keep reading for the full article.

THE SINGER WARE FLYING JUST BEHIND
- became a vitness to the accident.
When the air planes collide was Iron Maiden's singer the nearest vitness.
"Bruce Dickinson was with his air plane just 50 metres from the crash" says the vitness Matthew Mirabelli.

The H´heavy metal singer has a well known flight interest. Bruce Dickinson is an experienced pilot and have been flying fans between different towns in a passanger plane.

At the Aero Grand Prix, as the competition in Malta is called,
the organizers engaged Dickinson as a advertising name. His task was to annotate the races when they be going on, in his two seats air plane.
After the event "he should hang around with the fans down on the ground", as the organizers writes on the competitions homepage.

But instead of a spectacular show Bruce Dickinson vitnessed a tragedy when Eddie Goggins och Gabor Vargas planes collided.

"The distance of Dickinson couldn't be less than 50 metres at the time of the crash", says Matthew Mirabelli. Bruce Dickinson managed not to get hurt, despite the short distance of the accident.
 
a joj, ja nisam uopće povezao. pa bio je ful blizu. vidio sam na tv-u. jedan je poginuo a drugi se katapultirao, ne?
 
Back
Top